25 אפריל ,2024
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

אודות המגזין

"לִבְרִיאוּת"
זהו פורטל לקהילת "שוחרי החירות" ללא הבדל דת גזע מין או הליך רפואי. הפלטפורמה מציגה מצד אחד תוכן מקורי איכותי שאנחנו מייצרים במסגרת המגזין, ומצד שני משמש כמרכז קהילתי דיגיטלי ובו מקום לכל חברי וחברות הקהילה להתבטא חופשי, לשתף פעולה, ליצור יחד, להכיר ולתמוך נפשית ופיזית מתוך ערבות הדדית אמיתית ואמונה בטוב האדם. בחזוני הפורטל יחליף בסופו של דבר את הטלוויזיה הממסדית מחד ואת הפייסבוק המסרס והמגביל מאידך.

מטרת העשייה, והסיבה ליצירת פלטפורמת המדיה האלטרנטיבית הזו מלכתחילה היא מתן מענה לצנזורת המידע בתקשורת המיינסטרים. מדובר במגזין אינטרנטי שיציג תוכן מקורי בלבד בצורה של סרטי דוקו, כתבות, מערכונים, מאמרים ובבוא העת והתקציבים המתאימים גם תכניות אולפן, עם דיונים פוקחי עיניים, שעשועונים, סדרות ואף סרטים. "לִבְרִיאוּת" תציג תכנים ברי שיתוף, לקהילה דיגיטלית אינטראקטיבית ותשלב אפשרויות לשיתופי ידע, להכרויות, להצעות עבודה ולשיתופי פעולה שיסייעו בסופו של דבר להניע כלכלית את קהילת שוחרי החירות בארץ ובעולם. 

פרסומות של עסקים המכבדים אנושיות בלבד יעזרו להניע כלכלית את הקהילה, כמו גם החברות במועדון המנויים. משקיעים המעוניינים לתמוך ולהשתלב ביצירה מוזמנים ליצור קשר, כמו גם אנשי מקצוע בתחומים השונים של תוכן, עיצוב, שיווק, גיוס וניהול. למעשה כל מי שרוצה לתרום ולהשתלב בעשייה למען המטרה של העלאת המודעות בעם, חשיפת האמת ושמירה על השפיות והחירות של כולנו. 

8 אחוזים מההכנסות של לבריאות יוחזרו כמעשר לקהילה בתרומה לגופים ו/או יוזמות שמשרתות את הקהילה.

המגזין נוסד על ידי רוני גאמר שמשמש גם כעורך הראשי. רוני, יליד ירושלים 1980, הוא שחקן ויוצר קולנוע, מורה לשעבר שנאלץ לפרוש ממקצוע ההוראה בשל המגבלות הפשיסטיות. רוני בעל ניסיון של מעל לעשרים שנה לפני ומאחורי המצלמה והתנסה מעשית כמו גם בהוראה בכל תחומי היצירה הקולנועית על כל גווניה. רוני מוביל צוות יוצרים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה, כולם מאמינים גדולים בבריאות חירות ואהבה, יוצרים מתוך אמונה בצדקת הדרך ובחשיבות מעשינו. 

בימים אלו שהבריאות שלנו מותקפת באגרסיביות מכל כיוון, מעבר למידע מהימן ואמין אנחנו צריכים גם בידור, צחוק וסיפורים מרגשים שגם הם עוזרים לשמור על הבריאות שלנו, של כולנו. "לִבְרִיאוּת" תעבוד מהלב, תמלא את הריאות ותעשה קצת שכל בתהליכים המתרחשים סביבנו, כך שנוכל לאחל האחד לשניה באמת ובתמים: "לִבְרִיאוּת!"

צרו קשר

מודעה

כתבות אחרונות:

קטגוריות

הצטרפו אלינו

היו הראשונים לקבל את העדכונים הכי חמים

תרומה עם Paypal

PAYBOX

העברה בנקאית

רוני גאמר
בנק לאומי 10
סניף 857
חשבון: 4829580

IL810108570000004829580 :Iban

דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights