21 פברואר ,2024

אג'נדה 21

הדרישה מכל מתעורר חדש היא לחקור קודם כל את התכנית הזדונית הזו של האו"ם והפורום הכלכלי העולמי. בעברית לא היה מאמר אחד מסודר שמנסה להקיף את הנושא העצום והמורכב הזה עד עכשיו. מאמר זה מנסה לגעת בתחומים השונים עליהם חולשת האג'נדה המוצגת בפומבי בצבעי ירוק וקיימות, אך יתכן שמסתירה במחשכים רעיונות מטרידים הרבה יותר הנוגעים לכל אחד ואחת מאיתנו.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

האיפוס הגדול/ המהפכה התעשייתית הרביעית/

אג'נדה 2030/ אג'נדה 21

אלה כולם שמות של פחות או יותר אותו הדבר. שלבים בדרך, תכנית עבודה, השאיפה המרכזית של הפורום הכלכלי העולמי שהלכה למעשה הגיע למצב שהוא שולט בנראטיב הגלובלי, מנווט את העולם כרצונו ומוציא את האג'נדה שלו לפועל ללא הפרעה בצורה מסודרת ומתוקתקת למשעי. המושג האמורפי משהו 'אג'נדה 21' שגור בפיו של כל קונספירטור מנוסה, וחלקים גדולים ממנו מוכרים היטב לכל מי שמעורה בעניין. אבל טרם נתקלתי במאמר אחד מסודר בעברית שמציג את כל הסיפור בצורה מתומצתת וברורה. זו היומרה שלי במאמר זה- לנסות לסדר, להסביר ולהבהיר- לעצמי קודם כל, אבל גם לכל מי שייקרא את זה, במה מדובר.

"האיפוס הגדול"[i] זה שם ספרו של יושב ראש ומקים הפורום הכלכלי העולמי, הר קלאוס שוואב. הסופר, שספרו זכה להצלחה רבה יותר מזו של בנט "איך לנצח מגפה", פרסם אותו ביולי 2020, בעיצומו של משבר הקורונה במהירות מפתיעה ביחס להתפרצות ה"מגפה". ממש כמו "מהירות המדע" שבה פותח החיסון. הספר מדבר על ההזדמנות שיש במשבר הקורונה כדי לאפס מחדש את האנושות ולהתחיל מחדש. באותה תקופה כיכב הסלוגן: "Build Back Better" והיה שגור בפיהם של מנהיגים רבים המופיעים בטלוויזיה[ii], ובדגש על ביידן הצייתן החביב שזכה לאחר מכן גם לקבלת תפקיד בובת הראווה החשובה בעולם. ה"מהפכה התעשייתית הרביעית"[iii] זה הרעיון ששוואב הציג עוד בספרו הקודם שטוען כי אנחנו בעיצומה של מהפיכה טכנולוגית נוספת. לדעתו זה ישנה כל אספקט בחיינו ואפילו אותנו עצמנו.

האיפוס הגדול
מאת קלאוס שוואב

כשמדברים על המספר 21 בשם האג'נדה, הכוונה הממסדית היא לכך שמדובר במאה ה 21, אך יש שיטענו שמדובר בתאריך תחילת יישום התכנית בפועל- 2021, שנת תחילת ההזרקות ברחבי העולם. אג'נדה 2030[iv] היא שלב ביישום האג'נדה המלאה עם יעדים ספציפיים עד שנת 2030. תכנית זו נחתמה ב 2015 על ידי 200 מנהיגי העולם והיא נכנסת הרבה יותר לפרטים בתחומי כלכלה, חקלאות, חינוך, איכות מגדרית, רפואה ועוד. ישנן אג'נדות מוכנות כבר ל 2040 והלאה. אני מניח שיישומן תלוי במידה מסוימת בהצלחת השלב הנוכחי- הקמת מדינת העולם האחת בראשותו של העומד בראש הפורום הכלכלי העולמי עד שנת 2030. בכנס שהיה לאחרונה בדובאי דובר על הרעיון הזה בצורה מעשית במסגרת מה שנקרא "פסגת ממשלת העולם 2022: סדר עולמי חדש"[v].

רקע.

אג'נדה 21 זוהי תכנית של האו"ם[vi] אשר נחתמה ב 1992 בוועידת כדור הארץ בריו דה ז'נרו על ידי 179 ראשי מדינות מרחבי העולם, ובדגש על המדינות המפותחות- העולם הראשון, המערבי. נציג ישראל שחתום על הסכם בינלאומי זה, הוא שר החוץ דאז- שמעון פרס[vii]. פֶרֶס ידוע כמי שהיה חבר ברמות הגבוהות ביותר במסדר הבונים החופשיים, ומי שמר שוואב מתאר בתור "אחד מאדריכלי הפורום ומחלוצי המהפכה התעשייתית הרביעית" ו"כמורה וידיד שבטח בו"[viii].

וועידת כדור הארץ היתה יוזמה של הפורום הכלכלי העולמי בשיתוף עם האו"ם ועוד גופים בינלאומיים אחרים עסקה בנושא הבוער של משבר האקלים- ההתחממות הגלובלית, הצלת האנושות והמעבר לפיתוח בר קיימה. במהלכו הוצגו התכניות השונות והתהליכים השונים שהעולם, המדינות ועד רמת העיריות המקומיות צריכים לעשות כדי לעמוד ביעדים. התכנית מתפרשת על תחומים רבים המקיפים את כל היבטי החיים של כולנו על פני האדמה הזו.

התכנית, שהיא עצמה כמובן זמינה ושקופה לכולם, כתובה במילים מאוד יפות ומטרותיה נשמעות מאוד חיוביות. כל אחד ישמח להתהדר בתמיכה בקידמה, "קיימות", " אנרגיה ירוקה" ועוד מושגים רבים הצבועים יפה מאוד בגוונים הנכונים. רק כשמתחילים לקרוא בין השורות, ולחבר בין הנקודות השונות מתחילה להתקבל התמונה הקצת יותר מטרידה, עליה מדברים "קונספירטורים" שונים כבר זמן רב. במהלך השנים החלו הגופים הבינלאומיים, לאומיים ועירוניים לפעול ולעבוד ליישם את התכניות ולעמוד ביעדים השונים. במקביל החלו גם אנשים מסוימים לזהות את התהליכים הבעייתיים ולנסות להאיר זרקור על העניין. לרוב הם הושתקו, הוגחכו או פשוט זכו להתעלמות מוחלטת.

המאמר המרכזי בעברית שקיים בנושא זה הוא מאמרו של אלון דהאן "אג'נדה 21 וה'קומופאשיזם' החדש" מ 2013 שטוען כי "עליו (על הציבור) לעיין עיון מחודש בסאב טקסט המסתתר בין שורות הטקסט, ולגלות שוב כי אליטה תמהונית, הצליחה לרכוש את תמיכת הציבור בארץ ובעולם, ולרתום את אותה תמיכה, לצורך הגשמת תכניות קומוניסטיות מבחינה כלכלית, ופשיסטיות מבחינה משטרית, מבלי שציבור זה בכלל יוכל להבין את המניפולציה המערערת את יסודות קיומו וקיום ילדיו."[ix] כפי שדהאן מציג במאמרו יש לאג'נדה נושאים רבים בהם היא נוגעת, אבל עניינה הוא אחד- "שליטה וריכוזיות בכל תחומי חיינו: חברה, חינוך, כלכלה, צרכנות, הרגלי אכילה, התיישבות ותכנון בניה, צמצום הילודה ושלילת הזכות להורות, מלחמה ושלום…" וכמובן גם בריאות חירות ותרבות.

זכויות הקניין

חסר כל אך מאושר

הנקודה הראשונה והכואבת ביותר מבחינת דהאן זה נושא הפקעת זכויות הקניין. או כמו שאומר הסלוגן המפורסם של הפורום הכלכלי העולמי: "לא יהיה לך כלום, ותהיה מאושר"[x]. הפקעת השטחים הפרטיים למען "צדק חברתי" מזכיר לדהאן את הרפורמה האגררית של לנין לאחר מהפכת אוקטובר. בשילוב עם "שימור השטחים הפתוחים"- מה שאנחנו מכירים היום בתור "שמורות טבע", שואל דהאן האם גם שטחים פתוחים, שלאדם הפשוט יהיה אסור להסתובב בהם, יהיו שייכים לאותו קולקטיב לא ברור שעל פניו נראה שמטרתו להניע תהליכי ריכוז אוכלוסיית העולם במה שכונה מוקדם יותר "מגאלופוליסים".

הדיבור על ערים חכמות שתופס תאוצה בימינו מחזק את הרעיון הזה שבו מבקשים לרכז את רוב אוכלוסיית העולם במרכזים עירוניים הקלים יותר לשליטה באמצעות הטכנולוגיה שמתפתחת לה במסגרת המהפכה התעשייתית הרביעית- כמו מצלמות זיהוי הפנים שמתפזרות בימים אלו בכל מקום, ורשת ה 5g שמשמשת לתפעולן ומי יודע למה עוד. ערי ה 15 דקות המקודמות היום על ידי האו"ם במסגרת "איום השתנות האקלים" גם משרתות את אותו הרעיון[xi]. הנקודה המרכזית שמעלה דהאן היא שהאג'נדה מזהה את האוכלוסייה עצמה כאיום המרכזי על הסביבה ועל כן, לדבריהם, יש צורך ב"פיזור מרוכז" של כלל האוכלוסייה ב'מגה ערים'.

דילול אוכלוסיה

במאמר מאוחר יותר מתייחסת שושי הרשקו לרעיון דילול האוכלוסייה כעובדה מוגמרת[xii]. כלומר לא רק שרוצים לרכז אותנו בערים גדולות, סגורות ונשלטות, אלא גם לחסל חלק גדול מאוד מאתנו, כדי שהשליטה בנותרים תהיה פשוטה ונוחה יותר. למה? מצד אחד תודות למהפכה התעשייתית הרביעית, אוטומטיזציה של רוב העולם, והשתלטות ה AI על תחומים חדשים פשוט אין צורך בכל כך הרבה "אכלנים מיותרים" שכאמור רק מכבידים על הסביבה ומייצרים פחמן דו חמצני ש"מזיק לטובת הכלל". לפי רוזה קוואייר, מקימת המכון לפוסט קיימות שעקבותיה נעלמו במסתוריות משום מה, מדובר ב"תכנית פעולה לקטלוג ולשליטה בכל האדמות, כל המים, כל הצמחים, כל המינרלים, כל הבנייה, כל החיות, כל אמצעי הייצור, כל האנרגיות, כל המידע וכל בני האדם בעולם"[xiii]. עוד במאה ה 19 טען קרל מרקס ש"הוא ששולט באמצעי הייצור שולט בעולם". קוואייר מציגה את האג'נדה כמניפולציה תאגידית המשתמשת במסכה ירוקה של דאגה לסביבה כדי לקדם תכנית גלובליסטית.

"אבני ג'ורג'יה זהו מונומנט עצום ומפורסם מאוד, שלאחרונה משום מה נהרס[xiv], ובו מוצגות ב 8 שפות עשר הוראות הפעלה לאנושות. מבין שמונה השפות זכתה גם העברית להיכלל באבנים (כפי שאפשר לראות בתמונה המצורפת). ההוראה הראשונה גורסת שיש לשמור את האנושות מתחת לחצי מיליארד בשביל האיזון עם הטבע. לא ברור מי הקים את המונומנט הזה ב 1980. האדם הגדיר עצמו כרוברט בי כריסטיאן (נוצרי), ושהוא מייצג קבוצה קטנה של "אמריקאים נאמנים". מי פיצץ והרס את המונומנט בשנה שעברה גם כן אפוף במסתורין רב.

אבני ג'ורג'יה
צילום מאת ג'רד מפיקסביי

עוד מצוין על לוחות הענק המכונות "סטונהנג' האמריקאי": יש לשמור על הילודה והבריאות, לאחד את העולם באמצעות שפה, לשלוט בַּתשוקה בַּאמונה וּבַמסורת, לשמור על עמים שיש להם חוקים הוגנים, לתת ללאומים השונים לשלוט בעצמם ולפתור בעיות חיצוניות בבית משפט עולמי, להימנע מחוקים קטנוניים, לאזן זכויות אישיות עם חובות חברתיים, לעודד אמת יופי ואהבה בחיפוש הרמוניה עם האינסוף. ולסיכום- לא להיות הסרטן של הארץ, להשאיר מקום לטבע (שנכתב פעמיים משום מה). מכאן הגיעה הרשקו לחישוב שאם משאירים מאוכלוסיית העולם רק חצי מיליארד, זה אומר חיסול 95% ממנה.

איך עושים את זה? ביל גייטס הציע את רעיון "החיסונים והשליטה על הילודה". ביל שואף להביא את  פליטת הפחמן הכי קרוב שאפשר לאפס[xv]. לדעתו יהיה צורך לשלוט בכמות הפחמן הדו חמצני שאנחנו פולטים לעולם. אותו פחמן דו חמצני שעצים וצמחים צריכים לנשום כדי לפלוט חמצן אותו בני אדם ובעלי חיים צריכים כדי לנשום. מבחינתו חישוב כמות הפחמן הדו חמצני מורכבת משילוב של כמות האנשים, השירותים לכל אדם, האנרגיה שכל שירות צורך וכמות הפחמן דו חמצני הנדרשת לכל יחידת אנרגיה. כפי שהוא אומר: "אחד הפרמטרים האלה יהיה חייב להגיע ממש קרוב לאפס…"

ביל גייטס- יזם חובב סביבה
דימוי: אוגוסטו אורדונייז מפיקסביי

היות ואת השירותים, האנרגיה שלהם וכמות הפחמן שהם דורשים כבר מורידים לכאורה באמצעות אותה מהפכה תעשייתית רביעית, נשאר הפרמטר הרביעי והבעייתי ביותר במשוואה הזו: כמות האנשים. הוא מציין שהעולם בדרך ל 9 מליארד איש וש"אם נעשה עבודה ממש טובה עם חיסונים, רפואה, מרכזי שליטה על הילודה, נוכל להוריד את זה ב 10-15 אחוזים…" ייתכן והוא לא העריך עצמו מספיק. לסיפורו האישי והמשפחתי של גייטס עם השליטה על הילודה לא אכנס כאן, אבל נראה שנושא האאוגניקה מעסיק אותו ואת משפחתו כבר זמן רב[xvi].

"אתם הפחמן אותו רוצים לדלל"

טביעת הפחמן[xvii] נהיה עניין מאוד פופולרי לאחרונה, כשהפורום הכלכלי העולמי והאו"ם מחפשים דרכים לשלוט בייצור הפחמן האישית של כל אדם. בין השאר מדובר על רעיונות של דירוג חברתי[xviii] (כפי שכבר פועל בהצלחה רבה בסין) בהתאם לכמות הפחמן שאתה מייצר או מותר לך לייצר, צמצום הרכבים הפרטיים והטיסות המסחריות ועוד פעולות שונות שפוגעות בזכויות הבסיסיות של האדם הפשוט לנוע. אבל הם עצמם, האליטה המורכבת מהאנשים החזקים ביותר מבחינה כלכלית בעולם, מגיעים לכנסים שלהם בדאבוס, דובאי או כל מקום אחר בעולם במטוסים פרטיים, לימוזינות מפוארות וכמובן שלא מתכוונים בשום אופן לסגור את המפעלים השונים בבעלותם שכל אחד מהם מייצר זיהום אוויר בנוסף ל"פחמן" יותר מכל האנושות יחד (פחות או יותר, לא בדקתי מתמטית). כלומר, על מנת לדלל את הפחמן הדו חמצני, כפי שביל גייטס מעוניין, כדי לשמור על הסביבה כמובן, יש לדלל את כמות האנשים שפולטים פחמן דו חמצני ולרכז את הנותרים בערים עצומות ונשלטות בהם כל צרכיהם של האנשים ייענו במרחק 15 דקות. כמו בפרוייקט השאפתני הנבנה בערב הסעודית שיאכלס 9 מיליון נפשות בבניין ארוך עטוף במראות באמצע המדבר[xix].

חוץ ממפעלים, אותם בעלי ההון שולטים גם באמצעי הייצור שלנו, השליטה במדיה מוחלטת. לכן מעולם לא שמענו על התכנית הזו בצורה מסודרת בטלוויזיה, ורוב ההתייחסויות אליה ברשתות היא או בחיוב כדבר נפלא שיציל את כדור הארץ, או בזלזול על רעיון הקונספירציות של "פקט צ'קרס" למיניהם שגם הם בעצם ממומנים על ידי אותן החברות המקדמות את האג'נדה. למעשה איכשהו יוצא שבסופו של דבר רוב החברות בעולם שייכות או נשלטות בצורה זו או אחרת על ידי שני גופי השקעות מרכזיים: בלאקרוק וואנגראד[xx]. הרעיון שלהם הוא שהחברות הפרטיות האלה יכולות למנוע אי צדק חברתי על ידי רכישת כל הנכסים הפרטיים והשכרתם. בצורה זו אף אחד (פרט למשקיעים בחברות) לא יוכל לצבור הון. בפועל הן פשוט מייצרות מונופול מוחלט על השוק העולמי, כולו.

צילום: אריקה סוצ'ה מפיקסביי

הכלכלה

השליטה בכלכלה, הקרסתה ובנייתה מחדש בצורה דיגיטלית של דירוג חברתי על פי רמת צייתנות וטביעת הפחמן של האדם הפשוט זה חלק מהותי מהתכנית. העלמת המזומן בצורה הדרגתית הינו שלב חשוב שמתרחש בימים אלה. התו הירוק בארץ ובמקומות אחרים בעולם היו מבחן הרצה לראות כיצד מתקבל בציבור רעיון הדירוג החברתי- אזרחים פחות צייתנים לא הורשו להיכנס למקומות ציבוריים או למקום העבודה שלהם.

כחלק מרעיון ה"לא יהיה לך כלום" הכוונה היא כמובן גם לכסף עצמו. למען השוויון בין כל הנתינים יחולקו לאנשים מענקים ממדינת העולם (UBI- Universal Basic Income)[xxi] בהתאם לרמת נאמנותם לשיטה. כבר בימינו הפדרל רזרב, שהוא גוף פרטי האחראי על הנפקת כסף, פיקוח ורגולציה על הבנקים המסחריים, כשהוא עצמו צריך לדווח בחשאיות רק לקונגרס האמריקאי, שולט בכלכלה האמריקאית ודרכה בשאר העולם שליטה כמעט מוחלטת. דירוג האשראי המתבצע באותם הבנקים כבר מזמן הוא הבסיס לשלב הבא שבו הכסף שלנו יהיה ביטוי לרמת ויתורינו על הזכויות שלנו. זכויות התנועה, זכויות הקניין, זכויות הביטוי, הזכויות הרפואיות שלנו על גופנו ועוד.

חינוך ותרבות

הדבר כמובן לא יכול להיעשות בחטף, אלא דורש תהליכים ארוכי טווח, כשהבסיס לכך הוא כמובן החינוך. על ידי שליטה בתכנים שנלמדים בבתי הספר ובאוניברסיטאות מלמדים ומרגילים את בני האדם לשיטות ודרכי מחשבה מסוימות. כבר היום בכל בית ספר המכבד עצמו יש התייחסויות לתכנים של "קיימות", "מגדר", "משבר האקלים"- נושאים מרכזיים בהם עוסקת האג'נדה.

השליטה המוחלטת במדיה מאפשרת לחנך ולהנדס את התודעה של ההמונים, כשהחדשות הן המקור העיקרי לאותה התעמולה. פרסומות, קליפים, סרטים ושאר מסכים משרתים את אותן המטרות באמצעות התכנים בהם עוסקים, אך ישנו גם שימוש במסרים תת הכרתיים שאולי לא תמיד נראים לעין הבלתי מנוסה, אבל בהחלט קיימים, מתוכננים ומשומשים בכל הפלטפורמות השונות.

דהאן מציג דוגמה מפרסומת שמציגה קבוצת זקנים המבקשים להשאיר לצעירים עולם טוב יותר ללא בעיית אוכלוסין, כי הם מבחינתם חיו חיים טובים. כאילו הם למעשה מוותרים על המשך חייהם ומוכנים לפנות את מקומם. ברחבי העולם נחקקים בימינו חוקים המאפשרים המתת חסד הרבה יותר בקלות[xxii], גם זה כמובן מצויר בצבעים הומניים שיש בהם מן הטוב והאמת, אבל כשמבינים מי מושך בחוטים ולמה, הצבעים מתקדרים כמעה. אחרי שדאגו שיהיו כל כך הרבה אנשים שסובלים בעולם, בין אם זה פיזית או נפשית, עכשיו גם מאפשרים להם למות יותר בקלות.

הרגלי הצריכה

בוועידת כדור הארץ ב 92 נאם מוריס סטרונג, יו"ר הועידה, גלובליסט מיליונר ומזהם בפני עצמו ואמר: "אורח החיים הנוכחי, והרגלי הצריכה של מעמד הביניים, הכרוכים בצריכה גבוהה של בשר, כמויות גדולות של אוכל קפוא ונח, שימוש בדלקי מאובנים, מכשירים, מזגנים בבית ובעבודה, והתיישבות פרברית/ כפרית, אינם ברי קיימא…" אם אכילת בשר אינה ברת קיימא, וגם בסרטונים של הפורום הכלכלי העולמי מבטיחים לנו שנאכל פחות בשר בעתיד, נראה שגם הטבעונות הינה תהליך שמעוּדד ומנוּתב על ידי אותם הכוחות הכלכליים. נטייה שהלכה והתגברה מאוד בשנים האחרונות. אפשר לומר שאפילו הפכה לטרנדית כחלק מאותו טרנד כללי שדואג לעולם ולסביבה. אבל ראשי תעשיות הבשר אינם סוגרים ומפרקים את המשחטות שלהם בעקבות התנועה הגדולה הזו. אלא הם מציעים אלטרנטיבות של בשר מעובד, מודפס ו /או מהונדס גנטית. בנוסף לזה מציעים לנו גם חרקים כחטיפים מלאים בחלבונים[xxiii] בתור ה"מזון החדש".

כדי להתרגל לאוכל המוצע לך, צריך קצת לשכוח את מה שהיית רגיל לאכול. את זה קל יותר לעשות באמצעות משברי רעב מתוכננים. נגיד כתוצאה ממלחמה במדינה שהיא ספקית החיטה המרכזית של אירופה, נגד מדינה שהיא ספקית הגז הכי גדולה לאירופה. מלחמה כמובן עוזרת גם בדילול ושמירת האוכלוסייה תחת חרדה קבועה ומתמשכת שמייצרת עוד תחלואה. משבר אנרגיה בשילוב עם משבר רעב, (כתוצאה מ"משבר האקלים" כמובן), יגרמו לכל אחד לאכול כל מה שרק יתנו לנו. וגם זה כמובן בתנאי והוא ממלא את התנאים הנדרשים מבחינת צייתנות ופיזור פחמן מסוכן לעולם. כמו שבסגרים לקחו לנו את החירות ואז החזירו לנו אותה בטעימות ובתנאים, כך יהיה גם האוכל. קודם יקחו, ואז "יעזרו", אבל בתנאי…

שליטה על מקורות ייצור האוכל כמובן הכרחית למען הצלחת התכסיס. ביל גייטס לדוגמא, הוא אחד מבעלי שטחי החקלאות הגדולים בארה"ב[xxiv]. קרן ביל ומלינדה גייטס חוזרת וצצה בנדיבותה הרבה כמעט בכל פינה. הקרן הינה דמות מרכזית גם בתרומות לארגון הבריאות העולמי, לאירוע 201 שדימה את המגפה חודשיים לפני שפרצה, לחברות פייזר ומודרנה ולעוד גופים רבים ומרכזיים הקשורים להונאת הקורונה, מה שאולי גם הקל עליו לנבא את המגפה[xxv] ואת הבאות שיבואו. הוא משקיע בין השאר בחברות הבשר ה"מתורבת", בחקלאות התעשייתית באפריקה ואפילו הפטנט מספר 060606 של "צ'יפ המוחדר לאדם ומשתמש בפעילותו הפיזיולוגית כבסיס למטבע דיגיטלי" רשום על שמה של מיקרוסופט תחת הנהגתו של ביל גייטס[xxvi]. אותו צ'יפ יכול לכאורה להכיל בתוכו גם את כל המידע הרפואי, הכלכלי והדירוג החברתי של אדם מסוים. יתכן ותהיה חובה להציגו כתנאי למעבר בגבולות מסוימים, או כניסה למקומות שונים. הוא כמובן גם ישמש כארנק הדיגיטלי של האדם. אליו יועברו מענקי ה UBI, או ממנו ילקחו במקרה של קנס על אי ציות או עבירה חברתית כלשהי. בשבדיה יש מי שכבר השתילו צ'יפ שכזה[xxvii] ותפקידם לשווק את זה לשאר העולם.  

צילום: וולטר פרנר מפיקסביי

"משבר האקלים"

עוד רעיון שנראה למר גייטס, האובססיבי להצלת העולם, כמוצלח במיוחד הוא לחסום את השמש[xxviii]. לכאורה כדי לקרר את כדור הארץ, מייצרים מטוסים פסי עננות דקה שלטענתם מחזירים את קרני השמש לחלל. בפועל מה שקורה שריסוס המתכות האלה לאוויר מייצר אפקט חממה הפוך שמחמם את העולם ובעיקר מייצר את התחושה השקרית שקיימת התחממות גלובלית. בנוסף לזה הריסוס פוגע משמעותית בשטחי החקלאות השונים בהם מגדלים את האוכל שהולך ונעלם, מייבש מקורות מים ומרעיל אותם במתכות ועל הדרך גם מייצר תחלואה נשימתית אצל בני אדם ובעלי חיים.

ווין ווין סיטואיישן לבילי ביל שמרוויח על החיסונים שהוא ייצר לאותם חולים נשימתיים, ועל הדרך יתכן שגם מחדיר לגופם של האנשים התמימים את הפטנט שלו? לא כולם שורדים את הטיפול הגנטי הזה, מה שכמובן תורם לרעיון דילול הפחמן הנובע מיותר מדי בני אדם, וגם מכניס המון כסף לחברות הפארמה שמרוויחות ממכירת תרופות וחיסונים נוספים לבעיות שצצות בעקבות הזריקה, הזיהום וריסוסי הכמטריילס[xxix]. אגב, זה מבוצע כבר כמה וכמה שנים טובות, אך משום מה הממשלות עדיין מתקשות להודות בכך.

טראנסהומניזם

אחד הנושאים הרגישים ומעוררי המחלוקת ביותר במסגרת האג'נדה זה נושא הטראנסהומניזם, שמתקשר גם למתקפה על התא המשפחתי. רעיון השליטה בילודה כל כך מתקדם במסגרת המהפכה התעשייתית הרביעית עד כדי שהורות לא תהיה נחוצה גם היא. בתור שלב ראשון מדובר על רישיון להורות[xxx] כפי שכבר הזכירה בעבר מרב מיכאלי. אחת הפוליטיקאיות הפעילות בתחום הזה, כפי שהיא בעצמה מסבירה: "יש להוציא את הילדים מחזקת הוריהם, הם לא שייכים להם, כי אם למדינה."[xxxi] 'תכנון המשפחה' זה מכונה באג'נדה עצמה.

טשטוש המגדר הוא שלב באותה אג'נדה טראנסהומנית הנוגעת בשליטה בילודה והפיכת בני האדם הנותרים לסייבורגים נטולי מגדר נשלטים וצייתנים. לשם כך מקודמת תרבות הרב מגדריות שהולכת ומטשטשת את ההבדלים בין זכרים לנקבות, גברים ונשים. ההפרדה הדיכוטומית הזו לא מתאימה למתכנני האג'נדה וכתוצאה מהרחבה לזנים ותתי זנים רבים של המגדר נוצר למעשה טשטוש. תודות בין השאר להורמונים סינטטיים המוחדרים לתכשירים קוסמטיים שונים[xxxii] וחינוך לרב מגדריות במסגרת של סובלנות לאחר ורעיונות יפים וחשובים אחרים.

בשורה התחתונה הגברים הופכים לנשיים יותר, והנשים לגבריות יותר וכולם נהיים דווקא דומים והומוגניים יותר. למעשה נוצרת הפרדה ברורה בין יחסי מין לרבייה שתהיה כולה בשליטתה של המדינה. עידוד צעירים לבלבול מיני ורצון לשנות את מינם בגיל צעיר עובדת גם לטובת חברות הפארמה שמרוויחות מניתוחי מין הון רב, וככל שעושים זאת בגיל צעיר יותר כך משני המין כלואים יותר זמן בכלא הפארמה ותלויים באספקה קבועה של הורמונים ותרופות כדי לשמור על צורתם ובריאותם.

לסיכום

אנרגיה מתחדשת
צילום: טוקאפיק מפיקסביי

לפי הדו"ח של הפורום הכלכלי העולמי מ 2010[xxxiii] הכי טוב לעולם שזה ינוהל על ידי קבוצה קטנה של בעלי מניות שבוחרים בעצמם ומחליטים על כל האוכלוסייה הגלובלית. קואליציה הבוחרת בעצמה- לא נשמע מטריד בכלל, הרי בטח אפשר לסמוך עליהם. קבוצת בילדרברג[xxxiv] היא קואליציה שכזו המורכבת מעשירי תבל כמו משפחות רוטשילד, רוקפלר, סורוס, גייטס, בזוס, משפחת המלוכה הבריטית, הותיקן ועוד. אלה נפגשות מדי פעם לדון בענייני העולם המשותפים לכולם.

הגופים הבינלאומיים השונים כמו האו"ם, ארגון הבריאות העולמי והפורום הכלכלי העולמי שמקווה לתפוס את תפקיד ממשלת העולם, פועלים להפשטת הכח מהאנשים עצמם וייתור הנבחרים הרשמיים במדינתם[xxxv]. הם פועלים לטשטוש התרבות, הלאומיות והדתיות של הקבוצות השונות למען יצירת מכנה משותף גלובלי אחד הנשלט כולו על ידם. במהלך הסגרים שנפלו כולם על חגים, היה העניין בולט במיוחד. היה נראה שממש התעקשו לחרב כל חג אפשרי, כולל ל"ג בעומר באמצעות האסון המהונדס שאיפשר על הדרך ליישם רעיונות מעניינים של פרופ' דן אריאלי לגבי קיצור תוחלת החיים[xxxvi].

אז האם קבוצת מיליארדרים הזויים ששולטים בעולם בכל אספקט שלו רוצים לדלל את רוב בני האדם? האם בעינהם אלה הולכים ונהיים מיותרים? אלה שסתם מכלים להם את המשאבים? על פניו נראה שכן. ה"חיסונים" הם מהלך מרכזי בתהליך הזה. מצד אחד הם עוזרים בדילול עם כל התמותה בטרם עת ובנסיבות מפתיעות וכמובן ללא כל קשר, וגם עוזרים ביצירת בעיות רפואיות שמביאות לעוד הכנסות לחברות הפארמה ולתלות בהן. מצד שני הם כלי שמאפשר דירוג חברתי ושליטה באדם הפשוט שכדי לקבל את הזכויות הבסיסיות ביותר המגיעות לו מעצם היותו בן אדם, עליו לסכן את חייו ובריאותו, להתכופף לממסד ולציית ללא עוררין.

היות ומדובר בכוחות הכלכליים הגדולים והחזקים בעולם נראה שאין הרבה מה לעשות בנידון. אבל אנחנו עדיין הרוב המוחלט, וכל עוד נמשיך לעורר להעיר ולהאיר ובשום אופן לא לשתף פעולה ולא לציית, יש לנו עוד סיכוי להימנע מהיעדים הדיסטופיים המתוכננים לכולנו.

דרך אגב, כאקט מְאַחֶד אחרון, שבעיני מתוכנן קרוב יותר ל 2030, יתכן וירצו ליצור אשלייה של התקפת חייזרים על העולם. כדי שזה יצליח נדרשת הרבה עבודת הכנה תודעתית, שהחלה כמובן מזמן באמצעות סרטים הוליוודיים שונים שעוסקים בנושא זה, וממשיכה בימינו בפורומים שונים שמכינים את הקרקע גם במחוזות הקונספירטוריים. אין ספק שיהיה מעניין לחיות בתקופה שבה זה יקרה, השתדלו לא להידלל עד אז.

 • התמונה הראשית יוצרה על ידי אנקה מפיקסביי

[i]  לרכישת הספר באמזון

[ii]  דוגמא מייצגת ל build back better

[iii]  האדון שוואב מסביר בכבודו ובעצמו ב 2017

[iv] אג'נדה 2030 מקושטת במילים היפות של האו"ם

[v] פסגת דובאי של ממשלת העולם

[vi]  אג'נדה 21 של האו"ם המלאה

[vii] עשור של אי קיימות, אביעד שר שלום, גלובס 2022

[viii] שוואב מספיד את פרס, דה מרקר 2016

[ix] אג'נדה 21 והקומופאשיזם החדש מאת אלון דהאן, 2013

[x] הפרסומת המקורית של הפורום הכלכלי העולמי

[xi] ערי 15 הדקות באתר של האו"ם

[xii]  התכנית לדלל 95% מאוכלוסיית העולם

[xiv]  פיצוץ אבני ג'ורג'יה

[xv] ביל גייטס, טד טוק מ 2010

[xvi] האם דילול אוכלוסיה באמת קיים? מאת ג'ייסון ג'פרי, ניו דון 2020

[xvii]  אתם הפחמן אותו רוצים לדלל

[xviii] מדרגות לגיהנום, מאת אופיר דור, כלכליסט 2018

[xix]  "הקו" עיר מצופה מראות באמצע המדבר

[xx]  מי בסוף יהיה הבעלים של הכל, כולל אותך? ניתוח מאת דר. ג'וזף מרקולה

[xxi] מה זה UBI?

[xxii]  כמו לדחוף אנשים מהגשר, אפוק 2022

[xxiii]  חטיפי חרקים נמכרים באוסטרליה. אפוק 2022

[xxiv]  ביל גייטס בעל האדמות החקלאיות הגדול בארה"ב, הגארדיאן 2021

[xxv]  ביל גייטס על המגפה הבאה- טד טוק מ 2016

[xxvi] פטנט 060606

[xxvii] תו ירוק בצ'יפים שבדיים, ישראל היום 2021

[xxviii] דיווח של CNBC מ 2020 על מימון של גייטס למחקר בהנדסת אקלים

[xxix]  ריכוז לינקים בנושא הנדסת האקלים הגדול והמורכב בפני עצמו   

[xxx]  רשיון הורות, גלובס 2011

[xxxi] מרב מיכאלי בטלוויזיה האוסטרלית מתוך ערוץ היוטיוב של נפטלי בנט

[xxxii] פלואידיות מגדרית ומפריעי הורמונים, פסיכולוגיה היום, 2019

[xxxiii]  דו"ח ועדת "העיצוב מחדש הגלובלי" של הפורום מ 2010

[xxxiv]  קבוצת בילדרברג החשאית בתור המפתח להבנת האליטה הגלובלית

[xxxv]  ישראל מוותרת על ריבונותה הרפואית? מאת שמעון כהן ערוץ 7 2022

[xxxvi]  פרופ' אריאלי מציע לעכב אמבולנסים ב 2017

שתפו:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

מעבר בין כתבות

10 תגובות

 1. שלום רב,

  מאמר מרתק אך עיוותו את דבריי כי לא התייחסו למקור. באבני ג'ורג'יה צוין בפירוש שהרצון הוא להשאיר חצי מיליארד איש בלבד בעולם "שיחיו באיזון עם הטבע". לא המצאתי את זה. הם ציינו את זה על לוחות הגרניט הענקיים האלו שפוצצו ביולי 2022.
  בבקשה המסמך על הלוחות האלו:

  chrome-extension://efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj/https://egaonline.com/sites/default/files/The%20Georgia%20Guidestones.pdf

  הנה המשפט:

  “Maintain Humanity Under 500,000,000 in Perpetual Balance with Nature”

  https://grandmageri422.me/2021/02/13/georgia-guidestones-maintain-humanity-under-500000000-in-perpetual-balance-with-nature/

  1. שושי!
   איזה כיף שהגבת על המאמר הזה והוא הגיע אלייך. ניסיתי לחפש אותך קצת ברשתות כדי לתייג וזה, אבל לא מצאתי.
   בניו דון עיוותו את דברייך? פה כמובן יש התייחסות לאבנים ולמשפט הזה.

   1. יפה שניסית למצוא אותי ולתייג 🙂 אני "פרסונה נון גרטה" בפייס ובטוויטר. הועפתי לפני שנים… בכל אופן, במאמר אין התייחסות ישירה למשפט שהביא אותי למסקנה של המטרה לדילול 95% מהאנושות שמופיע ב"מצווה" הראשונה באבני ג'ורג'ה שאומרת:
    שצריך לשמור שהאנושות תהיה פחות מחצי מיליארד איש באיזון תמידי עם הטבע.

    בספר גם כתוב על כך שהאו"ם הודה שרק מה שהוא עושה בנוגע לאוכל בעולם כולל החדרת אוכל מהונדס גנטית (מעקר, מסרטן ומה לא) ואיסור לגדל גינות אוכל פרטיות (כן, גם זה נמצא) וצריכה של תוספי תזונה יביא לדילול של 3 מיליארד איש.

    1. "מכאן הגיעה הרשקו לחישוב שאם משאירים מאוכלוסיית העולם רק חצי מיליארד, זה אומר חיסול 95% ממנה."

     בסוף הפסקה המסבירה על אבני ג'ורג'יה.

 2. תודה רוני על הבהירות שאתה יוצר, היכולת להנגיש את המידע הרבה יותר קלה וברורה. תבורך על עשייתך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מודעה

כתבות נוספות:

קטגוריות

הצטרפו אלינו

היו הראשונים לקבל את העדכונים הכי חמים

יכול לעניין אותך גם:

תרומה עם Paypal

PAYBOX

העברה בנקאית

רוני גאמר
בנק לאומי 10
סניף 857
חשבון: 4829580

IL810108570000004829580 :Iban

דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights