18 יוני ,2024

ריפוי מעודן

עופר, הוא מטפל טבעי שבמהלך חייו צבר ארגז כלים טיפולי נרחב והתמחה בשיטה ייחודית ומאוד מסקרנת. החכמה העתיקה בשילוב עם ההקשבה לגופך וליקום מביאה מרפא מרגש שהוא אפקטיבי גם לנפגעי הזריקות, בתנאי שעושים שיעורי בית.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

עופר מעין גלעד הוא מטפל טבעי בשיטה ייחודית ואפקטיבית

את עופר אני הכרתי כאחד מהחבר'ה בכדורסל. בחור אנרגטי מאוד, נשמה טובה, צנוע ובאופן כללי 'בחור טוב', מה שנקרא. בזמנו הוא רק התחיל לעסוק ביוגה ובעיקר לחפש את עצמו. באיזשהו שלב, הקשר בינינו ניתק והוא קצת נעלם. מסתבר שזה היה במסע חיפוש וחיבור לעצמו. זה מכבר חזר לארץ וחזרנו לקשר ומתברר שהבחור עבר תהליך מיוחד מאוד שהביא אותו להיות "מטפל טבעי" בשיטה ייחודית שטרם נתקלתי בה. מאוד הסתקרנתי להבין במה מדובר.

"כמו בחוץ- בהילה ובהוויה של האדם, כך גם בפנים- בתוך הגופנפש." עופר מנסה להבהיר לי את הדברים. "זה עקרון הטבע שמוליך כל ריפוי אנרגטי. עולם שלם, מעודן וחמקמק אך עם זאת אפקטיבי להפליא. מי שחי בקריאה לכך, מגיע לבקשה לאחריות אישית, לחניכה, לשמש בגופו צינור לניקוי אנרגטי. ללא מחשבה של עשייה מצדו, המְרַפֶּא פשוט נוכח ברגע ככלי למעבר הריפוי. במקרה שלי עברתי חניכה להיות צינור לרפואה דרך מימד, תדר מסוים של התערבות אלוהית משושלת המאיה. השיטה לא ייחודית למאיה. זו שיטה עתיקה ששימשה גם תרבויות עתיקות אחרות, יש שמייחסים אותה גם לחסיד הראשון- הרבי ישראל "הבעל שם טוב" שפעל בשיטת ריפוי דומה של חסד עליון." בספרה של יוכי ברנדס 'אדל' מ 2019, מסופר על רפואה בכוח של הבעש"ט (הסופרת הינה דור עשירי שלו) וגם על הדרך הייחודית שלו לראות את מציאות האדם. גם נינו, הרבי נחמן מאומן המשיך את השיטה ושכלל אותה. הרופא הישראלי נאדאר בוטו פיתח גם הוא שיטה דומה משלו של ניקוי אנרגטי מדהים שהולך ונהיה נפוץ יותר במחוזותינו.

עופר במהלך טיפול

"חסד וזעזוע"

בתמצית זו דרך הקסם של ריפוי התדרים. לאחר חיבור מגע פשוט מגיע השלב הראשון של ניקוי- הוצאה של אנרגיה הקיימת בַּהִילה ובְּגוף המטופל. זרימת הניקוי ממש מורגשת כשהיא נעה מהמטופל אל המטפל ומשם החוצה לסביבה. הישן מפנה מקום לחדש. בשלב השני עוברת אנרגיית חיים חדשה מהסביבה דרך גוף המטפל אל גוף המטופל – הטענה מחדש. הרעיון הוא שמה שקיים בַּהִילה באופן לא פיזי מחזיק מולו חוסר איזון/ מחלה בגוף הפיזי. מכך שכשמשחררים את התקיעות בגוף האנרגטי אז נוצרת אפשרות של שחרור גם החסימה הפיזית. כמו בפנים כך בחוץ- חוק טבע שנראה בכל מקום בחיינו. ניקוי ההקלה הזה הוא למעשה הדלת לריפוי- דלת של חסד והקלה בשביל לתת מקום לשיעור שיגיע במקביל. במהלך השלב השני של הטענת אנרגיה מהסביבה (אורגון) עולה סימון הדרך לריפוי המלא שמיוצג על ידי מילה או משפט שעולה בתודעתו של המטפל, משהו פשוט וקצר שמגיע מהלא נודע בשביל להדהד למטופל סוגיה שמטרידה אותו.

מעבר להקלה שמגיעה בעקבות השלב הראשון, על מנת להגיע לריפוי מלא יש צורך בתהליך אישי של המטופל לאחר סיום הפגישה. אותה סוגיה שמגיעה לתודעתו של המטפל נועדה לעורר או לזעזע אצל המטופל ולהציג בפניו כיוון דרך כלשהו. זו יכולה להיות שאלה לגבי שורש חוסר האיזון, אולי הפניה לדפוס או התנהלות לא מאוזנת בחיי המטופל. מכיוון שההכוונה מגיעה מהעולם הבלתי נראה, דרך דבריו של המטפל אל הקשב של המטופל, נוצר תוקף אצל המטופל לדברים. הוא מקבל הדהוד למשהו פנימי שלו שלאו דווקא מוכר על ידי אחרים. משהו פרטי, רק שלו מבפנים. תמיד יש נושא מסוים מאחורי המכאוב או המחלה שמבקש לעלות ולקבל יחס. לפעמים זה רק לראות את הדפוס ולפעמים זו בקשה לשינוי בחיים.

השילוב של הקלת חסד וזעזוע או "ערעור ממוקד" הוא שיוצר את הריפוי ההוליסטי. ריפוי שלם מגיע רק לאחר עבודה אישית של המטופל עם עצמו. לאחר ההקלה של הניקוי, האחריות המלאה היא על המטופל לזהות את הסוגיה בהתנהלות החיים שלו שגורמת לו לסבל ולהתייחס אליה ולטפל בה. לא בצורה אלימה של שינוי דרסטי בחיים אלא קבלה של ההצפה ושינוי איטי ומבוקר שהופך את זה להרגל חיים. אחריות אישית מעל הכל. עזרה מהבריאה תמיד ניתנת כזרז ועזרה לטיפול עצמי. "בפשטות זה מה שאני עושה כמטפל – נמצא שם בשביל האדם, שהינו שילוב של גופנפש, הנמצא על מיטת הטיפול."

למרחב הרפואה המזרחית, המשלימה וההוליסטית עופר נחשף ב 2008 בתל אביב. בהתחלה במכללת רידמן- שנה אחת מתוך ארבע של איורוודה (מדעי החיים בשפה ההודית העתיקה). הפילוסופיה ההודית לדרך חיים השפיעה עליו עמוקות. שם הכיר את היוגה, ואיתה המשיך בזמן שאת הלימודים עצמם זנח. ב 2015 חווה משבר נפשי והרגיש צורך לטפל בעצמו. הוא התחיל ללמוד בבית הספר של "עוצמת הרכות" בתל אביב. "כשמה כן היא- העוצמה שברכות מגיעה עמוק ויכולה להביא איזון לחיים."

אחרי כשנתיים נסע להודו לקורס מורים ליוגה, נשאר שם לסטאז' ומאז לימד יוגה בקוסטה ריקה, ברזיל וקצת בישראל. "מאז אותו חודש אינטנסיבי בהודו בסוף 2018 הגופנפש שלי עבר למצב אנרגטי חדש. משום שלא האמנתי אף פעם בעולם הבלתי נראה ובגלגולי חיים של הנשמה אז בהתחלה לא הבנתי מה קורה לי ולא ייחסתי חשיבות לפלא שנכנסתי אליו. לקח לי קצת זמן וללא ברירה כנראה, עליתי על רכבת ההרים מלאת ההפתעות של ההתעוררות הפנימית הזו של אש התמיד שבגופנו- ה'קונדליני' בשמה ההודי- גוף קשת בענן בהתהוות של הקבלה."

את קורס החניכה לשיטת הריפוי של ההתערבות האלוהית מעבירות בישראל מורות שגדלו דרך המסורת של שושלת המאיה ממקסיקו. כולן למדו אצל סטאר פואנטס בארה"ב, שעוסקת בזה כבר 40 שנה, מחזיקת שושלת הריפוי של המאיה ממקסיקו. "אני נחנכתי ולמדתי אצל קרן אור עטרי בבית בטבע הנפלא שלה ושל בן זוגה קריוקה בברזיל – מקום קסום של מוזיקה ושלל רפואות מהטבע כשעה מריו דה ז'נרו. סירנדה (Ciranda)- אושר של מים טבע ושמש ברזילאית."

פירמידת השמש של המאיה בצ'יצ'ן ניצה, מקסיקו. צילום: רוני גאמר

אז מה זה אומר להתחבר לרופא הפנימי שלנו?

מעבר לשיטה הספציפית של המימד המדובר ושיטות ניקוי אנרגטיות אחרות, כל אחד מסוגל לבקש ריפוי לעצמו בדרך מאוד פשוטה. להתחבר לפנימיות הייחודית של כל אחד ואחת. אותו מידע מהיר ופשוט שמגיע אל המטפל לטובת המטופל, מגיע מבפנים אצל כל אחת ואחד גם בעצמו, אם הוא מבקש זאת. הרצון לריפוי, שמוביל לפגישה אצל המְרַפֶּא, הוא זרז התחלה של עבודה עצמית בחיבור לנפש ולנשמה. כל הרפואה הטבעית מכוונת לפתרונות פנימיים. הצפה של סוגיה המפריעה, תשומת לב לרגש שעולה מכך, התבוננות והכרה בו. מכך נובעת התמוססות החסימה, שחרור התקיעות. דווקא הפשטות הזו של הסכמה לראות הדחקה או פיצול או הכחשה פנימית מאפשרים את קסם פלא הריפוי. ריפוי אישי לבד! כל מטפל או מְרַפֶּא חיצוני הם רק מכווני דרך לאדם להסכים לראות פנימה ביושרה- טבע הבריאות האישית המדהים של כל אחד מאיתנו.

בשביל למצוא פתרון בפנים כל מה שצריך זה להתחבר. בישיבה נוחה, בריקוד בטבע, בצחוק משחרר, להיות במקום נח ולנשום פנימה. רק לנשום ולשים לב מה עולה. מה שמים לב בגוף? מדהים כמה מהר הגוף משתף פעולה ונותן מסרים. אין צורך לבקש דבר. רק לתת מקום להקשבה פנימה. בדממה הזו של פשוט "להיות" בלי לבקש או לנסות להשיג דבר מה, מתחילה לצמוח שפה חדשה בין המודע החושב והעסוק לבין התת מודע הלוחש באמצעות תחושות הגוף.

אפשר גם בשכיבה ערה, העיקר לזכור שאני רוצה להיות ערני לַפְּנִים. לעתים יבוא כאב או תחושת זרימה ולעתים לא יגיע כל רמז או תחושה. השפה הפנימית מתפתחת אצל כל אחת ואחד אחרת. "תת המודע שלנו קורא אותנו כמו ספר פתוח ולכן יש פה משחק נפלא: ככל שאני רוצה התקדמות בחקירה הפנימית, ככל הנראה שאתקל יותר במחסום השקט 'ויפריעו' לי מלא מחשבות מסיתות. רק כשאני ריק מבקשה וציפייה – הופ! הגוף המדבר מתחיל ללחוש בפנים." לפעמים זה ממש בדימויים בהירים או זרמים נקודתיים באזורים סמויים המבקשים מודעות. כשאנחנו מגיעים לתשומת לב חדשה אז אנחנו שואלים את עצמנו מה זה בא להביע? מה הגוף מסמן לי? בדרך כלל תגיע תשובה מהירה ופשוטה מהאינטואיציה. לאט לאט גם נלמד להקשיב ללחישות הקצרות האלה ונלמד לבטוח בפנימיות גם בשינויים שמשפיעים על חיי היומיום בחוץ.

רוני גאמר משתדל ליישם

אז מה המרשם דוקטור?

5 דקות ביום. בבוקר, לפני או אחרי צחצוח השיניים. לשבת בנוח בשקט, בגב זקוף אך רגוע, בנשימה מודעת אך נינוחה. חמש דקות ללא שום מאמץ או כוונה. פשוט להיות, פשוט לתת מקום לגוף הנפלא, לתת לגוף שלנו פתח להקשבה חדשה. פתח לריפוי. שפה חדשה נוצרת, שפה ללא מילים, דיבור חדש עם הגוף. חיבור של דממה. הפלא האישי מתחיל ככה. חמש הדקות מומלצות גם בערב לפני השינה וכמובן שתרגילי הרפייה כדוגמת יוגה או פילאטיס או כל שחרור פיזי יכולים מאוד לעזור לנינוחות של הישיבה הזו. מהר מאוד יכולים החמש להפוך לעשר ועשרים דקות – כל אחד מה שמתאים לו ובקצב האישי הכי מדויק לו. העיקר זו ההתמדה. ההתמדה היא ההסכם בין המודע לתת מודע שלנו שמביא ריפוי מלא מתוך החיבור פנימי. 5 דקות פעם או פעמיים ביום, כל יום- התרופה להכל. לתת לדמיון להיות רכב פנימי שמוביל אותך דרך השער, הגוף הוא השער לאינסוף. ישנן הרבה דרכים להתחבר- ריקוד חופשי, שירה וצעקה החוצה, שוטטות- ואז ישיבה פנימה. שחרור, תנועה וביטוי ואז הקשבה בדממה פנימה- משחק החיים הפנימיים.

"בחיבור שלי לעולם הבלתי נראה של תדרים ומימדים הגעתי חסר ניסיון ואמונה. רק בסוף 2018 עברתי לעולם אחר מבחינה אנרגטית פנימית ומאז החיים שלי הם רכבת הפתעות מדהימה של רגישות פנימית וחיצונית גוברת. ככל שעלתה רמת הרגישות החשמלית/ אנרגטית, עקב פתיחת המערכת העצבית בגוף שלי, כך חשתי בנוח יותר בתפקוד כמוליך לריפוי. ללא צורך בהישג או יוקרה של אגו. ככל שפחות חשוב לי להצליח ולהשיג הכרה – כך הריפוי שעובר דרכי הוא עוצמתי ואפקטיבי יותר. הומור הבריאה במיטבה.
"אני בתהליך הריפוי האישי שלי טיפלתי בעצמי דרך הלימוד המתמשך. למדתי טווח רחב של סגנונות ריפוי טבעי – תחילה דרך הרפואה ההודית, האיורוודה והיוגה הגדולה, בהמשך דרך הנענוע/ הפעמה של עוצמת הרכות הישראלית פרי יצירתה של ד"ר טובי בראונינג, ולבסוף הגעתי בשביל אל הדובדבן של הניקוי האנרגטי המעודן. כיום אני משלב את ריפוי התדרים, הניקוי האנרגטי, יחד עם עוצמת הרכות ובעיקר נותן הכוונה לחיבור אישי פנימה לכל מי שפונה אלי בתהליך הריפוי. כל שצריך זה להתחבר כל אחד ואחת לסמכות הפנימית האישית שלו או שלה. עולם פשוט בסופו של דבר. החלק המורכב שלוקח זמן זה רק השלב עד שאנחנו מחליטים באמת להירפא. תלוי כמה אנחנו מוכנים לסבול עד "שנשברים" ומחפשים ריפוי עמוק. כל נשמה בדרך האישית שלה בגלגול הנוכחי."

מניסיונו בשנתיים האחרונות, עופר טוען שהשיטה מאוד חזקה ואפקטיבית. נקודה משמחת היא שהניקוי האנרגטי ממש עוזר לנפגעי הזריקות מהשנתיים האחרונות. זהו פתרון נוסף לפסולת שנתקעה, ניקוי שנותן איפוס חשמלי לפגיעה עצבית או שיתוק כשהכל פשוט ורגוע. מעט מאתנו מעיזים להגיע אל המְרַפֶּא. התת מודע שלנו יודע בדיוק לאן אנחנו הולכים ולכן אם הגופנפש עדיין לא מוכן לבצע מהלך מנטלי של ריפוי אז גם המודע שלנו ידחה כל הצעה לריפוי חזק שכזה. הדחקה והכחשה הם לא מכשול במקרה הזה, הם פשוט בקשה להמשך שיעור, עד שהסבל יכריע ויביא אדם לרצון עמוק לריפוי. ואז האומץ לבוא אל המְרַפֶּא נוכח. "כך למדתי בניסיון השיווק של הריפוי- פחות לחפש מטופלים ויותר להיות זמין לבקשות. בגלל התוצאות המדהימות שאני חווה בשיטה אז ברור לי שבמהלך השנים הקרובות תהיה לי הרבה עשייה מבורכת בתחום. כרגע אני נמנע מלפתוח קליניקה או עסק בישראל כי מעדיף להיפגש ולטפל כאדם אל אדם ללא המדינה או חוקיה העסקיים כמתווכים ושותפים. מגיעים אלי מטופלים באופן בלתי אמצעי ואני גובה תשלום חומרי על הטיפול באופן שמתאים למטופל. הריפוי נעשה והשיעורים מגיעים בשפע גם בחיי האישיים. דווקא כשזה לא לשם פרסום ותהילה הטיפול מביא לי סיפוק והתעלות מהעשייה עצמה."

לסיכום

ב"מימד הריפוי האנרגטי של ההתערבות האלוהית" המְרַפֶּא הוא הגוף המוליך של האור המחייה, והוא מנקה תקיעות וטפילים מההילה של המטופל. לאחר הניקוי האנרגטי מקבל הגוף הפיזי אפשרות חדשה לריפוי ואיזון מחודש. זהו ניקיון הגוף האנרגטי. הפרקטיקה הזו מאפשרת גם ריפוי מלא ומהיר כי היא מייצרת הפרדה רגעית בין הגופים- המגנטי והחשמלי, מה שמביא גם לריפוי מיידי אפשרי בסרטן ובגידולים שפשוט עוזבים את הגוף כקסם. חסד ענק. זאת כמובן אך ורק אם השיעור האישי הובן והופנם. תמיד, וכמו בכל סוגי הטיפולים השלמים, יש תהליך רגשי מקביל שעולה וזוכה להצפה ולהתבוננות. התדר שהמטפל מחזיק בו הוא תדירות פשוטה ויחידה- כמה פעמים בשנייה גל מספיק לחזור על עצמו. גם מחשבה היא תדר, ומחשבה מדויקת היא תדר מדויק. הרפואה האנרגטית המדוברת כאן היא למעשה מהלך של אומץ לבוא אל מול הבלתי מובן או נתפש בנקל וקריאה פנימית להתנסוּת. את הריפוי ניתן גם לעשות ולקבל מרחוק מכל מקום בעולם בשביל הקלה ראשונית לפני עבודה עצמית מלאה. מומלץ מאוד להתנסות ולחקור – 'שומאן פאקטור' זו חקירה טובה בנושא למי שמעוניין – מה התדר של האדמה שאנו חיים והולכים עליה? זהו התדר שעלה בשנים האחרונות וזו גם הסיבה שמהיר יותר ואפשרי יותר לעורר ולהתחבר מהר יותר – פנימה.

"היום לאחר ארבע שנים בדרך האבסולוטית הזו אני מאושר פשוט 'להיות'. כל שנשאר לי זה להיות צינור שפע לסביבתי ולי. האתגר הגדול ביותר שלי, שימשיך איתי לכל חיי כנראה, הוא להישמר מגאוותנות ולזכור ענווה והצנעת לכת, ולבסס זאת בחיי כרפלקס- כדרך קבועה למען לא אתהפך ואפול מאיגרע רמה לבירא עמיקתא. עדינות מתוך מעודנות.

כל שתרצה נובע מבפנים.

עופר מעין   0544-313713 

עופר מעין גלעד

שתפו:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

מעבר בין כתבות

מודעה

כתבות נוספות:

קטגוריות

הצטרפו אלינו

היו הראשונים לקבל את העדכונים הכי חמים

יכול לעניין אותך גם:

תרומה עם Paypal

PAYBOX

העברה בנקאית

רוני גאמר
בנק לאומי 10
סניף 857
חשבון: 4829580

IL810108570000004829580 :Iban

דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights