10 דצמבר ,2023

שחזור גלגולים

שי זילברמן עוסק בגלגול נשמות וטיפול בזכרונות מהגלגולים הקודמים. במאמר הקצר הזה הוא מספר איך התגלגל לזה, איך זה קורה ובשביל מה זה טוב. אז מי אתם הייתם בחיים הקודמים שלכם?

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

שי זילברמן מטפל בשיטת שחזור זכרונות מגלגולים קודמים

"הוא כבר שם, תני לו להמשיך לבד"

זה מה שהמנחה שלנו אמר לשותפה שלי בקורס למטפלים בשחזור גלגולים דקה או שתיים לפני שחוויתי לראשונה את עולם הנשמות במלוא תפארתו, כשביקרתי במה שאנשים בישראל קוראים לו "בית דין של מעלה". ומה שראיתי שם שינה את חיי לתמיד.

שמי שי זילברמן ואני מטפל בשחזור גלגולים. 

מה זה ואיך הגעתי לזה?

בשנת 2006 עברתי תקופה רגשית שהיתה לי אז קשה, גילינו שלאבא שלי יש סרטן. ידידה ששמעה שאני במקום קשה הציעה לי לנסות משהו שונה, קצת אחרת – טיפול בשחזור גלגולים, עד אותה תקופה הכרתי את נושא הנשמות, העולם הבא וגלגולי נשמות מתוך ספרים בלבד, ולמעט חוויות בודדות של יציאה מהגוף בגילאי העשרה, לא היתה לי נגיעה ישירה לנושא, אז הסכמתי בלי לחשוב הרבה, הרגשתי שאני מוכן לכל דבר ובלבד שאצא מהמצב שהייתי בו. אז הלכתי לטיפול הזה שהתפתח לסדרה של טיפולים שהפכו בסוף לקורס הכשרה בטיפול בשחזור גלגולים לתיקון הקארמה, שהתחבר לי באותה תקופה באופן מדהים לאבא שלי, אותו איבדתי במהלך הקורס, אבל ממקום של הבנה בזכותו.

הרעיון מאחורי שיטת הטיפול בשחזור גלגולים הוא שבכל תקופת חיים הנשמה שלנו זוכרת טראומות, המוות היה טראומתי או שהחיים עצמם הביאו טראומה שנצרבה בזכרון הנשמתי.  והזכרון הזה משפיע על החיים הנוכחיים שלנו, מה שאנחנו קוראים לו קארמה – אנחנו נתקעים במערכות יחסים דומות (ולא טובות לנו), יש לנו בעיה במציאת מקום עבודה שמתאים לנו, יש לנו רצפים של תאונות או מצבים לא נעימים כשאנחנו לא עושים משהו מודע או לא מודע כדי לגרום לזה לקרות. פשוט "גורל"- הרגשה ש"אין לנו מזל".

אין דבר כזה "מזל" או "גורל" שקבועים וכובלים אותנו. זה אנחנו לבד, נתקענו על משהו מהילדות או מחיים קודמים ואנחנו נותנים לדבר הזה להשפיע עלינו ולנהל לנו את החיים. אז בטיפולים לשחזור גלגולים (עם הזמן פיתחתי את השיטות שלמדתי לטכניקה מדוייקת וייחודית) אנחנו מגיעים לאותה תקופת חיים בה נצרבה לנו הטראומה ובעזרת טכניקה מיוחדת משחררים את הטראומה מהגורל הקרמאטי שלנו.

תמונה: שרון הורוביץ

איך זה קורה?

הטיפול עצמו נעשה בקליניקה שלי בפתח תקווה. לאחר כמה נסיונות בבית הלקוח הבנתי שזה מקשה על השחזור כי האדם נמצא בסביבה המוכרת שלו וקשה יותר להתנתק ככה מהחיים הנוכחיים ולהיזכר בחיים קודמים.  בטיפול עצמו המטופל שוכב על מיטת טיפולים או ספה, ובאמצעות הרפייה ודמיון מודרך אנחנו מגיעים לנקודה בה המטופל חוצה סף מנטלי בין החיים הנוכחיים לחיים קודמים שבהם קרתה הטראומה ואותם צריך לתקן.  לאחר המעבר לזיכרון האישי, אני כמטפל רק שואל שאלות כדי להבין את הסיפור, למשל "מה אתה רואה עכשיו?" או "איפה אתה נמצא?" וכמובן "איך את נראית?" "מה את לובשת?" או "האם את מזהה אותו בחיים הנוכחיים שלך?"- שאלות שעוזרות לי להבין את התהליך שעברה הנשמה ומכך לדעת את הדרך לסייע בתיקון הקארמה כדי להגיע בסופו של הטיפול להצלחה.

במסגרת הלימודים עשיתי סטאז' ובו עשיתי טיפולים (ללא תשלום) לחברים שלי כדי להתאמן, אז באופן טבעי בחרתי ב-י'.  הוא ואני היינו חברים הרבה מאוד שנים, היה לנו חיבור ממש טוב מהרגע הראשון, לשנינו היתה משיכה לנושא החיים לאחר המוות ולכן זה היה הגיוני לשנינו שאעשה לו טיפול לשחזור גלגולים. בטיפול שלו העלנו סיפור שבו הוא היה איש אמיד באנגליה של המאה ה18, בעל אדמות, משרתים והרבה כסף.  הוא היה נשוי באושר, אבל דבר אחד היה חסר לו בחיים – ילדים. הוא ואשתו לא הצליחו להביא ילדים מעולם והיו אמורים לאמץ ילד. מסיבות לא ברורות הם לא הצליחו, מה שציער מאוד את אשתו (אותה הוא זיהה כאחותו בחיים הנוכחיים, לה אין ילדים) וזה גרם לה לאבד רצון לחיות עד שמתה בגיל יחסית צעיר. י' גם לא עמד בצער של אבדן אשתו ומת בעצמו לא הרבה זמן אחריה. 

זה היה הקושי שלו- הוא הבין במהלך התיקון הקרמאטי שלא היו לו באף תקופת חיים ילדים, ובעזרת הטיפול ולא הרבה זמן לאחריו, הוא התחתן והביא לחייו 4 ילדים. החלק המעניין היה כאשר הוא פקח את עיניו בתום הטיפול, הסתכל עלי, והמשפט הראשון שהוא אמר היה "אותך אני הייתי צריך לאמץ", ובאותו רגע נפל לי האסימון שכל מה שלמדתי וכל מה שחוויתי בטיפולים עד אותו רגע הוא לא בדמיון אלא אמת לאמיתה.

מה ש-י' לא ידע זה שבמהלך הלימודים שלי והכשרתי כמטפל אני עברתי טיפולים בעצמי, ובאחד מהם הגעתי לאנגליה של המאה ה 18, שם הייתי ילד יתום שגר ברחוב, ואבא שלי מהחיים הנוכחיים היה הומלס שלקח אותי תחת חסותו, טיפל בי ולימד אותי להסתדר לבד. בטיפול שלי עלה שהייתי אמור להיות מאומץ על ידי מישהו עשיר אבל זה לא קרה ולכן חיי המשיכו כילד הומלס. הגילוי שי' ואני, חברי נפש כמו אחים, שהתחברנו מהרגע הראשון, חלקנו לפחות תקופת חיים אחת נוספת והיינו אמורים להיות משפחה, העלתה בי צמרמורת באותו רגע.

הידיעה הזאת שאתה חוזר שוב ושוב ומסתובב עם אותה קבוצת נשמות הפכה ממשהו שרק קראתי עליו למשהו שחוויתי אותו, וזו בדיוק הסיבה שאני כל כך אוהב את שיטת הטיפול שאני פיתחתי ועובד איתה. ההבדל הגדול בין השיטה שאני פיתחתי ובחרתי לטפל בה ובין הדרך היותר פופולרית (אותה גם למדתי), היא שאני לא אומר למטופלים שלי מה היה הגלגול הקודם שלהם, המטופל לא שומע ממני סיפור שיכול להיות אמיתי או בדיה, משהו שתלוי בתקשור שאני עושה או במחשבות שלי, אלא אנחנו משקיעים יחד בין שעה ל-3 שעות והחוויה של ההיזכרות בחיים הקודמים היא אישית. אני רק מדריך את המטופלים שלי במסע אבל הזיכרונות מחיים קודמים הם שלהם לחלוטין ואני מגלה את הסיפורים יחד איתם לראשונה. וככה המטופל נזכר בעצמו בחוויות מחיים קודמים שלו שמעשירות את העולם הפנימי שלו ולאחר שלב התיקון התובנות מתקנות את הקארמה אותה הוא סוחב מגלגולים קודמים.

תמונה: שלי אבידור

איפה הנשמה?

במהלך הזמן נשאלתי לא מעט שאלות מאנשים שהסתקרנו מהטיפול ורצו לדעת ולהבין במה מדובר ולמצוא את הרציונל וההגיון שלהם בתוך הדברים האלה. אחת השאלות שבלטה לי היתה: "איפה הנשמה?" אם אנחנו רק מערכת עצבים שמופעלת מאותות חשמליים? הרי הקיום שלנו מתבטל מבעיה מוחית, נכון? אז זהו שלא, אין שום הוכחה חד משמעית שאנחנו רק מערכת עצבים שמופעלת באותות חשמליים, הרי באותה מידה אני יכול להגיד שמכונית זה הפח החיצוני והיא זזה בדרך קסם רק כי אני לא מבין את המנגנון של המנוע והנהג ששולט.

הגישה שגורסת שאנחנו רק מערכת עצבים היא אותה גישה שאומרת שאין אלוהים ואין שום כוח מעבר לנו שמניע את היקום או ברא אותו וזו בעצם הגישה הטכנוקרטית הגלובליסטית שרואה אותנו בני האדם כמכונות בלבד ללא נשמה וללא משמעות לקיום שלנו. הטיפולים שעשיתי לעשרות אנשים הוכיחו שיש משהו שעובר מחיים לחיים ויש עולם שלם מופלא מעבר לחיים האלה. לגבי בעיה מוחית, אין לנו שום סיבה להניח שהיא מבטלת את הקיום שלנו בשום צורה אלא רק את היכולת שלנו לתקשר עם הסביבה, יש לא מעט אנשים שהיו צמחים ויצאו מזה או שהיו בקומה או במוות קליני שמדווחים על קיום מעבר לגוף.

היכן הנשמה זה נושא מורכב, במיוחד כשמתייחסים לשאר הגופים המחוברים לגוף הפיזי, אבל מעדויות של אנשים שרואים הילות באופן פעיל אנחנו לומדים שהיא נמצאת מעל הגוף הפיזי, בגובה משתנה בהתאם למצבו של האדם מבחינה "רוחנית".  נראה שהמוח שלנו הוא רק מערכת שליטה ובקרה עם מודעות חייתית בסיסית בלבד שבלי הנשמה לא יוכל לפעול מעבר לרמה בסיסית של קיום כמו כל בעל חיים אחר. בני אדם לא נוטים בדרך כלל לזכור באופן פעיל גלגולים קודמים שלהם- זה נועד כדי לאפשר לימוד נקי, לא לתת לזכרונות העבר (לחיוב ולשלילה) להשפיע על הלימוד בגוף החדש. אחרי שהאדם עובר את הילדות ואת עיצוב האישיות, ניתן להתחיל בטיפולים אם יש רצון וצורך וכמובן אם מאפשרים לאדם לפתוח את הדלת הזו.

תמונה: רוני גאמר

הייתי נפוליאון בגלגול הקודם?

יכול להיות שחלק כבר התנסה אצל מישהו או מישהי שסיפרו לכם מה הייתם בגלגול קודם, וגיליתם ככה שהייתם דמות מפורסמת, מישהו חשוב מההיסטוריה. אבל האם זה אמיתי? סיכוי גבוה מאוד שלא. למה? היות וכמות המפורסמים בתרבות האנושית מאז תחילת הכתב, מסתכמת באחוזים בודדים מסך האוכלוסייה, הסיכוי הסטטיסטי שתהיו דמות מפורסמת מהעבר קלושה. אין בכך לומר שבוודאות לא נמצאים בקרבנו מפורסמים מהעבר, אך קיימות מספר אפשרויות לגבי גורלן של נשמות המפורסמים מהעבר. אפשרות אחת גורסת שהדמויות הגדולות מהעבר לא חזרו לכאן שנית, היות וייעודן הסופי הוגשם (יכול לקרות למשל עם דמויות חיוביות כמו הרמב"ם, מהטמה גנדי, בודהה וכיוב'). אפשרות שניה מציבה את החיפוש עצמו כגורם מגביל, כלומר שהנשמות חזרו למקום ומעמד שבכוונה לא חיבר אותן עם טכניקות שחזור הגלגולים, בין אם מתוך הצנעה של האישיות כדי לשנות קארמה ובין אם מתוך בריחה מהפרסום שלא היה נחוץ לשיעור החדש או הקשה על השיעור הקודם. 

אנשים לפעמים פונים אלי ומספרים ששחזור גלגולים מפחיד אותם, והיו לי גם מטופלים שנאמר להם על ידי נשמות מלוות (מלאכים שומרים) במהלך התהליך שהם לא אמורים לדעת את זה בשלב הנוכחי, אז יתכן גם שנשמות המפורסמים של העבר חיות בקרב האנשים האלה. אפשרות נוספת יוצאת מההנחה שנשמות שומרות על כיוון מסוים בלימוד שלהן, ומפורסמי ההווה קשורים באופן כלשהו למפורסמי העבר, כך שאם אינך סלבריטי בהווה, אין הרבה סיכוי שהיית סלברטי בגלגולים קודמים שלך. בכל מקרה, יש לא מעט אנשים שטוענים כי הם גלגולים של דמויות מפורסמות מהעבר, מה שמקשה על הזיהוי של גלגול אמיתי בדרך הזו בקרב קומה שלמה של נפוליאונים, או לינקולנים במוסד לחולי נפש.

בנוסף לכך, יש אנשים (מיסטיקנים) שטוענים ליכולות מופלאות ל"ראייה" מיוחדת כמו רנטגן רוחני או יכולות קבליות מופלאות, ואנשים אלה, במידה ואכן ניחנו ביכולות ראייה רוחניות, מפרשים את מה שהם רואים לפי עולם המושגים הדתי שלהם, שאינו קשור לעולם הרוח האמיתי. כך למשל ניתן למצוא אותם מזהים גילגולים מודרניים של דמויות היסטוריות כמו רבנים מהעבר, תלמידי חכמים, תנאים ואמוראים, ואפילו דמויות דמיוניות ו/או דמויות מתוך סיפורים כמו משה רבנו, דבורה הנביאה, מלכי העבר של ישראל וכיוב'. ברור שאין להתייחס לזיהויים אלו כבעלי משמעות, שכן באותה מידה אנשים כאלה יזוהו על ידי מיסטיקנים מתרבויות אחרות כדמויות אחרות מהעבר ומיסטיקנים בני דתות אחרות יזהו בהם גלגולים שקשורים לעולם שלהם כמו הדאלי למה, השליחים של ישו, המופתי של עיר זו או אחרת וכן הלאה.

דבר נוסף בעייתי בזיהוי חיצוני שכזה, ואולי זה הדבר החשוב ביותר, הוא שלהגיד לך מי היית בגלגול קודם לא יעזור לך לפתור שום דבר, זה דבר חסר משמעות כי אין לך את הזיכרון ואת התובנות של אותם חיים קודמים.  למשל נניח שאת מתקשה עם חברויות וחיי חברה בכללי, ואני אמרתי לך שהיית קלאופטרה בחיים קודמים, איך זה משפיע על החיים שלך? איפה התיקון הקרמאטי בא לידי ביטוי? אין פה שום פעולה נכונה ופנימית שתסייע למטופל להתגבר על הבעיות בחיים הנוכחיים. לכן בשיטת הטיפול שאני פיתחתי משילוב של טכניקות שונות, אנחנו עובדים יחד על העלאת זכרונות עצמית. כלומר, אני לא קורא את הנשמה ומגלה לך את התשובה, אלא את/ה מגיע/ה לידיעה אמיתית של גלגול קודם שיכולה לבוא רק ממקום אחד – ממך עצמך, או ליתר דיוק מהנשמה שלך. רק על ידי העלאת זיכרונות עצמית מהחיים הקודמים שעברת, תוכל/י לדעת באמת מי היית בעבר.

לסיכום

כל הדברים האלה עשויים להשמע מוזרים או הזויים לחלקכם, התודעה שלנו הורגלה להתעלם מהחלק ה"רוחני" שלנו בתור דמיונות או אמונות טפלות עתיקות ומיותרות, אבל אחרי חוויה של טיפול תשנו את דעתכם. לאחר שקיבלתי את התעודה ב-2007, הבנתי שקיבלתי לידי מתנה שלא כולם זוכים בה, קיבלתי מפתחות לחיים הקודמים של אנשים, דרך לעזור לאחרים להתגבר על בעיות ודפוסים שליליים שהם תקועים בהם והבנתי שזו תהיה הדרך שלי בחיים, להיות מטפל. במהלך השנים הקמתי עסק קטן שהתמקד בתחום המיסטי-רוחני הזה, עשיתי טיפולים פה ושם, אבל לא הייתי במקום המדוייק עבורי, ולכן לא עשיתי מאמץ להגיע לאנשים.

שי זילברמן

בשלושת השנים מאז שנולד הבן שלי בחיים האלה (אני זוכר את הבנים שלי בחיים קודמים), הגעתי למקום של סגירת מעגל עבורי ומוכנות להגשמת הייעוד שלי כמטפל. לאחרונה חזרתי לטפל, וההקשרים שנתגלו בין חיים קודמים לחיים הנוכחיים היו מדהימים ועזרו למטופלים שלי להגיע לתובנות עמוקות לגבי החיים שלהם, דברים שבחלק מהמקרים גם טיפול פסיכולוגי של שנים לא הצליח.  זה חיזק אצלי שוב את ההבנה שיש לי בידיים מפתחות מיוחדים שמאפשרים לי לעזור לאנשים בצורה שתשנה את חייהם לטובה. מי שמעוניין ליצור קשר ללמוד עוד או לקבוע טיפול יכול לעשות זאת בטלפון: 0544359559 או בפייסבוק.

שתפו:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

מעבר בין כתבות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מודעה

כתבות נוספות:

קטגוריות

הצטרפו אלינו

היו הראשונים לקבל את העדכונים הכי חמים

יכול לעניין אותך גם:

תרומה עם Paypal

PAYBOX

העברה בנקאית

רוני גאמר
בנק לאומי 10
סניף 857
חשבון: 4829580

IL810108570000004829580 :Iban

דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights