21 פברואר ,2024

"רק ממלא פקודות"

מכתב פתוח ליו"ר ארגון המורים העל יסודי שנכתב על ידי לקראת תחילת שנת הלימודים תשפ"ב, לאחר עימותון שארגנו לי ללא ידיעתי בחדשות 12 עם עודד בן עמי. המכתב פורש באמצעות לינקים למקורות מידע מהימנים והסברים של תובנותיי את ההונאה הגדולה של המאה ה 21.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

מכתב זה נכתב ליו"ר ארגון המורים רגע לפני תחילת שנת הלימודים תשפ"ב, כתגובה להדרתי מביה"ס בו אני מלמד זו השנה השישית, כשארגון המורים לא עומד מאחוריי ותומך בזכויותיי על גופי הפרטי.

שלום לך אדוני יו"ר ארגון המורים, אליו אני (עדיין) משתייך, אך בהחלט שוקל את המשך צעדיי. זה מכבר שלחת מכתב לכל המורים ובו אתה מעדכן על כל מהלכיך ומעלליך להם קורא אתה "הישגים". לרוב, אני נוטה להתעלם מהמכתב אשר נשלח אלי כדרך קבע ומתייחס אליו כעוד ספאם בתיבת המייל שלי, אבל הפעם, באופן חריג, קראתי את מכתבך בעיון רב, וברשותך אני רוצה להתייחס אליו משום שהוא נוגע בי בכמה רבדים. במכתב שלי אני בוחר לשמור על מבנה של חלוקה לסעיפים, כפי שאתה משתמש במכתבך.

1. ראשית אני מברך ומסכים ששבוע מקוצר מקל עלינו המורים ואולי אף מייעל את העבודה וזאת משום שכעת מורים נדרשים להיות יעילים יותר בהעברת המידע והחומר הנלמד בפרק זמן קצר יותר. מקווה שהחלטה זו לא תפגע בהשכלתם של התלמידים ואנו נבחן החלטה זו בעתיד. זה נחמד שחמש שעות מהבית גם נחשבות כחלק מהעבודה למי שעובד משרה מלאה, אך מה עם אלה שלא ועדיין עובדים קשה גם מהבית? מה לנו להלין? נותנים לנו אצבע, נבקש את כל היד? חס וחלילה.

2. מודה לך מאוד שאתה מגביל את הלימודים בביה"ס עד השעה 15:30, זה בהחלט עוזר לי להספיק להגיע לאיסוף הילדים.

3. מכיוון שאני עובד בבית ספר שכבר מיישם את כל ה"הישגים" הללו מימים ימימה, אז זה לא מאוד משנה לי, אבל…

4. מצלמות בכיתות

סליחה? קודם כל- כל הכבוד שאתה מתנגד לרעיון הזה, אני מחזק אותך ועומד מאחוריך בעניין הזה. עצם ההתנגדות שלך לכך, מעידה על כך שמישהו רוצה שזה יקרה. אינני מוכן, וכמוני רוב המורים וההורים, שסביבת הלמידה תהיה מצולמת ומרושתת כמו תוכנית "האח הגדול", או כפי שקוראים לזה בשפה מכובסת: לטובת ילדים הכלואים בביתם ולא יכולים להגיע לבית הספר. אנו לא ניתן שסביבת הלימודים בישראל תתנהל כמו בסין, ונעמוד על פרטיות ילדינו ותלמידנו בכל תוקף.

"הדבר מעודד תלמידים לא להתחסן ולא להגיע לבית הספר?!"

ידוע כי הקורונה לא מסוכנת לילדים, וגם בגילי הנוער היא נדירה, ועל כן אין שום סיבה מדעית רפואית שבני נוער צריכים "להתחסן" בגללה, אף לא אחת. למעשה אין ל"חיסון" הזה אפילו אישור רשמי של FDA. משרד הבריאות והתקשורת מטעים את הציבור בישראל באומרם כי החיסון של פייזר קיבל אישור רשמי של הFDA זה שקר וכזב.

חיסון עדיין עומד תחת היתר הפצה בחירום בלבד ממציא טכנולוגיית ה MRNA, ד"ר רוברט מאלון, יוצא בעצמו נגד החיסון והשלכותיו, והוא מסביר את זה.

ד"ר רוברט מאלון, ממפתחי טכנולוגיית ה Mrna

התרכיב יישאר תחת היתר זה עד שיסתיים הניסוי בשנת 2023, או לחלופין יבוטל מצב החירום ו/ או התנאים להפצת החירום. היתר ההפצה תלוי בשני תנאים קריטיים לקיומו- תנאי ראשון הוא שיש מצב חירום. האבסורד הוא שרגע לפני פרוץ "המגפה התקשורתית", ארגון הבריאות העולמי שינה את ההגדרה של מגפה בדיוק באופן שיתאים למגפת הקורונה ולקביעת מצב החירום, אי אפשר שלא להתפעל מאותה מקריות "מבורכת". התנאי השני הוא, שאין למחלה הזאת טיפול תרופתי.

הפלא ופלא- יש לה.

ישנן שתי תרופות וותיקות אמינות וזולות, אחת מהן אפילו זיכתה את ממציאה בפרס נובל לפני כארבעים שנה, הידועות כמטפלות ביעילות במחלה והן: איברמקטין והידרוקסיכלורוקווין.

בהודו אף מבקשים לתבוע את מדעני ארגון הבריאות העולמי על כך שיצאו נגד התרופה. וכן תרופות נוספות שהראו יעילות לא נמצאות בשימוש כולל תרופה שפותחה בישראל והראתה תוצאות מצוינות ביוון. בנוסף להן ישנו פרוטוקול של תוספים טבעיים אשר מסייעים לטיפול בסימפטומים בשלב מוקדם, שמונע את הדרדרות המחלה –

ויטמין סי, ויטמין די, אבץ, תה שיבא/ זוטה לבנה/ גרגירי לבונה. מנוחה, רוגע ושלווה.

כלומר בדיוק ההיפך ממצב של לחץ וחרדה המאפיינים בידוד בבית חולים מזוהם. בימים אלה יצאה לאור חוברת פרוטוקול לטיפול על ידי ד"ר מיכל הרן וצוות מומחים, על אף איומים שהושמעו כלפיה, ולמעשה כלפי כל רופא שמביע עמדה שונה מזו המוכתבת על ידי משרד הבריאות. יישום הפרוטוקול ימנע מלכתחילה את החמרת מצבם של החולים ובהמשך ימנע גם את הגעתם לבית החולים, מה שככל הנראה יציל את חייהם. הורידו מהמדפים את התרופות והטיפולים האלה בטענה שהן פייק ואת הפרוטוקול הטבעי פשוט ביטלו והגחיכו בכל הזדמנות אפשרית. עם המציאות קשה להתווכח וזו מראה שהן יעילות ועובדות.

במהלך הניסויים בטכנולוגיית ה MRNA היו לא מעט אי סדרים בניסויים בבעלי חיים, ולא ברור האם אי פעם החיסון הזה נוסה בהצלחה על בעלי חיים, היות וקיבל היתר חירום לעבור לניסויים בבני אדם. הניסוי של תרכיב פייזר באותה טכנולוגיה בבני אדם התבצע על כ 44000 מתנדבים מבריטניה, דרום אפריקה, ברזיל ואולי מקומות נוספים (באופן מקרי או לא, הוואריאנטים הראשונים צצו במדינות אלה). כמחצית מהם קיבלו פלצבו. זמן קצר יחסית לאחר ביצוע הזריקה השניה החליטו שהחיסון עובד ותופעות הלוואי שהתגלו בזמן הקצר הזה זניחות. לכן עברו לשלב השלישי בניסוי שנקרא "הפצה המונית". אנחנו נמצאים כרגע בעיצומו של שלב זה, המתוכנן להסתיים ב 2023 כשייגמר הניסוי רשמית.

רק אז יישבו ב FDA לאסוף נתונים ולקבל החלטה האם לאשר את החיסון או לא. כשעברו להפצה המונית הודיעו לכל הנסיינים שקיבלו פלצבו שזה מה שהם קיבלו והציעו להם את "החיסון האמיתי".

רוב הנסיינים שקיבלו פלצבו בחרו בסופו של דבר לקחת את תרכובת ה mRNA, ולא ברור האם ועד כמה זה משבש את תוצאות הניסוי, בדגש על הטווח הארוך.

אין הבדל בהדבקה

בדו"ח הביניים של חברת פייזר על הניסוי הנ"ל הגיעו למסקנה:

שיש אותה כמות של נסיינים מקבוצת הפלצבו כמו מקבוצת ה"מחוסנים" שחלו בקוביד, אותו מספר של חולים קשה, ואותו מספר של מתים. כשיש אפילו יתרון קל ל"מחוסנים".

המסקנה המתבקשת שמבחינת המחלה אין שום הבדל בין אם אדם התחסן או לא. על כן, וכפי שגם נכתב בפירוש בהיתר החירום של ה FDA:

"אין כרגע בעולם חיסון רשמי מאושר לקורונה".

לכן אני מבקש ממך להפסיק לנסות לדחוף בכח לכל התלמידים חומר ניסיוני ומסוכן.

למה הוא מסוכן? תופעות הלוואי של ה"חיסון" מוסתרות בתקשורת, מאחר וישראל חתומה בחוזה שרובו מושחר ומוסתר עם פייזר, ייתכן שאחד הסעיפים כולל הסכמה על שתיקה והעדר דיווח בנושא תופעות הלוואי לפחות לעשור הקרוב (אם לא שלושים כמו חיסיון דיוני הקבינט). אגב, האם ידעת שכל חברות התרופות פטורות מפיצויים ו/או סיוע לחולים ונפגעים שצרכו מוצר שלהם ונפגעו מתופעת לוואי כלשהי, אף אם מוכח ישירות שזה קשור אליהן? הן פשוט פטורות מזה. תופעות הלוואי הרבות, שאינן מדווחות בצורה מסודרת, שהמידע עליהן אינו נאסף ואם כן אינו גלוי ושקוף לציבור, מופיעות במערכות רבות בגוף ובהן מערכת הרבייה הנשית והגברית, מערכת הדם, המערכת הנוירולוגית, מערכת הנשימה, השרירים העור ועוד. הדבר הזה פוגע כמעט בכל מקום בגוף ובא לידי ביטוי אצל כל אדם בצורה אחרת.

5. אתה מתהדר בכך שקבינט הקורונה קיבל את הדרישה לא להחריג את סקטור המורים מהסקטור הציבורי בכל הנוגע לתו הירוק כדי שהנושא לא יועלה בבג"ץ. אף אדם, עסק או תאגיד לא צריך לכבד את התו הפשיסטי הזה. נעשית פה הפרדה בין אנשים ויוצרים דירוג חברתי, דומה למה שכבר קיים בסין, על בסיס הליך רפואי שהוא לא מהימן, לא יעיל, יש בו יותר נזק מתועלת ואין שום הבדל רפואי בין אדם שעבר את ההליך הרפואי, לבין זה שלא, לפחות בכל הנוגע למחלה מסוימת בשם קורונה.

אגב, בנושאים אחרים יש הרבה הבדל, האנשים ה"מחוסנים"הרבה יותר חולים, הרבה יותר שבריריים, נראה כאילו מערכת החיסון שלהם נחלשה משמעותית, ולאו דווקא "התחסנה". אנחנו לא מפסיקים לשמוע ולראות אמבולנסים של שח"ל ונטלי (שנרכשו זה מכבר על ידי חברות סיניות) אצים רצים להם אל לקוחות פייזר השונים.

שינוי הגדרת "חולה קשה" והתחלואה מזנקת אחרי הזריקות

בתי החולים קורסים מאנשים ש"התחסנו" לפחות פעם אחת וזה עוד בשיא הקיץ. רבים האנשים שבחרו לא להמשיך בתהליך הזריקות והם עכשיו מכונים "לא מחוסנים", או "סרבני חיסונים" או "מכחישי קורונה". אז לא, אנחנו לא סרבני גיוס, ולא מכחישי שואה. ונכון, אנחנו לא מחוסנים מקורונה, בדיוק כמו אלה שכן לקחו את התרכיב הממשלתי גם שלוש פעמים! אז אם מי ש"התחסן" הוא לא מחוסן אין גם שום משמעות לחיסון עדר. זה הזמן לציין שגם את ההגדרה של המושג "חסינות עדר" שינו במשרדי ארגון הבריאות העולמי במהלך ה"מגפה". לכן גיוס ה"צעירים" למשימת חיסון העדר היא מיותרת ומסוכנת, בנוסף לכך שהם בכלל אינם גורם משמעותי בהפצת המחלה.

מה שכן משמעותית היא העליה הקיצונית אצל צעירים במחלות לב לאחר הזריקה. הנזק עולה על התועלת! אפשר גם לראות שבמגזרים שיש בהם אחוז התחסנות נמוכה, אבל היתה בהם תחלואה גבוהה בעבר, יש עכשיו הרבה פחות תחלואה משום שהמערכת החיסונית הטבעית הרבה יותר יעילה והיא היא שיוצרת חיסון עדר. גם המחקר של קופת חולים מכבי מראה שמחלימים- מחוסנים טבעית בצורה הרבה יותר יעילה מאלה ש"התחסנו" באמצעות זריקה. אולי זה המקום להזכיר שהסיכוי של אדם לשרוד את המחלה עומד רק על 99.7%, אצל ילדים ונוער אגב, זה 99.9999% בערך. למעשה עדיף שילדים ונוער יחשפו למחלה, אפילו יחלו, יטופלו כמו שצריך, יבריאו וזה מה שיעזור למגר בסופו של דבר את המגפה, בהנחה וכמובן המטרה שלנו היא למגר את המגיפה ולא לשמרה. עדויות של מומחים מכל העולם שהעידו בפני בית הדין הרבני ונתנו תמונה מקיפה מחזקות את כל הטענות הנ"ל.

"אין כל סיבה לאסור על מורים לא מחוסנים או שלא נבדקו לעבוד ומנגד לאפשר לתלמידים לא מחוסנים ושלא נבדקים להגיע לבית הספר" היא טענה נכונה אך כפי שאמרתי לך בעל פה בשידור אצל עודד בן עמי, יש להוסיף למשוואה את המורים ה"מחוסנים". אם הם מדביקים ונדבקים בדיוק כמו כל אדם אחר, אז עליך לדרוש ולבקש גם מהם להיבדק כל יומיים. אתה כמובן לא יכול לעשות זאת כי אז יאמרו לך, ובצדק:

"אז בשביל מה התחסנתי?"

שאלה מצוינת אם אתה שואל אותי.

6. ברשותך אגע גם בנושא הבדיקות שכל כך חשובות לך שכולנו נעשה. בדיקות ה PCR מגלות עומס נגיפי. אין באפשרותן לזהות נגיף מסוים. כלומר כאשר אדם יוצא חיובי בבדיקת PCR זה אומר שכנראה יש לו הרבה נגיפים במערכת, יתכן שיש שם גם קורונה. סטטיסטית בממוצע כ 4.5% מהנבדקים יוצאים מאומתים. הנתון הזה די עקבי לאורך כל השנה וחצי האחרונות בכל מקום בעולם. זוכה פרס נובל, ממציא ה PCR, קארי מוליס זכרונו לברכה שנפטר באופן מפתיע זמן קצר לפני פרוץ המגפה, העיד כי השיטה הזו לא נועדה לזיהוי נגיפים. היא לא מתאימה לזה.

למיטב הבנתי, ה PCR היא למעשה שיטה של שכפול דגימת די אן איי קטנה שאי אפשר לראות, עד שתגיע לגודל מספיק גדול שאפשר יהיה לראות. בעקרון כעשרים סיבובים של השכפול הזה אמורים להספיק לזיהוי עומס נגיפי. בארץ עושים משום מה מעל שלושים סיבובים ובתקופות של "שיא המגפה" זה הגיע גם לארבעים. קארי מוליס עצמו אמר:

זוכה פרס נובל, ד"ר קארי מוליס ז"ל

"אם תסובבו את זה מספיק פעמים תוכלו למצוא מה שאתם רוצים…"

כלומר, אנחנו מבינים שאם רק נרצה אפשר לגרום לבדיקה הזאת להראות הרבה יותר מאומתים ממה שיש באמת- מכאן גם הגיע המושג פולס פוזיטיב– חיובי שגוי. כאן אנחנו כבר נכנסים לתוך תחבולת הפירמידה של הבדיקות. ניקח לדוגמה ישוב קטן מאזור "נגוע" בלא מחוסנים כגון פרדס חנה כרכור. המדינה מאמינה שיש צורך להעלות את אחוזי ההתחסנות באזור הזה. אישה מבוגרת שלא חשה בטוב נבדקת בבדיקת קורונה על פי הנחיית הרופא שלה. אותה אישה נמצאת חיובית בבדיקה כי אכן יש עומס נגיפי בגופה, לא בהכרח של נגיף קורונה. לאחר חקירה אפידמיולוגית קלה, היא מכניסה לבידוד כעשרים איש סביבה. מתוך אותם עשרים איש שנאלצים להיבדק פעמיים לכל הפחות, 4.5% יוצאים חיוביים בין אם הם חולים ובין אם הם בריאים… אה סליחה, "א-סימפטומטים". אותם אנשים מכניסים כארבעים אנשים סביבם לבידוד, מתוכם יוצאים 4.5% חיוביים שמכניסים 80 לבידוד וכן הלאה וכן הלאה וכן הלאה עד שמגיעים למספרים של מגפה ונאלצים להחליט על סגר. לאורך כל שנת ה"מגפה" שיחקו עם התחלואה באמצעות הבדיקות ותזמנו סגרים לפי מועדי בתי משפט, שחררו מתי שבא להם וסגרו מתי שרצו. בסופו של דבר

אם לא תהיינה בדיקות, לא תהיינה הדבקות!

 

קורלציה ישירה בין כמות הבדיקות לכל הקריטריונים השונים

מאז החל מבצע החיסונים יצאה הנחיה שאין צורך לבדוק "מחוסנים" כי הם מחוסנים (לכאורה), אפילו אם היו סימפטומטים. באזור מאי/יוני, כשהיה צריך לשדר תמונת ניצחון לעולם שהחיסון יעיל ועובד, והפוליטיקאים שלנו היו עסוקים במערכת בחירות מיותרת נוספת ובכינון ממשלת "שינוי" לא היתה פה מגפה. לפתע חולי השפעת חזרו, זיהומי בתי החולים צצו מחדש, דלקת ריאות חזרה להיות סיבת מוות לגיטימית. כשבוע לאחר כינון ממשלת ה"שינוי" החלו לבדוק שוב, והמספרים החלו לעלות. כאמור ככל שבודקים יותר מוצאים יותר מאומתים. לפתע חזרה המגפה ואיתה תקנות החירום הלא חוקיות כגון מסיכות, תווים וכמובן כפיית הזריקות.

גלי הבדיקות- בולט אזור אפריל מאי יוני 21

לפתע מתגלה שהחיסון לא כזה יעיל לאחר תקופה מסוימת וצריך להזריק שוב- "בוסטר". כל בוסטר נוסף כזה גורם לגוף לייצר עוד חלבוני ספייק שהתבררו בעצמם כפתוגן מחולל מחלה. בתקשורת קוראים לזה "דלתא". לגוף יש זכרון חיסוני, ואף אם יש ירידת נוגדנים הוא יודע לייצר נוגדנים חדשים בהתאם לזיהוי הזיהום המסוים. כשהגוף שוב מקבל פקודה לייצר חלבוני ספייק חדשים, המערכת החיסונית מיד מגיבה ובחריפות- לא במקרה רבים ממתחסני הבוסטר נופלים מיד לאחריו למשכב ומודים לאלוהים ש"לקחו את החיסון בזמן, כי אחרת היה הרבה יותר גרוע…" כשהם לא מבינים את האבסורד שבעצם הזריקה היא זו שגרמה לגוף שלהם להגיב כל כך בחומרה. לא ברור בשלב זה האם תהליך יצירת החלבונים נעצר מתישהו או שהוא ממשיך עד סוף חייו של האדם שה mRNA הוזרק לגופו, איך זה משפיע עליו לטווח הארוך, האם ואיך זה משפיע על הסובבים אותו.

כרגע אין גם בדיקה סרולוגית אמינה, לכן גם כל שאר הבדיקות שמבקשים מאיתנו לעשות אין בהן שום אמינות או הגיון. מה עוד שלמעשה אף אחד בשום מקום בעולם טרם הצליח לבודד את הנגיף (עמוד 40) ולהוכיח את קיומו בכלל.

 

7. לסיכום ברצוני לגעת בנושא המסיכות. נכון להיום יש הרבה יותר מחקרים שמציגים את הנזק והבעייתיות שבעטיית מסיכה לתקופות ממושכות מאשר אלה שמוכיחים את יעילותה.

לנסות לעצור וירוס עם מסיכה זה כמו לנסות לעצור טילים עם ענן.

בין הנזקים האפשריים ניתן לציין: הצטברות חיידקים במסיכה שמשמשת כצלחת פטרי על אברי הנשימה, נשימה רבה מן הרגיל של פחמן דו חמצני, אי אספקת חמצן מספקת לתאים בגוף. הנזקים הללו מובילים להחלשת המערכת החיסונית בכלל, ולמחלות נשימתיות בפרט. אכן אפשר לראות לאחרונה עליה משמעותית במחלות כאלה (למשל RSV- וירוס נשימתי) אצל ילדים. למעשה אין למסיכות שום הצדקה רפואית. מטרתן היחידה של המסיכות היא להנכיח מגיפה שלא הייתה קיימת עד שהתחילו החיסונים, להרגיל את התושבים לצייתנות, להחליש את המערכת החיסונית של אדם בריא ופגיעה באנושיות של בני האדם. כל שחקן וכל מומחה בשפת גוף יכול לומר לך שההבעה של האדם חשובה פי כמה מהדברים עצמם שנאמרים. אם מונעים מילדים את ההבעה של הוריהם, מוריהם וחבריהם לכיתה הדבר יוביל לבעיות בתקשורת בין אישית ולנזקים ארוכי טווח רבים נוספים.

טענת בפני, אדוני יו"ר ארגון המורים ה"מחוסנים", שאינך איש רפואה ומדע ואתה משאיר לקבינט הקורונה להחליט בשבילך ואתה "רק ממלא פקודות". אני מניח שאתה זוכר מה עלה בגורלם של אנשים שטענו שהם "רק ממלאים פקודות"… גם בימינו בונים את התביעה על הפרת קוד נירנברג והבאה למשפט צדק את הפושעים נגד האנושות, סמוך ובטוח אני שאינך מעוניין למצוא עצמך בצד ההוא של ההיסטוריה. קבינט הקורונה לו אתה מציית, לא מוכן בעצמו להקשיב לאנשי מקצוע רמי מעלה שהציעו, ביקשו ואף דרשו את שיתופם בקבלת ההחלטות. מבחינת הקבינט הם לא רלבנטיים משום שאינם משרתים את האג'נדה שמובילה את משרד הבריאות בימינו.

התמותה והתחלואה מזנקות בעקבות זריקות

כשכל מה שאתה עושה במכתבך ובפנייתך לבג"צ זה לדרוש כפייה של התו ירוק על בני הנוער, שאפילו פרופ' נחמן אש, מנכ"ל משרד הבריאות, אינו יכול להוכיח את יעילותו בנתונים, ושר הבריאות עצמו הודה בקולו שכל מטרת התו הירוק זה ליצור עוד לחץ להתחסן, אתה למעשה מבקש לכפות בדרך נוספת על הצעירים את הנסיוב הנסיוני הנ"ל במקום לעשות את עבודתך שהיא להגן על המורים שאתה אמור לייצג. אם כך המצב אז אין לי ספק שאתה לא חלק מהפתרון כי אם חלק מהבעיה. אין זה פלא שמורים רבים בחרו לבטל את חברותם באיגוד המורים, ועוברים לגוף ייצוגי חלופי בשם תה"ל (תנועת החופש לבחור) שהצהיר כי יגן על זכותם לשמור על גופם ובריאותם כפי שהם רואים לנכון, ולא כפי שהמדינה דורשת, כופה ואונסת.

אני מבקש ממך לבטל לאלתר את פנייתך לבג"צ לגבי החלת תו ירוק על תלמידים, לדרוש הסרת החיסיון על דיוני קבינט הקורונה לשלושים השנה, לדרוש את חשיפת הסעיפים המושחרים מההסכם של מדינת ישראל עם פייזר ולהתחיל לבדוק עובדות לפני שאתה קובע באופן גורף החלטות שעלולות, על פי רוב המומחים לדבר, לפגוע בבריאות ילדינו באופן בלתי הפיך. יש לך עוד הזדמנות לעבור לצד הנכון של ההיסטוריה. אין לשכוח שאנחנו נלחמים מלחמת חורמה נגד פשיזם רפואי שפושה בחברה שלנו, באצטלה של מגפה מסוכנת, שאינו יודע להבחין בין מורה לתלמיד.

8. אה, ותודה על ניסיון השוחד בדמות ההנחה של טעינת כספי שלי בכרטיס תמורה פלוס, אני מוותר עליו.

 

בתודה מראש ובהערכה מסוימת

רוני גאמר

שחקן, יוצר סרטים, מורה לקולנוע ואקטיביסט בעל כורחי.

ברצוני להודות לאנשים שסייעו לי להביא את הטקסט לכדי פרסום ולאסוף את כל האסמכתאות למכתב:

ליה אושרה, נירית זריהן, ג'ייקוב גורמן, פרח עץ החיים וכמובן הגרפים המהממים שליקט ופרסם יריב המר.

וכן לכל האנשים שתומכים ועוזרים מאחורי הקלעים בסיוע כספי או בתרומת שירותים או בכל פעולה פרואקטיבית אחרת, אתם התקווה שלנו לעתיד טוב יותר.

הטקסט נכתב בתחילת שנת הלימודים תשפ"ב ונשלח לרשימת תפוצה רחבה של כתבים ולכל שרי הממשלה.

 

שתפו:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

מעבר בין כתבות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מודעה

כתבות נוספות:

קטגוריות

הצטרפו אלינו

היו הראשונים לקבל את העדכונים הכי חמים

יכול לעניין אותך גם:

תרומה עם Paypal

PAYBOX

העברה בנקאית

רוני גאמר
בנק לאומי 10
סניף 857
חשבון: 4829580

IL810108570000004829580 :Iban

דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights