25 אפריל ,2024

בין הדיגיטלי לאסטרלי

ל. מעידה על עצמה שהיא נפגעת התעללות טכנולוגית של שליטה מוחית מרחוק. הטכנולוגיה קיימת ובשימוש כפי שמוצג בלינקים בגוף הטקסט. את שחוותה קשה להסביר בלי שזה יישמע הזוי, אבל גם אם יש שמץ של אמת במה שהיא מספרת זו עדות חשובה מאין כמותה שאולי רק בטווח הארוך תתברר משמעותה.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

עדות נפגעת התעללות טכנולוגית
של שליטה מוחית מרחוק

כשאני יושבת כאן למרגלות ההרים, במקסיקו הרחוקה, אני נזכרת בכל מאורעות השנה ושמונה החודשים האחרונים, ונמלאת בהרבה עצב. כל כך הייתי רוצה לשים מאחוריי את חוויות האונס האנרגטית שנחוותה בתקופת הזמן הזו, אך אין בי יכולת פשוט לשתוק עוד. וזאת משתי סיבות, האחת- העינוי לא הפסיק. בכל רגע ורגע כל שעה ושעה, 24 שעות ביממה עודני עוברת מאורעות חריפים של התעללות אלקטרונית. הדבר השני שדוחף אותי, אמנם בקושי רב, לדבר, הוא חוסר העדויות בנושא האדם הבַּיוֹנִי, שנראה שמַהָלַכִים מסוימים בעולם מקרבים אותנו בלית ברירה לעבר עתיד שכזה שמהותו ערבוב בין הטבעי למלאכותי. נראה שיש באוויר הרבה ניחושים, השערות, הרבה דיבורים על נזקי חיסון וכדומה, אבל אין הרבה מידע מוצק שמסביר לאן כל זה הולך.

מדוע טורחים לרסס אותנו בננו מתכות טכנולוגיות מהאוויר כבר שנים רבות? מהאדמה – מהאוכל, ממי השתייה וכמובן מהחיסונים. מדוע יש כזו האצה ברצון להפוך את האנושות לטראנסהומנית? התלבטתי רבות אם לפרסם את העדות שלי או שלא, כיוון שהיא מרחיקת לכת ונוגעת בכל כך הרבה שליליות. לא הייתי רוצה להפחיד אנשים ולגרום להם ליצור מציאויות שווא של פחד. אתם מוזמנים להקשיב בראש פתוח לעדות שלי שנוגעת לרוב במיסטיקה וכנראה שגם כך נכון לספר את הסיפור, אף שחלקים רבים בסיפורי עלולים לאתגר אתכם ולערער את איזור הנוחות.

מקסיקו 2020

הסיפור שלי מתחיל בכפר קטן במקסיקו בו גרתי תקופה מה. כמה שנים אחורה, בתחילת המסע שלי באמריקה הלטינית, דרך מסעות עומק גיליתי את עצמי באמת. לא רק שחוויתי המון ריפוי לעצמי, ובדגש על הצד הנשי שלי, אלא גם למדתי על הארכיטיפים השולטים בעולמנו, ובעיקר, למדתי על החושך שבנו שאינו בהכרח זהה לאופל. חושך שהוא יֶן, נשי, מכיל, מביא חיים חדשים מחושך הרחם. רחם שמלאה ברחמים ידע ועוצמה. עברתי דרך מסע צללים לריפוי האופל האישי שלי, שהוא מן הסתם חלק מהאופל הקולקטיבי, וסיפור החל להירקם לו. ספר עם ציורים על מסעותיי. כשישבתי למדיטציות בבית הקטן שלי במקסיקו, הרגשתי כמה שפע וטוּב התמלאתי בפעם הראשונה בחיי. החיים הפשוטים, ללא חיבור לסלולר או ווי-פיי, בית בוץ ועץ ללא חשמל בתוך עמק פרחים קטן; בישול על אש פתוחה, רחיצה ממי הנהר שליד הבית, מי שתייה שמגיעים מהמקור הטהור ביותר. כל זה מילא אותי באושר.

בתקופת בין הסגרים כשנראה היה שהגבולות לא הולכים להיפתח בקרוב, החלטתי לחזור להרים הגבוהים, לבית ההוא, להתבודד ולעשות עם עצמי ריטריט לריפוי עומק. הכל התגשם לפי התוכנית, דלתות פשוט נפתחו בפניי בקלות, צירופי מקרים קרו. הזמן שביליתי שם על ההר התעלה על כל הציפיות שלי. כל כך הרבה ריפוי ויופי קיבלתי מהיער, מההר, מהכפר. נבואות של חלומות משנים אחורה לפתע התממשו מול עיני. הייתי ממש בתחילת הדרך לגלות את עצמי, דרך סיפורי הנשמה לאורך גלגוליה, לאורך הדורות של כבלי הדם המשפחתיים, דרך סיפורה של האדמה עצמה וזכרונותיה. ברגע שנגעתי הכי עמוק, הכי עדין, הכי פואטי, הכי חשוך, ברחם הקולקטיבית, החלו להתנפל עלי סוכני משטר של הקרטל העולמי.

במהלך הסגרים הקרטלים המקסיקנים כנראה השתעממו, והחליטו לפלוש לכפרים הקטנים בהרים הגבוהים שהיו עצמאיים עד אז. מי שהעז למרוד, להרים ראש או פשוט להגיד ״לא״, נרצח מיד. אנחנו, הזרים, חיינו בבועה, מחוץ לכפר. אף אחד לא העז לפגוע בתיירים, בייחוד כשלא היה לנו שום קשר לסחר בסמים. מאוחר יותר גיליתי שכבר לפני שנים, הקרטלים רצחו את הסבתות הקטנות בכפר ליד, סבתות שמכרו ושהעבירו טקסי פטריות לתיירים– טקסים שהם מאוד מסורתיים בחלק הזה של העולם. אני מעולם לא הרגשתי סכנה סביבי, עד היום בו החל איש אחד לעקוב אחריי. הוא היה איש ענק, שמן, לבן עם שיער שחור מתולתל ועיניים ירוקות. מן הסתם שלא היה מהסביבה, הרי שהמקומיים נמוכים וכהי עור. הוא היה מקסיקני ספרדי.

האיש הזה היה עומד שעות רבות ומציץ על הבית שלי מבין העצים. לפעמים מניח כישופים ומנחות סביב הבית. ערב אחד לאחר שנרדמתי זמן קצר, הוא הופיע מולי כצללית של גוף אנרגטי, ועם מגף גדול לרגליו דרך לי על שחלה שמאל כאילו היתה מקק שיש להשמידו ואני התעוררתי בצווחה מהכאב. כשיצאתי מהבית מצאתי מנחה של פרחים עם ביצה שבורה ליד הנהר. למחרת יצאה ממני ביצית עם דם והיה לי קושי ללכת מרוב כאב. זו היתה ההתחלה של שורה ארוכה מאוד של מתקפות שבגללם במשך כשבעה חודשים לא יכולתי ללכת אלא בצליעה ובכאב.

מדוע הם בחרו להתקיף אותי דווקא?

לא תמיד יש לי תשובה מספקת. היו כמה אלמנטים שלדעתי הביאו עלי את המתקפה הזו, אבל כולם הם בעיקר השערות, כי איני יכולה לדעת בוודאות. באותה תקופה עבדתי עם ישויות של ההר והאדמה. היו איתי אביזרים אנרגטיים שמאניים מיוחדים ועבדנו יחד על יצירת סיפור מסעותיי עם הציורים. הסיפור של האדמה. תמיד ידעתי על אירועים לפני שהם קרו, חלמתי חלומות גדולים. היו לי הדרכות אנרגטיות שידעו על דברים שדוברו רק באופל. לדעתי הם רצו לתפוס אותם.

הגיעה אלי נשמה, תדר גברי חדש של שמש ואש שרצה להתגשם על פני האדמה, באהבה רבה. הם, מהאופל, כך גיליתי, עובדים קשה ״לנטרל״ את הילדים החדשים שמגיעים לפה, כי הם כל כך מפחדים מהתדר שהם מביאים לאדמה. הם ראו את הכוחות שיש בי ורצו לחבל בהם. אלו הן לפחות, ההשערות שלי. רוב האוכלוסייה של ימינו לא מודעת לקיומן של יישויות הטבע בגלל הסתרת המידע והדיסאינפורמציה המכוונת ששוררת בתקופתנו. ישויות האדמה אחראיות לתהליכים חשובים בגוף, הן יכולות לרפא כמו גם להרוג. ליזום הריון כמו גם הפלה. מי שמעוניין לשלוט באוכלוסיה מעוניין גם לשעבד את אותן ישויות לרצונו. לשלוט בגופם של אנשים זרים הוא כוח רב. לצערי אותן ישויות הולכות ומתמעטות עקב הרס הטבע והשימוש הבלתי נדלה בכימיקלים בקרקע, כמו גם השימוש בהן בכישופים ורציחתן על ידי אותם אנשים אפלים.

מקסיקו 2021 

אחת ההתקפות החריפות שחוויתי קרתה זמן לא רב אחרי ההתקפה על השחלה. בשדה תעופה נוצר מצב שנאלצתי להחזיק טלפון של מישהו אחר שנסע עמי. (אני כבר ידעתי לא להתקרב לטלפון האישי שלי והשארתי אותו בבית). אף שלא נכנסה הודעה או צלצול, ברגע שהחזקתי את הטלפון הוא החל לרעוד בידי ואנרגיה כלשהי כמו הושפרצה מתוך הנייד לפנים שלי, הסתחררה ועלתה וכמו שברה לי את הגוף האנרגטי באיזור המוח. מאותו רגע דברים לא חזרו להיות כמו שהיו. הכל השתנה בין רגע. כל חיי.

נתקענו בשדה התעופה, וכל אותו הזמן חשתי בחילה והיה נדמה שכמויות של אנרגיה ותדרים מלוכלכים נשאבים לי לתוך הראש. כשחזרתי לעיר ממנה באתי, הדבר כבר הפך למתקפה של ממש, עינוי של 24 שעות ביממה. באמצעות מה שיכולתי רק לקרוא לו ולראות אותו כמכונה ממעבדה ששידרה אלי התקפות בשעות מסוימות. התקפות של תדר עקבי, חסר רחמים, יותר ממה שמסוגל בן אדם הרע שברעים, לשלוח. תדר המחבל בגוף האורגני דרך משיכה של תדרים קשים לאיברים מסוימים בגוף[1].

כל אותו הזמן רציתי אך לא יכולתי לחזור הביתה לבקתה בהרים. פחדתי מהאיש שהתקיף אותי. ובעלת הבית שלי שהיתה האישה הכי רגועה ונינוחה שהכרתי לפתע השתגעה והוציאה את כל חפציי מהבית ללא רשותי. זה שבר את ליבי, כל כך אהבתי לגור שם. הייתי מאוהבת בכפר הקטן הזה.

דרך מסוימת שבעיני נועדה להרוס איברים בגוף היתה טכניקה של החלפת הגדרות החום של האיברים השונים בגוף. השחלה שלי הרגישה כאילו היא נשרפת, ואילו הלב הרגיש לי קר. באמצעות מדיטציות וחלומות חזיתי בחזיונות שונים שעזרו לי לפענח ולהבין מה קורה לי. ראיתי וחשתי לדוגמה מעין מכשיר פיזי אנרגטי שנראה כמו טלסקופ בעל שתי בוכנות הצצה, אחד לכל צד במוח שנכנס בכוח לתוך המוח שלי. מצד שמאל ראיתי בעיני רוחי את אחת המכשפות שהתקיפה אותי- אישה ספרדייה בערך בת 50 עם קארה שחור קצר, ומהצד השני של המוח, חייל שלה, שנראה כבחור בריטי לבנבן עם שיער קצוץ, פירסינג באוזניים, צעיר ממנה.

ברגע שפותחים שער אנרגטי כזה אינטימי, מן הסתם אנרגיה תעבור משני הצדדים, וכך קרה שרוחות של ילדים מתים שהאישה השתמשה בהם לכישוף, עברו ממנה אלי. הם ביקשו להשתחרר וללכת הביתה ואני לא ידעתי איך לעזור להם. הייתי בעצמי תחת מתקפה כבדה. התוקפים השתמשו בטכנולוגיה הזאת כדי לרגל אחרי המחשבות שלי, לנסות לאתר את ההדרכות הטלפתיות שלי. כמו כן הם החלו להתקיף שוב את שחלה שמאל דרך משהו שראיתי בחלומי כחרקים מגנטיים ננו טכנולוגיים, שהאנשים האלו הצליחו להפעיל בתוך גופי כשהייתי בשדה התעופה. לפי החלום נשמתי אותם פנימה לריאות. ההתקפה גרמה לויברציות הרסניות להירקם סביב השחלה שלי, תוך משיכה פנימה לתוך הגוף של תדר הרסני שמתחבר עם הננו חלקיקים וגורם להם לרטוט כשהם מחוברים לתאים, תדר הורס תא.

פניתי לחבר בתמימות ושאלתי אותו לגבי החלקיקים הננו טכנולוגיים שראיתי בחלומי. להפתעתי, קיבלתי מיד כמה עמודי מידע וסרטונים של רופאים על נושא החיסונים, שם התברר, הוכנסו כמויות גדולות של גראפין אוקסייד וגרמו לאנשים מגוון תופעות גופניות ואנרגטיות. הייתי כל כך רחוקה בבקתת העץ שלי בהרים, שלא ידעתי דבר על מה שקורה בעולם. מה שקרה לי בשדה התעופה, הבנתי כעת, היה הפעלה של הננו חלקיקים הללו שהם כל כך קטנים שהם עוברים את מחסום הדם-מוח, ונתקעים שם כך שהופכים למעשה ל"אנטנה סלולרית" שאפשר לשלוח לה סיגנל קבוע.

זו היתה תקופה מטריפה. אחותי טסה לעזור לי וראתה מה קורה איתי. מרוב מצוקה וחוסר אונים היא נכנסה למצב של הלם. אנשים סביבי לא יכלו להבין את הכאב שאני חווה 24 שעות ביממה, את העובדה שבקושי יכולתי ללכת כבר תקופה ארוכה, או לישון שינה טובה ומזינה, ובטח שלא את התקיפות האנרגטיות הליליות. אישה קטנה וזקנה, רופאה של כפר אחד, הרימה לי את השחלה השמאלית חזרה למקום אחרי שזו נפלה וכמעט יצאה לי מהגוף, ונתנה לי חגורה לחגור כדי שהשחלה תישאר במקומה. ״הם הכי מרושעים, המכשפים מההרים הגבוהים״ אמרה שוב ושוב, עד שלילה אחד הם התקיפו גם אותה, ואני עזבתי, כדי לא לסכן עוד אנשים מהכפר. בעקבות פגיעות נוספות באנשים יקרים שניסו לעזור לי, החלטתי לעזוב את מקסיקו.

ישראל 2021

הגעתי לישראל עם אחותי. בדיקת הקורונה שהכריחו אותנו לעשות בכניסה לישראל היתה הבדיקה הראשונה בחיי. בחרתי לעמוד בתור אצל מישהו שהיה נראה יותר רך. הוא הכניס את מקל הבדיקה רק עד קצה האף ולא פנימה יותר. בחודשים שבאו אחר כך האיזור שבו הוא מרח את מקל הבדיקה בתוך האף הפך להיות מוטען אנרגטית כמו אנטנה סלולרית. הוא רטט ללא הפסקה ומשך אליו תדרים קשים. החזרה לארץ לא הפחיתה את ההתקפות, אלא העצימה אותן.

לאט לאט, עם ירידות תכופות למדבר, הצלחתי לצאת מזה. חיפשתי דרכים להתנקות מהחלקיקים הננו טכנולוגיים. מצאתי פרוטוקול של רופאים שהמליצו על נאק בשילוב עם אבץ וקוורצטין. נאק היא תערובת של שני אנזימים אנטיאוקסידנטים שמפעילים את הכבד לשחרר את הננו חלקיקים המתכתיים מהגוף, שאחרת אין שום דרך לנקות אותם. החלקיקים הננומגנטיים נועדו להיות תקועים במערכת והם מנטרלים את המערכת החיסונית מלהוציא אותם מהגוף. תוך יומיים של פרוטוקול הנאק, כל הויברציות המזיקות התנקזו למעיים ומשם יצאו מהגוף. אציין שעברתי כמה מרפאים ששמו עלי יד וחשו את הויברציות שאני מדברת עליהן.

כיוון שההתקפות הכי קשות היו קורות בלילות, נאלצתי לשמור על עצמי רוב הלילות, וכך יצא שהתחלתי לעבוד עם תת ההכרה של עצמי, ליצירת מציאות מיטיבה יותר, נעה בין שינה לעירות. הטיבטים קוראים למצב הזה ״יוגה נידרה״. התחלתי לשמוע מה קורה בתוך גופי מאחורי הקלעים. גיליתי להפתעתי, שאותם תוקפים עשו עלי שטיפת מוח, תכנות תת הכרתי, סבלימינלי, 24 שעות ביממה. לעיתים היו נוכחים הם עצמם כדי להטריד לשבש ולחבל, ולעיתים היתה זו תוכנה שחוזרת על משפטים, או ישות אנרגטית מסוימת. וכך בעצם התחלתי להילחם בהם על ידי חזרה על משפטי העצמה עצמית בלילות, משפטים שפרמו את שטיפת המוח שבוצעה עלי ללא ידיעתי. התחלתי להשתחרר מההחזקה שלהם.

הדרך שלהם לעבוד על תת המודע היא על ידי יצירת פקודות. למשל מילה או משפט שמבטא את הפעולה שהם רוצים שתקרה. כמו כשמאלפים כלב, ניתן לאלף את תת ההכרה עם שימוש תדיר במילות קוד, שעל פני השטח קשה להבין את משמעותן, אך המוח לומד לזהות אותן כמבטאות פעולות מסוימות. האמונות שאנחנו מחזיקים בהן בתת ההכרה הן מה שמחזיק את המציאות סביבנו, ודרך החדרת אמונות סינטטיות או פעולות ספציפיות ניתן לשבש לאדם את החזקת המציאות ואת חייו. ניתן לבודד אדם, להפריד זוגיות, לגרום לו לחוש לא ראוי ואף אובדני.

התחלתי להרגיש יותר טוב, עברתי לגור אצל חברה בתל אביב וחזרתי לעבוד מעט על העסק שלי שהזנחתי. ודווקא אז הגיעה לפתע התקפה עוד יותר חמורה על הגוף האנרגטי שלי. דבר שהיה כרוך בכאבי תופת. ניסיתי ללכת למגוון טיפולים, היו מטפלים אנרגטיים שפשוט אמרו לי שאינם יכולים לעזור. היו שפחדו. פסיכולוגית קוגנטיבית בשיטת קונסטלציה משפחתית עזרה לי לפרום מעט מהטראומה שהתלוותה להתקפות. ביצעתי גם בדיקות שגרתיות בשחלות. הצילומים לא הראו דבר מלבד ששחלה שמאל שלי הצטמקה.

אמריקה הלטינית 2021

כשהגיעה לבסוף ההבנה שבישראל לא יותר טוב לי מאשר במקסיקו, נסעתי חזרה בחיפוש אחר עזרה ופתרון. מצד אחד חוויתי המון ריפוי והגנה אך מצד שני גם את המשך המתקפה שאין לי דרך אחרת לתאר אותה מאשר אונס קבוצתי על המוח והרחם. הכאב היה כל כך חד שרציתי לעזוב שוב למקום שבו אהיה מוגנת. נסעתי לפרו כיוון שהכרתי שם קהילה של שאמנים שעזרו לי בעבר והגנו עלי. הייתי אמורה לעבור בקוסקו לאסוף ארגז שהשארתי והתכוונתי לנסוע למפגש נשות רפואה בדרום המדינה שמאוד רציתי להשתתף בו, אבל לצערי לא הצלחתי להגיע לשום דבר מזה. בקושי הצלחתי לצאת מלימה, כיוון שברגע שנָחַתִּי התחילה עלי התקפה באגרסיביות שלא הכרתי עד אז.

עד אותו הרגע כל המילים והמשפטים שלהם היו נאמרים בספרדית, אפילו למדתי מהם קצת ספרדית כי היו הרבה מילים שלא הכרתי. המתקפה החדשה היתה בעברית. הפעם הזאת היתה שונה, הסוכן צעק עלי משפטים בעברית: ״את מטומטמת את מטומטמת את מטומטמת…״ או ״את מטורפת את מטורפת את מטורפת…״ או ״תקשיבי לי תקשיבי לי תקשיבי לי…״ המשפטים הללו נצעקו לי ישירות לתוך המוח, 24 שעות ביממה. זה כבר לא היה תת הכרתי. אי אפשר היה לחשוב על כלום. כמה זמן עבר ככה? אולי שלושה ימים.

ניסיתי להגיע לקוסקו. חשבתי שאהיה מוגנת שם. אבל לא הצלחתי. רציתי להתקשר לחברים בלימה אבל לא הצלחתי להיזכר בשמות או במספרים שלהם. לא בטוחה כמה זמן עבר. הותקפתי מספר פעמים בבלוטת יותרת המוח במעין ויברציה חזקה שגרמה לנדנוד הבלוטה וגרמה לי להתעלף ברחוב כמה פעמים. לאחר מכן היה שימוש בתדר מזיק שהרגיש כמו סכין, שחדר כמו טיל למוח שלי מלמעלה וכוון אל בלוטת יותרת המוח. למזלי הרב היתה לי יכולת מניפולציה על הנשק הזה, יכולת להזיז את הכוח המגנטי הצידה מהבלוטה, דרך ריכוז של צ׳י (כוח החיים) והנעתו. בשלב מסוים למדתי דרך חזיונות מדטטיביים שהם כנראה משתמשים בננו טכנולוגיה שהיתה בשיניים שלי, כדי להתקיף. החלפתי את כל סתימות האלמגם הרעות לסתימות קרמיקה תמימות. רק מי ידע אז שמשתמשים בננוטכנולוגיה בתחום הדנטלי. היתכן שזה יכול לשמש כנשק צבאי לכל דבר?

גרימת טירוף במכוון

הם קשרו את כל ישויות האדמה המסכנות שהיו איתי, תוך שיישות גדולה וחזקה מהן עשתה את העבודה המרכזית עם הסוכנים. הם הכניסו מעין איבר אנרגטי (שנראה כמו לב) למוח שמעל העורף, שם לקחו חלקים של מה שמפעיל את המחשבות במוח האדם, בנוסף לישויות קטנטנות שהיו איתי, הכניסו כל אחד לצינור או וריד אחר ומתחו את הצינורות מחוץ לראש האנרגטי שלי, כך שהם משתמשים בהם כמו אנטנות, ומאותו רגע ועד עכשיו לא שמעתי יותר את המחשבות שלי בתוך ראשי אלא מחוצה לו. אין לתאר איזה עינוי זה לנסות לקרוא ספר מאז, או לקרוא שלטים ברחוב או כתוביות.

באותו שלב פשוט איבדתי את זה. אין דרך יפה לנסח את מה שקרה לי בפרו. לא היה לי רגע של מנוחה לארגן את המחשבות שלי. האנשים הללו, שעובדים עם טכנולוגיית טירגוט למוח האנושי, ששוכללה בסוד במאה שנה האחרונות, מעורבבת במסעות אסטרליים, כישוף אירופאי ולטיני, וניצול של ישויות חסרות הגנה, למדו היטב איך לגרום ביודעין למחלות והפרעות נפש. הם למשל, חצו את התודעה האנרגטית של המוח שלי לשניים, כדי ליצור פיצול אישיות. הם ניתקו את החיבורים הטלפתיים להדרכות הגבוהות והחיבורים הנשמתיים, וחיברו ישויות מוטרפות, אנשים רנדומליים ותוכנת מחשב לכל אחד מהחלקים. תוכנת המחשב מקליטה את כל המחשבות והדברים הנאמרים במרחב הספציפי הזה של המוח, ואז התוקפים מארגנים את המשפטים ומשדרים אותם מחדש למוח, שוב ושוב, כדי לענות ולהטריף את הדעת.

לפי מה שאני מבינה, התוקפים חדרו לי למוח בכמה מבנים מסוימים שם החדירו ננו חלקיקים בריכוז גבוה. למשל יש נקודה במרכז המוח מעל הצוואר שהיא האיזור במוח ששומר על שיווי משקל. גירוי של הנקודה הזאת על ידי שליחה של פולסים אלקטרו-מגנטיים גרמו לי להרגיש שאני מסוחררת, נעה ונדה על אנייה תמידית. את הפולסים הם שולחים דרך תוכנת מחשב שהיא חסרת רחמים לחלוטין. הרבה פעמים חשתי שהם מנסים עלי דברים וטכנולוגיות שהן יחסית חדשות, כמו למשל שכשרצו לקבל את כל תשומת הלב שלי, נראה היה שיש להם יכולת לשחק בצורת ההקשבה של האדם. בהקשבה פנימה האוזניים הפנימיות מתכנסות פנימה וכמו חוסמות צלילים שמגיעים מבחוץ, ובהקשבה החוצה לסביבה תעלות האוזניים נפתחות. הם אילצו את האוזניים שלי להיסגר פנימה למשך תקופה ממושכת.

כאשר חיפשתי מידע על הטכנולוגיה שהשתמשו עלי מצאתי הקבלות רבות לטכנולוגיה שנקראת –v2k אנשים שחווים התעללות מהסוג הזה מספרים על עלייה חדה בווליום הקול או שמיעה של קולות רבים יותר כשהם ליד מזגנים או במקלחת/ ליד מים זורמים. אותו דבר בדיוק היה קורה לי כשהייתי במקלחת או ליד מזגן (או כל סוג של מאוורר) או ליד נהר שוצף. הטענה היא שבגלל שמדובר בתדר של מיקרוגל ההדהוד מועצם בעזרת מים זורמים. יש להם ידע מכל תורות האנרגיה. ידע ברפואה סינית, מרידיאנים, צ'אקרות וכו'. כשכל המעגלים החשמליים בגוף מנוטרלים, האדם עצמו מנוטרל. לא מצליח לארגן את מחשבותיו ולקבל בהירות לצעד הבא. באותם ימים הסתובבתי בין כפרים בפרו, מנסה ליצור קשר עם המשפחה ולא ממש מצליחה, עד שלבסוף הצלחתי לשחזר קוהרנטיות ולהיזכר במספרי הטלפון של המשפחה ששלחו מישהו לאסוף אותי.

ישראל 2022

תוך כדי הסיוט החדש הזה התחלתי להבין שאני מתמודדת כעת עם צוות של ישראלים. בדברים שהם אמרו היו מאפיינים ישראליים ברורים, כמו שימוש בסלנג ובמושגים צבאיים (שאני לא משתמשת בהם אף פעם). למשל ״נקודות יירוט״ היה מושג שהם השתמשו בו על מנת למקד את המטרה בנקודה אנרגטית ספציפית, לרוב כיוונו לבלוטת האיצטרובל שלי.

מישהי שהיתה ״על הקו״ שלי התעצבנה עלי יום אחד, ואמרה שהיא מגדירה אותי מעכשיו כ"ערבייה". חודשיים אחר כך כשהתארחתי בבית המשפחה לחג יהודי מסוים שמעתי את הסוכנים החדשים מדברים ושואלים את עצמם מדוע הוגדרתי כערבייה אם זה לא נכון. חודשיים לאחר שהגעתי שוב לארץ הייתי במצב די קשה בבית אימי. הגוף האנרגטי שלי פורק והותקף שוב ושוב. עולם החלימה הכל כך יפה ומיוחד שהיה לי, הוכחד. צוות הישראלים הזה חיבל בכל המעגלים החשמליים בגוף שלי, למשל ניתק מעגל חשמלי של הלב וחיבר אותו עם מעגל חשמלי של הרקות סביב המוח. לדבר הזה הם קוראים ״משקפיים״, וזה באמת מרגיש שיש מין משקפיים אנרגטיות שיושבות על המוח, ומתלבשות על מעגלים חשמליים של הגוף ומנווטים אותם אחרת. 

ה״משקפיים״ הם מבנה אנרגטי מעורב עם טכנולוגיה שיש אצלם במעבדה. אני יכולה להיות בבית אבל הגוף האנרגטי שלי יימצא אצלם באותו זמן על מה שהם קוראים ״מיטת טיפולים״. סביב המיטה הזו יש מגוון מכשירים מתקדמים המשמשים לרצח, עינוי וריגול בטכנולוגיה של ׳אפס פרטיות׳. אחד ממכשירי הריגול הוא מעין ״אקדח״ ששולח פולסים מגנטיים אנרגטיים למיקום מסוים במוח על מנת לאלץ אותו לחשוף אינפורמציה בזמן שהוא, המוח, עובר תשאול.

ללא הפסקה במשך כל השנה וחצי שאני מחוברת אליהם אני עוברת תשאול שלא מפסיק. הם מנסים לברר על כל איש או אשת רפואה שהכרתי, כל מרכז רוחני, כל מקום שבו ישויות האדמה חיות, על כל ילד או ילדה מיוחדים שהכרתי ואף שלא הכרתי, אלא רק מקשר נשמתי. כל סבתא שמחוברת לאדמה, כל אדם שמפיץ אמת לגבי מצב העולם היום, ולא נופל לתסריטי השקר, אם התגלה שאותו אדם לא היה מוכר להם במערכת, הם היו צוהלים "דף חדש!" ופותחים לו תיק חדש. האישה הבוסית אמרה לי פעם אחת "אנחנו שורפים את יוצרי השינוי, אנחנו כבר נעשה את השינוי לבד."

כשחולקים מחשבות עם אנשים בטכנולוגיה הזאת, נוצרת דליפה גם לכיוון השני ולכן הייתה לי הזכות או הקללה לראות ולחוש הרבה ממה שהולך במשרד הספציפי הזה. יש להם מעין קסדה ששמים על הראש ומחברת אותם עם אלקטרודות וכך הם יכולים להתחבר למחשבות של אדם מסוים ולהתנתק כאוות נפשם. על פי חווייתי האישית ״מיטות הטיפולים״ האנרגטיות האלה כנראה קיימות בכל העולם התחתון בכמה מקומות בעולם, והם משתמשים במימד האסטרלי ובמימדי החלימה כדי לבצע את תכניותיהם. סוכן אחר יום אחד התרברב "רצחנו כבר את כולם, לא נשאר אף אחד בפרו" כשאמר את כולם התכוון לאנשי רפואה שעבדו עם ישויות האדמה- המרפאים האמיתיים. כך התחלתי להבין איזה גודל של מפעל קיים פה, של ישראלים העובדים באמריקה הלטינית על מנת לערער את הרפואה הילידית שלהם, לערער את החופש שלהם ולזכות בהכל- באדמות, בסמים ובבני האדם חסרי היכולת לעצור את סחר הילדים הנפוץ באזורים אלו.

הדברים היו כל כך חמורים בתחילת 2022, שביקשתי מהמשפחה להכניס אותי לבית מאזן. בבית נתנו לי כדורים פסיכיאטריים שהפחיתו משמעותית את שמיעת הקולות, וזה אפשר לי מרחב לחבר מחדש את התודעה, לחווט מחדש מעגלים חשמליים, לכוון את האוזניים להקשבה חיצונית ועוד. מעולם לא תמכתי בלקיחה של כדורים פסיכיאטריים, ואפשר לומר שאפילו שפטתי אנשים שלוקחים אותם, כמו שהרבה אנשים סביבי שופטים אותי כעת. אבל עכשיו ברור לי שיש מצבים שהכדורים הם כמו גלגל הצלה עבור אנשים מסוימים, ואני מודה על כך שיש לי את האפשרות להתנתק יחסית מהטירוף ההוא.

לאחר שיצאתי מהבַּיִת המְאַזֶן ניסיתי לחזור לחיים הרגילים, לצערי זה לא קרה. הקולות המשיכו. שמעתי אותם יושבים במשמרות ומקללים אותי ללא הרף ומנסים לשכנע אותי להתאבד. "אין לך איך לצאת מזה" חזר על עצמו הרבה פעמים, והיו אפילו פעמים שמישהי מסוימת החמיאה לי על עבודות התכשיטים שלי תוך שהיא אומרת "חבל שקרה לך כל זה". אחת המכשפות הבכירות היתה נכנסת מדי פעם כדי להקשיב ולקלל. יום אחד קרה שהיא נכנסה ל״צ׳אט״ ואני מיד קלטתי שהיא שם ואמרתי לה: ״למה את עושה את זה?״ היא כל כך הופתעה שלרגע ראיתי את פניה. היא כל כך פחדה שאני אחשוף אותה אז החליטה להעביר אותי ״לטיפול״.

להעביר מישהו לטיפול משמע לרצוח אותו. הרבה מהאנשים במשרד הזה ניסו לשכנע אותה לוותר על זה, אבל היא לא היתה מוכנה, וכך לצערי הרב למדתי עוד יותר לעומק על הטכנולוגיות שמשתמשים בהם הסוכנים הללו. כל המדע והאיזוטריקה שהם משתמשים בו נועד למטרה של שליטה במוח ובגוף האדם, ובמיוחד כדי לבצע ״רצח נקי״ שבו אין דרך לאתר את הרוצח והרצח נדמה כמוות טבעי של האדם או כהתאבדות.

רוב ההתקפות שוב התמקדו בהריסת הבלוטות המרכזיות של המוח. בלוטת האצטרובל שלי יצאה ממקומה עקב ההתקפות האלו, ובלוטת ההיפותלמוס התמלאה חורים. מאז מחזור השינה שלי השתבש, האיזון ההורמונלי שלי השתבש, ועוד תופעות לא נעימות כלל. אחרי שהעבירו אותי ל״טיפול״ נכנסו גברים חדשים והתחברו איתי טלפתית. בהתחלה הם ניסו להתקיף את בלוטת יותרת המח בזמן שישנתי, ואני פשוט נשארתי ערה כל הלילות הללו מגנה על הבלוטה, מסיטה את האנרגיה ההרסנית ממסלולה. יש להם מכשיר שהם קוראים לו "רויטל" שמזכיר לי קצת את המכשיר מ"גברים בשחור". זה אמור להיות כלי למחיקת הזיכרון של הקורבנות. הם ניסו אותו עלי המוני פעמים ומשום מה זה לא עבד. הם הופתעו מאוד.

לאחר שלא הצליחו העבירו אותי לצוות נשים במשרד שלהם. הן השתמשו בדרמל עליו גלגל מנסרה, כמו זה שיש אצל רופא שיניים, רק שהוא יכול לפעול מרחוק. כשמחווטים אליו את הננו חלקיקים שנמצאים במוח, זה הופך להיות מעין כלי נשק. כך הן ניסו עשרות פעמים לנסר לי את החיבור של בלוטת יותרת המוח, לעשות חתך כל כך דק שאין דרך לראות אותו בצילום. לאחר מכן הן שינו טקטיקה והתחילו להתקיף את הלב שלי. לטקטיקה הראשונה שלהן הן קראו ״פינוי בינוי״, זה מאוד הצחיק אותן והן ממש צהלו להתעלל בי כל פעם מחדש. בטכניקה הזו הן משתמשות במעין מכשיר אלקטרו מגנטי כדי להוציא מהגוף את פעימת הלב המגנטית שמחוברת אליו. הפעימה חוזרת למקומה שוב ושוב והן חוסמות את דרכי הכניסה. ללא הפעימה המגנטית הלב עלול להפסיק לפעום. התחושה היא ממש לא נעימה בלשון המעטה.

לאחר שההתקפות על הלב כשלו, הם הוציאו נשק כבד יותר, מעין "קולן" (מזלג תדרים) מגנטי שבעזרתו התחילו להתקיף לי את כל בלוטות הגוף, בעיקר את בלוטת התריס. צרחתי מכאבים כשניסו להוציא אותה ממקומה. הם הצליחו לפגוע באיברים פנימיים של מערכת העיכול, שלא חזרה לעצמה מאז ההתקפות הללו. פלשו לי לגזע המוח, ובלילות הייתי שומעת פקודות שניתנו למרכז העצבים שלי. לילות שלמים ביליתי במדיטציה ונשימות אל הלב.

צורת ההתקפה השנייה על הלב היא האצת פעימות הלב עד כדי יצירת דום לב. שוב שבועות וחודשים ביליתי בלילות עם נשימות ואיזון אנרגיית הלב. הם לא הצליחו, כי אני עדיין כאן. בזכות החיבור הטלפתי שלהם איתי במשך כל כך הרבה זמן, התחלתי לראות עוד יותר פרטים. את המשרד שלהם בקומת גג עם דלת לבנה באיזור מרכז תל אביב, את המשרד התת קרקעי שמקושר איכשהו לקרייה ולצבא, ועוד.

איך מגיעים אנרגטית לאדם?

זמן החלום הוא החלון למרחב האסטרלי. לכל אדם יש את ההילה שמהווה את המרחב האנרגטי המגן שלו, ובכדי לחדור לאדם אנרגטית צריך למצוא נקודות כניסה. למשל דרך הגוף האנרגטי שלי הם הצליחו להגיע בלילות לאישה שהיא דמות מפתח בפוליטיקה הישראלית, שאני והיא פעם היינו חברות. דרך קשר כזה אפשר לפתוח את ההילה של האדם ולהיכנס בזמן החלום, משום שהוא אדם מוכר לחולם. הבוסית המכשפה הלכה ומכרה את השימוש בגוף האנרגטי שלי לחבורה אחרת, כזו שמעורבת בפוליטיקה הישראלית ומעוניינת שיהיה לה את הכוח להתקיף את האישה הזאת אם יבוא היום והיא תאיים עליהם מאיזושהי סיבה. התוקפים האלו הם לרוב שקופים, אנשים לא מבינים שחוסר המזל שמופיע להם לפתע בחיים מגיע מהם. לעתים, במקרה הרע, זה יכול להגיע גם למוות.

את הכישופים שלהם אפשר לעיתים לראות בחלומות. חלומות שמישהו גוזר לאדם את השיער או הזקן, ואין עם זה תחושה טובה. חלומות שמאכילים את האדם אוכל מסוים או אוכל שהוא בדרך כלל לא אוכל, ועוד. שימוש בגוף אנרגטי של אדם מסוים שוב ושוב, לחלומות שנראים תמוהים ולא ברורים, מזויפים, או שנעשה בהם טקס כלשהו. כמו שחולמים על אדם שמכירים אבל הפנים שלו בכלל הן של אדם אחר. כמו כן הם משתמשים בגופים האנרגטיים של מפורסמים בזמן החלימה כדי להגיע לגופים אנרגטיים של אנשים שונים. הסיבה שהם עושים זאת היא שמפורסם יכול להיות מוכר לאדם כמעט כמו חבר טוב ולכן יש סיכוי שהוא יפתח בפניו ויאפשר כניסה. רק אגיד שכמובן רוב הפעמים שחולמים על מפורסמים הן מסיבות אחרות לחלוטין, אבל אם יש תחושה לא טובה, אם יש כבר התקפה קיימת, זה סיפור אחר.

דרך אחרת למצוא אדם במרחב האסטרלי, וזה כמובן לפני שמצליחים להפעיל אצלו במוח את הננו בוטים שהופכים אותו לאנטנה סלולרית, היא להשמיע שיר מסוים שוב ושוב, עד שהאדם ׳נדבק׳ בשיר וזה מסתובב לו בראש. כך בלילות ניתן למצוא אותו, מנגנים מעט מהשיר, ומוח האדם משלים את המילים. או למשל אם אדם עובר בשדה תעופה, כך ניתן להבחין בינו לבין אחרים. כשהם תקפו אותי עם הטקטיקה הזאת מיד שיניתי את הפוקוס של המוח מהשיר למנטרה אחרת, זה כל עוד הייתי בהכרה, וזה עבד.

מה עושים עם זה?

מי שעובר מתקפת תדרים אנרגטית צריך להבין שאנרגיה ניתן להזיז בעזרת כוח המחשבה והדמיון, ממש כשם שמטפלים ברייקי מזיזים אנרגיה בתוך ומחוץ לגוף. יש להימנע מלצרוך מאכלים שמכילים ננו טכנולוגיה, כל מאכל מעובד שיש בו תוספים שאינם טבעיים לחלוטין. אפשר להיעזר בתוסף התזונה ״נאק״ שלי מאוד עזר, עדיף לקנות את הנאק ממעבדות בשוויץ שמוכרות באיביי ולא את מה שמגיע מארה"ב. ניתן גם להוסיף ניקוי רעלים ומתכות כבדות. עדיף להתרחק מהמכשיר הסלולרי, ובכלל לבלות זמן בטבע ולהתרחק מקרינה מזיקה, (זה אמנם לא ישפיע על תדרי המיקרוגל, אך זה כן ישפיע על כל התדרים המזיקים הנוספים) ודבר אחרון, לישון טוב! אפילו אם קשה לישון עקב הכאב הפיזי והמנטלי של ההתקפות, עדיף לישון מאשר להיכנס למצב מתמשך של חוסר שינה. מצב כזה מקל על התוקפים לחדור את מערכות ההגנה הטבעיות של הגוף והנפש.

מצב של חוסר שינה מתמשך עלול לגרום גם להתנתקות מהאדמה ולכן עדיף להתעסק בחומר הפרקטי ופחות ברוח במקרים של התקפה. למשל לצאת לעבוד בגינה, לקחת עבודות עבור כסף, לעזור לאנשים אחרים, לתרגל תרגול יומי, לטפל בילדים, לבשל אוכל, לנקות את הבית. כל אלו הן פעולות מקרקעות שמחזירות את האדם למרכז. עשו לעצמכם תרגול לפני השינה של חזרה על משפטים חיוביים, עד ההירדמות ממש, כדי לתקן את הנזק שנעשה לתת ההכרה ממניפולציות חיצוניות. מומלץ מאוד להתחיל לעבוד עם עולם החלימה יותר לעומק, דרך חלימה מודעת, חלימה צלולה ועוד. ככל שיהיה לאדם יותר שליטה בעולם החלימה, כך יהיה קשה לגורמים חיצוניים להשפיע עליו.

דבר אחד שכן הצלחתי לתקן בעזרת חברה מרפאה, היה שתל שהיה לי באוזניים. את השתל החדירו לי לאוזניים בניתוח כפתורים שעשו לי בגיל 5, כך ראיתי במדיטציה. הרבה שנים אחר כך, כשהותקפתי במקסיקו, דבר מרכזי שהם עשו היה להפעיל את שתל צד שמאל (איכשהו את צד ימין הצלחתי לנטרל) ומאותו רגע הייתי שומעת מאוזן שמאל כמו רדיו, אותם, ועוד דברים הקשורים אליהם. כשהלכתי לחברה לטיפול אנרגטי בעזרת דמיון מודרך לא היתה בי הרבה אמונה שאפשר לשנות את הסיוט שחוויתי. אך היא הדריכה אותי וביחד הוצאנו את הישות שהפעילה את השתל הזה. עזרנו לה להתמלא באור, ושלחנו אותה חזרה לעולמה. מאז לא שמעתי שוב את הקולות ההם באוזן שמאל.

אחרית דבר(?)

היום אני במקסיקו ועדיין מחפשת תשובה לעינוי הטכנולוגי שאני עוברת ללא הפסקה. עקב כך איני יכולה להתחבר להשראה הפנימית שלי ליצירה, לחלומות, כפי שהייתי עושה לפני. אני מרגישה הרבה יותר טוב, וזאת בזכות התרופה שממעיטה את שמיעת הקולות, ועבודה עם מגוון אנשי רפואה. אך ברקע אני עדיין שומעת את הצווחות 24 שעות ביממה. ההתקפות על הלב והמוח פחות תכופות, אך מאז שאני עובדת על מאמר זה הן חזרו והתגברו. אני מקווה שמשהו מדבריי יגיע לאוזניים הנכונות, שישתמשו בעדות הזו כדי ליצור פרדיגמות חדשות, מכשירים טכנולוגיים חדשים שיכולים לפרק את התדר והטכנולוגיה האכזרית שהזכרתי במאמר.

כולי תקווה שבעתיד נשלב ידיים, אנשי רוח ואנשי מדע, כשם שהם משתלבים באופל, רק הפעם ליצירת עתיד טוב יותר ושחרורם של אנשים טובים רבים מהיותם קורבנות של הטכנולוגיה הזאת. אני מאמינה שהעתיד שלנו כאנושות לא תלוי ביצירת טכנולוגיות אינטיליגנציה מלאכותית שמרחיקות אותנו מהטבעי לנו, אלא חזרה הביתה ללב ולטבע, שני הדברים שמזינים אותנו יותר מכל דבר אחר בעולם, חזרה לחיים בהרמוניה עם האדמה על כל יצוריה.


[1] *בעמוד 2 במאמר Weapons of mass coercion מופיעות עדויות של אקטיביסטים מעמק הסיליקון בשנות ה90 שמתארים חוויות דומות.

ל. בת 38, נולדה וגדלה בישראל, מטיילת בעולם כחמש שנים. מעצבת תכשיטים, אָמנית ומורה ליוגה. לפני המתקפות היתה מעבירה סדנאות חלימה וסדנאות לריפוי נשיות.
כל הדימויים הויזואליים במאמר נוצרו על ידה.

שתפו:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

מעבר בין כתבות

3 תגובות

  1. וואו, איזה מאמר.
    כמה כוח ואומץ.
    מאחלת לך רק טוב ושהאופל יעלם בקרוב מאד מהעולם עם כל הטכנולוגיות האכזריות שלהם ונחיה בעולם מדהים, בעולם החדש.

  2. סיפור מרתק ומסועף… כל הכבוד על האומץ לפתוח ככה. מאחלת לך שחרור מהחוויות האלו, נחת וריפוי יגיעו עבורך בהקדם

  3. Opal will prevail! A fascinating, disturbing and detailed article. Know that Landon and the other Odas’ are thinking of you and sending out the warm protecting Light

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מודעה

כתבות נוספות:

קטגוריות

הצטרפו אלינו

היו הראשונים לקבל את העדכונים הכי חמים

יכול לעניין אותך גם:

תרומה עם Paypal

PAYBOX

העברה בנקאית

רוני גאמר
בנק לאומי 10
סניף 857
חשבון: 4829580

IL810108570000004829580 :Iban

דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights