22 פברואר ,2024

אני מאשים!

טקסט שנאמר על ידי רוני גאמר בהפגנה בהבימה ב 31.8

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

אני מאשים!

אני מאשים את חברות הפארמה הגדולות ובראשן פייזר ברצח מכוון של אזרחים חפים מפשע, ביצירת מחלות ותלות של אנשים בריאים בהן ובנציגיהן, בפגיעה מכוונת ושיטתית במערכת החיסון הטבעית של האנשים!

אני מאשים!

את מנהיגי העולם בכלל וראשי ממשלת ישראל בפרט: בנימין נתניהו, נפתלי בנט, בני גנץ ויאיר לפיד בקשירת קשר לפשעים נגד האנושות והפעלת נשק ביולוגי כנגד התושבים במדינה. בעידוד, בשכנוע בשיווק אגרסיבי שלא היה כמותו מעולם, בכפייה ובאינוס של אנשים לקחת טיפול גנטי ניסיוני שהנזק ממנו גדול מן התועלת, אם יש כזו בכלל.

אני מאשים!

את ארגון הבריאות העולמי ומשרד הבריאות המקומי בסילוף האמת, בהסתרתה, בשקרים ובחצאי אמיתות, בחוסר שקיפות ובהתנהלות שמסכנת את התושבים, אם זה באמצעות סגרים מיותרים, מסיכות שלא יעילות כנגד הדבקה שמייצרות נזק למערכת הנשימה והמערכת החיסונית של הפרט, בדיקות מיותרות ולא אמינות שכל תכליתן היא תחבולת פירמידה שמייצרת עוד ועוד בדיקות ועוד ועוד מאומתים- ככל שיש יותר בדיקות יש יותר מאומתים- ככה פשוט. בהמצאת תווים פשיסטים שמבדילים, מפרידים וקורעים אנשים זה מזה ומייצרים מעמדות חברתיים חדשים רפואיים.

אני מאשים!

את כל הפוליטיקאים, המדענים והרופאים שמשתפים פעולה עם ההונאה, שמשולמים על ידי חברות הפארמה שמחילים חוקים לא דמוקרטיים, שנותנים הנחיות סותרות ומבלבלות שכל תכליתן היא ליצור אנדרלמוסיה, חרדה ופחד שתגרום לאנשים לרצות לחזור לשגרה שלעולם לא תחזור אם רק יעשו את מה שיבקשו מהם.

אני מאשים!

את התקשורת שנשלטת על ידי טייקונים שמשתפים פעולה עם ההונאה, יוצרים שיח אלים ומסית כנגד אנשים שמעיזים לחשוב ולא לשתף פעולה עם ההנחיות שאין בהן ולו שמץ קטן של הגיון מדעי רפואי אפידימיולוגי.

אני מאשים!

את האליטה העולמית וזו שבארץ, ה 1% ששולטים בכל ה 99% ועושים בהם ככל העולה על רוחם, על תכנית שטנית שמתוכננת לעילא ולעילא, בדיוק קפדני, הייתי אומר נאצי כמעט, לדלל את אוכלוסיית העולם, ליצור תלות מוחלטת של האדם בממסד, שליטה חולנית בחופש שלנו, בבריאות שלנו, בתודעה שלנו- זריעת פחד שנאה ואלימות, הסתה של קבוצות ומדינות האחת בשנייה שיישארו במצב תודעתי קבוע של הישרדות ומלחמה.

מלחמה זה שלום

שלום זה מלחמה

בריא זה חולה

חולה זה בריא.

במשך יובל שנים מדינת ישראל כובשת עם אחר. במהלך אותו יובל המדינה ביצעה ניסויים בבני אדם בשליטה בהגבלת זכויות אדם בסיסיות בשיטות, דרכים וטכנולוגיות שהלכו והשתכללו במהלך השנים. ועכשיו- כל התובנות והמסקנות מופנות ומתחילות להיות מיושמות גם נגדנו- האנשים הפשוטים שרק רוצים לחיות במדינה הזו. דבר קשור בדבר, העוולות שהתבצעו במדינה זו במהלך השנים על אוכלוסיות מוחלשות שונות מופנות עכשיו גם אלינו- האנשים החושבים שלא מוכנים להיכנע לתכתיבים לא דמוקרטיים ששוללים את זכויותינו הבסיסיות ביותר של כל אחד ואחת מאיתנו כאדם באשר הוא אדם.

 

אני לא מאשים

את כל האנשים שנאלצו, הוכרחו, אונסו ואף בחרו לקחת זריקות של תרכיב גנטי נסיוני ומסוכן שכבר הוכח שאין בו שום יעילות במניעת הדבקה או במניעת מחלה קשה.

אני לא מאשים

את האנשים הפשוטים שרק רוצים לחיות, לחזור לשגרה, להתמקד ביומיום שלהם ונכנעים לתכתיבים שמובילים אותנו בדרך מסוכנת אל עבר דירוג חברתי, משטור יתר, שליטה מוחלטת בכל צעד ושעל שלנו.

אני לא מאשים

את בעלי העסקים והאמנים, מנהלי בתי הספר ושאר האנשים שידיהם כבולות בשל איומים על הפרנסה שלהם ועל החיים שלהם כפי שהכירו אותם טרם פרוץ מגפת השקרים.

אני גאה

גאה בכם ובנו שהבנו, שהתעוררנו, שלא מוכנים לשתף פעולה. אני קורא לאי ציות אזרחי בכל הנוגע לתקנות הקורונה שאין בהן שום הגיון אפידימיולוגי, שכל מטרתן היא להנכיח מגפה שלא קיימת, למען הרגלת האזרחים לצייתנות ולשליטה. יש מחלה, ויש לה טיפולים שמונעים מאיתנו. יש תרופות, ויש תוספים טבעיים שבוטלו והוגחכו על ידי המערכות השונות כדי שאלה לא יפריעו לשיווק הזריקה ההרסנית הזו.

אני אומר לא למסיכות

אני אומר לא לבדיקות

אני אומר לא לתווים

אני אומר לא לזריקות!

אתם רוצים לקחת לנו את הבריאות שלנו, את החירות שלנו ולזרוע בנו רק פחד ושנאה, חושך ואימה. אז אנחנו לא מוכנים לזה. אנחנו פה בשביל להדליק את האור. תדליקו את האורות הקטנים הפרטיים שלכם וכוונו לשמיים, האירו את החושך ותדרשו את מה שמגיע לכל אדם באשר הוא אדם:

בריאות חירות אהבה!

שתפו:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

מעבר בין כתבות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מודעה

כתבות נוספות:

קטגוריות

הצטרפו אלינו

היו הראשונים לקבל את העדכונים הכי חמים

יכול לעניין אותך גם:

תרומה עם Paypal

PAYBOX

העברה בנקאית

רוני גאמר
בנק לאומי 10
סניף 857
חשבון: 4829580

IL810108570000004829580 :Iban

דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights