18 יוני ,2024

5G

סיכום המידע הידוע על טכנולוגיית ה 5G החדשה וסכנותיה, על בסיס המאמר המקורי של שושי הרשקו שנכתב עוד ב 2019. יחד עם כמה תוספות עדכניות יותר מתקבלת תמונה עגומה למדי שמטילה ספק רב ביתרונות של ההתקדמות הטכנולוגית הנכפית על כל העולם בימינו ומשנה את השדה האלקטרו מגנטי שבו כולנו חיים.
האם המחיר שהאנושות והאנושיות משלמים שווה את זה?

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

טכנולגיה חשובה שמקדמת את העולם
או כלא דיגיטלי מסוכן?

מה זה 5G?

חשוב להבין ש 5G זה לא שדרוג של מערכת הדור הרביעי הסלולרי (LTE), אלא טכנולוגיה חדשה לחלוטין שנפרשת ברחבי העולם ללא בדיקות בטיחות מקיפות לסדרי גודל שכאלה. ד"ר ג'רמי ניידלר טען שזה ידרוש “ציוד מיוחד שיוצמד לתאורת הרחוב ועמודי חשמל בערך כל 50 מטרים בערים ובפרוורים”. 5G דורשת הרבה יותר אנטנות סלולריות מאלו שנמצאות בשימוש כיום. כבר היום החשיפה שלנו לקרינה הזאת מסוכנת וזה עומד לעלות פי כמה וכמה ולהוות אתגר גדול עוד יותר לבריאות שלנו. 

ד”ר ג'וש אקס מסביר שמ-200,000 מגדלי אנטנות סלולריות ברחבי ארה”ב בטכנולוגיית הדור הרביעי הסלולרי, מספר מגדלי האנטנות הסלולריות קופץ למיליוני מתקנים כאלו, היות ו-5G דורש רשת הרבה יותר צפופה. ואכן אנחנו יכולים לראות היום שבמהלך הסגרים הוקמה בישראל מערכת אנטנות חדשה. בכל 500 מטרים הוקמה אנטנה גדולה לצדי הכבישים המרכזיים בארץ, ובאזורים העירוניים הצפופים יותר ישנן הרבה יותר אנטנות קטנות במרחקים של כ 200 מ' אחת מהשנייה. התכנית לפי אילון מאסק ואחרים היא לשגר כ-20,000 לוויינים שישדרו 5G מהחלל לכדור הארץ.

ד”ר אקס, טוען גם כן כי:

"5G, שמוכר גם כדור ה-5 של הרשתות הסלולריות או של המערכות האלחוטיות, נחשבת לשלב הבא בטכנולוגיה הסלולרית. מערכות אלחוטיות אלו הן החיישנים ששולחים את האותות לטלפונים הניידים ומכשירים אלחוטיים אחרים שלנו. למרות שהציבור הרחב לא משתמש עדיין ב-5G, מצפים שזה יקרה במהלך העשור כשרוב המפעילים האלחוטיים בארה”ב יעברו לטכנולוגיית 5G. הציפיה היא שהמעבר הזה יוביל לכיסוי טוב יותר, יביא לצריכת סוללה נמוכה יותר, מהירות התחברות לאינטרנט מהירה יותר והאפשרות לתמוך בשוק גדל של מוצרים מלבד טלפונים וטבלטים שמאפיין את הטמעת הטכנולוגיה האלחוטית."

מפרסמים את היתרונות של טכנולוגיית 5G לציבור כחלק מיצירת ערים חכמות, הורדת תכנים במהירות הבזק ומהירות גבוהה יותר ופחות השהיות ברשתות שיספקו שימושים נוספים, כמו ניתוחים מרחוק. זה נשמע כל כך נפלא. אז מה הבעיה עם הרשת או הטכנולוגיה הזאת?

לא רק שזה ידרוש מיליוני מגדלי אנטנות סלולריות חדשים, אלא גם אלפי לוויינים כדי לספק כיסוי לאיזורים כפריים בעולם. "20,000 לוויינים חדשים מוכנים כך שהם לכאורה יהפכו את כדוה”א ל”כוכב חכם”, וישדרו עלינו קרינה יום ולילה. הקרינה האלקטרומגנטית הזאת לא חוזרת למקור מהגוף שלנו או כל מה שבסביבה. זה חודר דרך אבנים ומלט. בוודאי שהגלים האלו נספגים בגוף שלנו. ניתן למדוד את הרמה שבה הם נספגים בדיוק לפי מה שנקרא שיעור הספיגה הספציפי (specific absorption rate -SAR) שמבוטא בוואטים לק”ג של רקמה ביולוגית."

5G היא טכנולוגיה רב-שכבתית

5G היא לא פלטפורמה שנבנית בבת אחת, אלא היא רב-שכבתית ונבנית בשלבים. אחד השלבים הראשונים כלל את תאורות הלד ברחוב. אלה ידועים כמסרטנים ומזיקים לראייה. ועלולים להכפיל את הסיכון לסרטן. פריסת תאורת הלד הזו היא אחת הטכנולוגיות שמאפשרות 5G וערים חכמות. שכבה אחת נבנית על גבי שכבה אחרת. מתקינים ווייפי על תאורת הרחוב של לד עם חיישנים ומצלמות עליהם שהופכים אותם למיני מגדלי אנטנות סלולריות עם מעקב 24/7.
כמו כן אור לבן בלילה גורם לספסיס שמדכא את הפרשת המלטונין, גורם לחוסר שינה, הורס את הבריאות ומשפיע על איכות ביצית האישה. יחד עם פליטות גלי מיקרוגל זה עובד יחד כדי להגביר את דיכוי הפרשת המלטונין. מונים חכמים, טלוויזיות חכמות, בתים חכמים, שבהם מקררים, מכונות כביסה ומכשירי חשמל אחרים כבר מכילים שבב שאוסף מידע על השימוש שלכם שיימכר בדיוק כמו שענקי המדיה החברתית ומנועי החיפוש מוכרים את המידע שלנו כיום. זה הופך אותנו לפגיעים משום שיש מערכת שליטה מרכזית ששולטת בשבבים האלו וניתן לכבות מכשיר או מערכת בלחיצת כפתור בזדון או בטעות. למשל, ניתן לכבות מונה חכם ואז תנותקו מהחשמל.

עמוד רב תכליתי, מקסיקו סיטי
צילום: רוני גאמר

הזיהום האלקטרוני הורג אותנו

אנחנו חיים בסביבה עם רמת קרינה הולכת וגוברת (מרק קרינה) עם כל הסמארטפונים, טאבלטים, רשתות ווייפיי, מגדלי אנטנות סלולריות עם שידורי המיקרוגל שלהן. אנשים, במיוחד בני נוער ואנשים צעירים, מתים יותר ויותר מסרטן במוח בגלל חשיפה גדלה לקרינה אלקטרומגנטית/ גלי רדיו. יותר ויותר ישראלים, כולל ילדים, מדווחים על כאבים ובעיות בריאותיות מגוונות שמופיעים כשהם בקרבה לטלפונים ניידים, נתבי ווייפיי או מגדלי אנטנות סלולריות.

5G פולטת פי 10 יותר קרינה ועושה שימוש בתדרים שהם “גבוהים פי 10 מאלו שנמצאים בשימוש על ידי רשתות הטכנולוגיה כיום". טכנלוגיית ה5G משתמשת בגלים מילימטריים שידועים בכך שהם פועלים בתדרים מאד גבוהים. למרות הטענה של חברות הטלקום ותעשיות אחרות שהם “רק” חודרים מילימטרים אחדים לתוך הגוף. “העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף והוא קשור לדברים רבים כולל תגובת המערכת החיסונית”, מסביר לשזינסקי, מומחה לביולוגיה מולקולרית. התדרים הגבוהים האלו לא מחליפים את התדרים הקיימים אלא מתווספים לרשת הקיימת. דובר של ארגון הבריאות העולמי (WHO) טוען כי “על מנת לתת מענה לעליה (המשמעותית) בכמות המידע שתועבר ברשתות ה-5G יידרש טווח לשידור בתדרים גבוהים יותר”. כלומר, זה דורש הקמת מגדלי אנטנות סלולריות רבים. מה שגם אכן קרה במהלך הסגרים ברחבי העולם.

קרינת המיקרוגל סובבת אותנו ומובילה לירידה בפוריות (ירידה בספירת הזרע) שלכאורה עשויה להיות קשורה לאג’נדה של דילול אוכלוסין. גילו שהנזק לזרע רב ביותר בקרינה מאד נמוכה בשיעור של 0.00034- 0.07 מיקרו-וואט לסנטימטר.

דוקטור מרטין פאל, מומחה להשפעות של קרינה אלקטרומגנטית על בני אדם מזהיר שהאנושות מתקרבת להכחדה בגלל אי-פוריות ברמת הקרינה שאנו חשופים אליה כיום:

“ידוע שהנזק לדי אן איי נגרם לזרע של גברים על ידי השדות האלקטרומגנטיים האלו ועלולים גם לגרום לכך בביציות של נשים שמובילים לעליה גדולה בעיוותים ולשינויים גנטיים בכל הילדים שנולדים. מעריכים שעליה בשיעור מוטציות פי 2.5-3 יביא להכחדה בגלל ההצטברות של מספרים גדולים של מוטציות מזיקות. יכול להיות שאנחנו כבר נמצאים מעבר לרמה הזאת ואם כן, אם אנחנו פשוט ממשיכים להיחשף לרמות הקיימות זה יוביל, בסופו של דבר, להכחדה. עליה נוספת ברמות החשיפה יגרמו להרס-עצמי מהיר יותר.”

מגדלי האנטנות הסלולריות ולוייני ה 5G עושים שימוש במערכת שנקראת “מערך אנטנות חכם” שנשלט על ידי מחשב (באנגלית: phased array). הסבר של הניו טכניון: "יש תיאום בין האנטנות להקרין פולסים בכיוון מסוים וברצף זמנים מסוים. זה מאפשר לאלומה ממוקדת של גלי רדיו ליצור אותות שניתן לשלוח ולקבל אותם. היות והאלומות הן ממוקדות כך שזה מגביר את עוצמתן כלומר הן יכולות לחדור יותר בקלות לבניינים. אך זה גם אומר שכל יצור חי שמהווה מכשול לכזאת אלומה ממוקדת ייאלץ לספוג כמות גבוהה של תדר גבוה מאד של קרינת חשמל."

מתחם מגורים "חכם"
פוארטו ויארטה, מקסיקו
צילום: רוני גאמר

האינטרנט של הדברים

לפי דוקטור סינדי ראסל (הבולטין גיליון ינואר/פברואר 2017) "לערים חכמות יש קישוריות דיגיטלית מקיפה על ידי הקמת מערכת חיישנים אלחוטית אדירה של מתקני אנטנות סלולריות קטנים שהם כמעט בלתי נראים על עמודי תאורה, עמודי חשמל, בתים ועסקים ברחבי השכונות והערים כדי להטמיע את האינטרנט של דברים באמצעות טכנולוגיית מידע IT."

TechRepublic מסביר שערים חכמות הן ערים “מחוברות” (או “מקושרות”), כלומר הן אוספות מידע מהחיישנים של האינטרנט של הדברים מתאורת הרחוב וממכשירים אחרים כדי לכאורה לספק “שירותים ותקשורת טובים יותר”, הם מדגישים במיוחד שזה ישפר את השירותים שניתנים על ידי עירייות. ביותר ויותר מכשירים מטמיעים שבבים ששולחים אותות למערכת מרכזית שבה כל המידע הזה נאסף, מנותח ומאוחסן למטרות שאינן ידועות לנו. מכנים את זה "הדבר הגדול הבא". מצד שני, זה מהווה סכנה רצינית לבריאות היות וזה יוצר "שמיכת מיקרוגל אלקטרומגנטית מורחבת מעל כל עיר".

כיום היישומים של עיר חכמה ממנפים את הרשתות האלחוטיות. כבר מוצגים ה"יתרונות הבולטים לקהילות והציפייה היא שזה יוביל לשינוי גדול בכלכלות המקומיות.” עריצות העיר החכמה מגיעה קרוב אליך. אפוק טיימס מדווח על ההכנות לפריסת מערכת המשטר הסיני למעקב ושליטה על האזרחים שלה בדארווין, הטריטוריה הצפונית באוסטרליה.

מכשירים “חכמים” מבצעים מעקב אחרינו 24/7. כשמצמידים את המילה “חכם” למכשיר כלשהו, זה לא בהכרח הופך את המשתמש בו לחכם יותר. הכוונה היא שהוא פולט קרינה וגם מבצע מעקב. המכשירים האלו כוללים “טלפונים חכמים” (סמארטפונים), “מונים חכמים”, “טלוויזיות חכמות” או מכשירים לבית “חכמים” באופן כללי שמתחברים לאינטרנט. טלוויזיות חכמות מחוברות לאינטרנט כך שניתן להשתמש בהן כמכשיר מעקב. חברת אלקטרוניקה מתקדמת מסוימת אפילו מזהירה את הלקוחות במדיניות הפרטיות שלה לטלוויזיה החכמה שלה שאסור שידברו על נושאים אישיים יותר מדי קרוב לטלוויזיה שלהם. הביטוי המטריד שהתגלה במדיניות שנקראת בשם מוליך השולל מדיניות “הפרטיות” מאפשר לחברה הזאת לשתף את המידע הזה עם כל צד שנראה לה מתאים: “אנא היו מודעים לכך שאם המילים המדוברות שלכם כוללות מידע אישי או מידע רגיש אחר, המידע הזה יהווה מידע שנלכד וישודר לצד שלישי באמצעות השימוש בתכונה של זיהוי קול.”

מעקב 24/7

לא רק שאנשים יסבלו יותר מרמת הקרינה הגבוהה יותר שנכפית עלינו מבלי ליידע אותנו או הסכמתנו, אלא שזה גם יוביל לשליטה מלאה ומעקב 24/7 על ידי המדינה בדיוק כמו שכבר קורה בערים החכמות בסין. גם במקומות אחרים במערב כבר מכינים את התושבים לקראת כניסת הרעיון הזה, כמו הצעת החוק לשימוש במצלמות זיהוי פנים במרחב הציבורי הישראלי.

אנטנות סלולריות קטנות, כמו גם מצלמות מעקב ומיקרופונים מותקנים על עמודי תאורת רחוב שהוחלפו לפנסי לד מסוכנים. מונים חכמים מתעדים את כל הפעולות שדורשות שימוש בחשמל, המכשירים החשמליים ופריטי הלבוש שיגיעו עם שבבי ווייפיי שיאספו מידע וישדרו אותו למערכת (מרכזית).

לפחות לפי דבריו של מר אג’יט פאי, יושב הראש של הועדה לתקשורת פדרלית (FCC):

"זאת אבן היסוד לעולם שבו כל מה שניתן לחבר (למערכת) יהיה מחובר – שבו מכוניות ללא נהגים מתחברות לרשתות תחבורה חכמות וחיישנים אלחוטיים יכולים לנטר את הבריאות שלך ולשדר מידע לרופא שלך. זוהי התמונה של איך שעולם ה-5G ייראה.”
גם בכפר קסום
טקילה, מקסיקו
צילום: רוני גאמר

מדברים אלה אנחנו יכולים להבין שאולי גם לבני האדם אכן מעוניינים להחדיר שבבים כפי שהבטיח ראש הממשלה בנימין נתניהו "שבב לכל ילד"? אנחנו מתקרבים במהירות לזמן שבו “האח הגדול” יעקוב אחריך בכל מקום, כל הזמן. בסין הוקם למעשה הפיילוט למה שמתוכנן בכל המדינות בעולם.

רייצ’ל צ’יונג מהעיתון South China Morning Post כותבת:

"המתכננים אומרים לנו שיוזמות של ערים חכמות ישפרו את החיים שלנו. למשל, על ידי השפעה על זרימת תחבורה חלקה יותר. אך הרשת הצפופה של חיישנים, מונים ומצלמות שמחוברות לתכניות זיהוי פנים אומרת שכל צעד נמצא תחת מעקב”.

הקשר שבין 5G, בינה מלאכותית וטראנסהומניזם

דין הנדרסון, בעל תואר שני בלימודי סביבה מאוניברסיטת מונטנה, מספק אזהרה חמורה ואומר ש-5G הוא השלב הסופי עבור האנושות של דרפה (חברה במכלול הצבאי-התעשייתי האמריקאי DARPA). הנדרסון מוסיף שיש כאלו שאומרים שריסוסי הכמטריילס הוא אמצעי שבאמצעותו הם ממלאים לגמרי את הגוף שלנו באלומיניום, היות וזהו המוליך היעיל ביותר לחיבור שלנו ל”רשת החכמה” של 5G […] טרנסג’נדריזם היא אבן יסוד של אג’נדה 21, הסוס הטרויאני שהוא שער המעבר לטרנס-הומניזם שכולל את ההטמעה של ה-5G בתוך ההוויה שלנו.

האנשים שעומדים בראש חברות בעמק הסיליקון שבהם הם משתמשים נשמעים מגניבים במטרה לקדם את חלום הבלהות האורווליאני הזה והם אלו שקוראים לכך “המהפכה התעשייתית הרביעית”. הם רוצים להטמיע שבב חכם של טכנולוגיית נשק בתדר נמוך בתוך תהליכים ביולוגיים. לפי הנדרסון, טכנולוגיית ה-5G מובילה אותנו לסוף האנושות, היות ואנחנו נחדל להיות בני אנוש וניהפך לסייבורגים. כפי שמולי עדן, נשיא אינטל, הצהיר בפני קהל. המטרה היא להפוך אותנו למכונות שניתן לתכנת לבצע משימות מסוימות, לרכוש דברים מסוימים, לחשוב מחשבות מסוימות ולפלוט רגשות אפלים שליליים. לאינטל יש חזון על שבבים במוח, כפי שידוע שגם אילון מאסק עובד מאוד קשה בתחום הזה, ובאלפי שבדים כבר הושתלו שבבים.

יואסאיי טודיי דן בגלוי בכך שבסופו של דבר, בכולם יושתל שבב. זה לא סוד. לאחר מכן, יכרו מידע וימכרו את המידע שלנו, כפי שזה נעשה כיום על ידי “ענקי” טכנולוגיה כמו פייסבוק, גוגל וחברות אחרות שאוספות את כל המידע עלינו באינטרנט. ידוע גם כי חברת מיקרוסופט חתומה על פטנט 060606– שבב המוחדר לאדם ומשתמש בפעילותו הפיזיולוגית כבסיס למטבע דיגיטלי. ניתן לנטר, להשבית או לפרוץ לשבבים האלו בתוך מכשירים חשמליים ומונים חכמים מרחוק, היות וזוהי מערכת שליטה ובקרה מרכזית. זה כבר קורה בסין שבה המידע נאסף מחיישנים בעיר חכמה והמאגר נחשף. אם כן, האם אפשר לנטר להשבית ולפרוץ לשבבים שיותקנו (או שמא כבר מותקנים?) בבני האדם? כפי שמבטיח יובל נח הררי שיהיה אפשר לפרוץ לדי אן איי של בני אדם.

אנטנות בג'ונגל
אקפולקו, מקסיקו
צילום: רוני גאמר

הקשר בין 5G לאג’נדה 21

5G הוא חלק מתכנית האו”ם שנקראת אג’נדה 21 שהיא תכנית לדילול אוכלוסין המיושמת במשך עשורים ברחבי העולם. ישנם אמצעים רבים שמשתמשים בהם כדי להשיג את המטרה הרצחנית הזאת, כולל מזון מהונדס גנטית, חיסונים, מונים חכמים, אוכל מוקרן, הפלרה של המים, כמטריילס (“הנדסת אקלים”) וכמובן פריסת רשת ה-5G. משהו חשוד הוא שהאיזורים של האליטות פטורים מפריסה זאת של 5G, כולל אחוזת הקיץ של טראמפ בפלורידה, בעוד שהפריסה הזאת של קרינה מזיקה נכפית על האנשים “הרגילים” בכל העולם.

לפי האתר Deagel, המדריך לציוד צבאי ותעופה אזרחית, שני שליש מאוכלוסיית ארה”ב תיעלם תוך שש שנים – מהיום ב-2019 ועד 2025 (מ-300 מיליון ל-100 מיליון איש). בדקו כאן את תחזיות האוכלוסייה לפי מדינות. אפשר לראות למטה ששני שליש מהאמריקאים, כמו גם שני שליש מהגרמנים וחצי מהישראלים ייעלמו (או שמא יועלמו?) עד 2025. השאלה שנשאלת היא איך הם יודעים את זה?

“הם”, אלו שאחראים מאחורי הקלעים לתכנון ויישום אג’נדה 21 של האו”ם, יוצרים את התנאים לאסון הזה, ויש שקוראים ל-5G "מלחמה נגד האנושות". המלחמה לא מתנהלת בשדות הקרב כמו בעבר, אלא היא מתנהלת “בצורה של קרניים דמויות לייזר של קרינה אלקטרומגנטית מאנטנות זעירות וכמעט שאף אחד בקו האש לא מודע לכך שפוגעים בהם בשקט, באופן חמור ובלתי ניתן לריפוי… ארגון הבריאות העולמי סיווג את קרינת הרדיו (האלקטרומגנטית) כמסרטנת מסוג 2B והתשתית החדשה של 5G מעוניינת להתקין מגדל אנטנות מיניאטורי בכל בית. מגדלי האנטנות הסלולריות האלו פולטות קרינה אלקטרומגנטית לאוויר שאותו אנו נושמים. זה יהיה כמו לגור בתוך מיקרוגל."

חלק מהטענות למעבר ל-5G זה חיסכון באנרגיה. למרות זאת, ביירון קונולי טוען שהשימוש בטכנולוגיה זאת דווקא יעלה את הוצאות האנרגיה בערך ב-150 עד 170 אחוז עד 2026. את העלויות הנוספות האלו יטילו על הצרכנים. זה מבוסס על מחקר שבוצע על ידי 451 Research ו-Vertiv שגילו ש”העליות הגבוהות ביותר בעלויות יהיו במקרו, אצל משתמשי הקצה (סמארטפונים וטבלטים) ובמרכזי מידע רשת חוות שרתים.”

5G פותח כנשק

אין כל מבדקי בטיחות ולא יהיו כאלו עבור 5G, היות וטכנולוגיה זאת פותחה כמערכת נשק. היא אמורה להזיק! בסרט התיעודי אפוקליפסת ה-5G – אירוע ההכחדה, בארי טראוור מסביר שהשתמשו בכלי נשק מיקרוגל בעבר כפי שמשתמשים בכך כיום. זה כלי הנשק השקט המושלם שבו ממשלה יכולה להשתמש כשהיא לא אוהבת קבוצה מסוימת של אנשים כדי להפוך אותם לחולים. למשל, במקרה של מפגינים נגד הבסיס הצבאי האמריקאי גרינהם קומון בבריטניה או נגד הקתולים בצפון אירלנד (בדקה 10).

מתוך אתר שומרי השדה האלקטרומגנטי

לפי טראוור, זה קורה בכל העולם. זה כלי נשק שאתם לא מודעים שמשתמשים בו נגדכם. מנה קטנה של קרינת מיקרוגל יכולה להיות יותר מסוכנת מאשר מנה גדולה של קרינה כזאת, כי זה יכול לקחת שנה שנתיים עד שחווים את הפגיעה, אבל זה עלול לגרום לנזק נוירולוגי ולסוגים שונים של סרטן. טכנולוגיית 5G עושה שימוש באותם תדרים של כלי הנשק של מערכת שלילה אקטיבית (Active denial System).

בהרצאה מאד מצונזרת על ידי יוטיוב שנקראת "החשיפה של האג’נדות השטניות של 5G" מאת ג’ו אימבריאנו (בעל תואר ראשון בכימיה ובמדע הביולוגיה), הוא מוסיף פרטים לגבי נשק ה-5G, ובמיוחד על האופן שבו הוא משפיע על היכולת של ילדות צעירות להרות מאוחר יותר בחיים. הוא מספר כי התדרים שבשימוש על ידי 5G הם 24 גיגה הרץ שזה התדר של ספיגת מולקולת המים ו-60 גיגה הרץ, התדר של ספיגת מולקולת החמצן בגוף. לגבי מאשרים זאת.

מארק סטיל, מומחה טכני לכלי נשק, דיבר באופן מאד ביקורתי על הסכנות של 5G ועל פריסת תאורת הרחוב של לד בגטשיד (Gateshead) אנגליה, שבעיניו היא חלק מפריסת ה-5G:

”5G היא מערכת נשק, לא פחות ולא יותר […] זה כלל לא קשור לאמצעי תקשורת עבור בני אדם. 5G היא חיבור בין מכונה למכונה עבור מכוניות אוטונומיות (שנוהגות באופן עצמאי). […] מערכות אנטנות שממוקמות על תאורת רחוב הן חלק מהרשת הזאת והן פולטות פולסים של קרינה לעוברים ושבים, תושבים, נהגים, הולכי רגל כמויות מזיקות של קרינה בתדר גבוה. […] האנטנה כוללת מערכת מורכבת של שבבים ועדשת אנטנה דיאלקטרית ש”יוצרת אלומה” בעלת יכולת של כלי נשק, מערכת צבאית לאיסוף מידע בשדה הקרב וכיום מביאים אותם לרחובות. […] ארגון IEEE, ארגון של אנשי המקצוע הטכניים הגדול בעולם, טוען “שיצירת אלומה” הוא אכן היבט של ה-5G, אמצעי להעברת קרינת גל מילימטר ממוקד ישירות למטרה, למשל לטלפון נייד […] אך זה גם מרמז, לפי מארק, שיש לכך יכולת לשדר אלומה מדויקת של פולסים באנרגיה גבוהה לאדם. למשל, אדם שמחזיק טלפון נייד או כל אדם שמהווה מכשול בדרך של השידור […] אנטנה דיאלקטרית זאת היא נשק אנרגיה ממוקדת (DEW – Directed Energy Weapon), שיכולה לשדר אלומה כמו לייזר ולגרום לנזק בל-ישוער.”

התדרים של ה 5G מזיקים מאד

טכנולוגיית 5G פועלת בתדר של 2.45 גיגה הרץ, התדר שתנור מיקרוגל פועל בו. זה לא דומה לדור ה-3 וה-4 הסלולריים. מדענים, מומחים ואזרחים מודאגים מנסים להזהיר מפני טכנולוגיה של קרינת גלים מילימטריים. הממשל האמריקאי הפדרלי שלל מעיריות ומועצות ערים להימנע מפריסת ה-5G וזה פשוט נכפה על כולם. טראמפ הקצה 20 מיליארד דולר לפריסת ה-5G באיזורים הכפריים בארה”ב. הקרינה האלקטרו מגנטית פוגעת בדי אן איי האנושי, קשורה להפלות ומובילה לעלייה בסרטן במח, וישנה הוכחה ברורה לקשר בין קרינה לסרטן

כבר בשנות השבעים ידעו את הסכנות של גלים של קרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת. תרגומים של מחקרים מרוסית מהמדעים הביו-רפואיים במחלקה של טכנולוגיה ומדע בבריה”מ לשעבר[i] מראים את ההשפעה של גלים מילימטריים אלקטרומגנטיים, כולל מחקרים ביו-כימיים, פונקציונליים ומורפולוגיים שנערכו בבני אדם ובבעלי חיים. ממסקנותיהם ניתן לראות שהגלים המילימטריים גרמו בגוף לשינויים מבניים בעור ובאיברים פנימיים, שינויים איכותניים וכמותיים של הרכב הדם ומח העצמות ושינויים בפעילות הרפלקסים המותנים, נשימת הרקמות, פעילות האנזימים שמשתתפים בתהליכים של נשימת הרקמות וחילוף החומרים בגרעין. צריך להבהיר ש”מידת ההשפעה המזיקה של הגלים המילימטריים הייתה תלויה במשך הקרינה והמאפיינים הספציפיים של האורגניזם.”

מתוך אתר של שומרי השדה האלקטרומגנטי

במכתב שכתב פרופסור מרטין אל. פול המתמחה בביוכימיה ומדעי הרפואה מאוניברסיטת וושינגטון, הוא מפרט את הסכנות השונות בטכנולוגיית ה 5G ואף מקשר אותה להתפרצות הקורונה. להתפתחויות טכנולוגיות שונות לאורך המאה ה 20 יש ככל הנראה קשר ישיר למגפות שהתפרצו בתקופתן, והמגפה האחרונה היא לא שונה. האם זה מקרי שה"עיר החכמה" הראשונה בעולם היא גם מקור ההתפרצות של המגפה האחרונה? אותה עיר קטנה בסין המכונה ווהאן, בה הוקמה לראשונה תשתית הטכנולוגיה החדשה?

מה נעשה בקשר לזה?

מדענים, כולל רופאים מאוניברסיטת קולומביה הגישו עצומה לאו”ם “לעודד את ארגון הבריאות העולמי (WHO) ליצור הנחיות חשיפה לקרינה אלקטרומגנטית נוקשים יותר ובו-זמנית לחנך את הציבור על הסכנות.” בנוסף, 220 מדענים מיותר מ-40 מדינות חתמו על עצומה בינלאומית בדרישה מארגון הבריאות העולמי והאו”ם הגנה מפני חשיפה לקרינה אלקטרומגנטית. תביעה ייצוגית נגד הפריסה של ה-5G הוגשה על ידי עיריות ברחבי ארה”ב נגד הרגולטור של שוק התקשורת בארה”ב (FCC)

עדויות על מחלות שנגרמו כתוצאה מקרינת מיקרוגל נהיות נפוצות יותר ויותר. עובדת לשעבר במחלקה לביטחון המולדת של ארה”ב מגלה שהסיבה למחסור בכוח אדם שמאייש את העמדות של רשות ביטחון התחבורה בארה”ב היא שטכנולוגיית הגלים המילימטריים של 5G שנמצאת בשימוש כיום במכונות הבידוק גרמו למספר רב של סוכנים לחלות בסרטן.

ב EUROPAEM ישנן הנחיות למניעה של קרינה אלקטרומגנטית, כמו גם אבחון וטיפול בבעיות בריאות ומחלות שקשורות אליה. לטענתם הטיפול המרכזי במחלות שקשורות לקרינה אלקטרומגנטית היא להפחית או לסלק לחלוטין את מקור הקרינה.

יותר ויותר אנשים מכל המקצועות, גילאים ואורח חיים מרחבי העולם חווים סימפטומים דומים כתוצאה מנוכחות בסביבת מכשירים ניידים ואלחוטיים. רשות התקשורת הפדראלית הרחיבה את המדיניות הקיימת בנוגע לחשיפה לקרינה כפויה על הציבור ללא מחקר ראוי על ההשפעות הבריאותיות על כולם, במיוחד אלו שהם הכי פגיעים לחשיפה לקרינה אלקטרומגנטית. האוכלוסיות הפגיעות האלו כוללות נשים בהריון, ילדים קטנים, עובַּרים, זקנים, בני עשרה, גברים בגיל הפוריות, חולים במחלות כרונית ונכים.

מדענים ורופאים רבים ברחבי העולם דורשים להשעות את ה 5G, וגם הרופאה הישראלית ד”ר יעל שטיין כתבה מכתב ל-FCC המתנגד לספקטרום של ה-5G. עיר הבירה של בלגיה והאיחוד האירופאי, בריסל, היא העיר הגדולה הראשונה שמבקשת לחסום את פריסת ה-5G בגלל חששות לבריאות. מה שלמרבה האירוניה לא מפריע לה לארח את הכנס בנושא במרץ הקרוב. בארה”ב לפחות 7 ערים בצפון מערב המדינה  מתנגדות לפריסת ה-5G. בשוויץ בקנטונים של ניושאטל, ווד וג’נבה עצרו את פריסת ה-5G עד שיוכח שהטכנולוגיה הזאת בטוחה. העיירה מיל וואלי בצפון קליפורניה חוסמת את פריסת מגדלי האנטנות הסלולריות של 5G בתחומה, וראש ממשלת פולין חתם על העצומה הבינלאומית לעצור את פריסת ה-5G. חשוב לזכור שהאו”ם ממוקם בג’נבה ומטה נאט”ו ומוסדות האיחוד האירופי ממוקמים בבריסל.

להתחבר לטבע, מקסיקו סיטי
צילום: רוני גאמר

מה אפשר לעשות כדי להפחית את החשיפה לקרינה אלקטרומגנטית?

דבר ראשון- הימנעות ככל האפשר. סמרטפונים ונתבים (ראוטרים) של 5G. אם אפשר, וכל עוד אפשר, עדיף להשתמש בטלפונים “טיפשים” יותר, כמו טלפונים נייחים ודורות קודמים של ניידים. ד”ר ג’וזף מרקולה מציע כדי להפחית את החשיפה לקרינה אלקטרומגנטית: להשתמש במסנני סטצר/סטטצר כדי להפחית את רמת החשמל המלוכלך או הקרינה האלקטרומגנטית שמצטברת; לחבר את המחשב השולחני לאינטרנט באמצעות חיבור אתרנט חוטי ולוודא שהמחשב השולחני במצב טיסה; להימנע מלשאת את הטלפון הנייד על הגוף, אלא אם הוא במצב טיסה, ולעולם לא לישון כשהוא בחדר שינה, אלא אם הוא במצב טיסה; לעשות כל מאמץ להפחית את הזמן שמשתמשים בנייד.

אף שאנחנו לא יודעים זאת בוודאות, או לפחות אף אחד לא מודה בזה, ישנו החשש שכל מי שהזריק את הטכנולוגיה החדשה של mRNA לגופו, הוצף בננוטכנולוגיה ומתכות שמתקשרות ומהדהדות את התדרים והקרינות האלקטרומגנטיות של הטכנולוגיה החדשה. פרוטוקלים שונים לניקוי הגוף ממתכות יכולים לעזור. תוספים כגון NAC נטען שעושים עבודה טובה בניקוי המערכות. מומלץ לפנות למומחים בנושא שידעו להכווין ולהמליץ על טיפולים מתאימים. קרקוע (grounding) על הקרקע ברגליים יחפות מספר דקות ביום משמש כארקה ומשחרר את האנרגיות הרעות לאדמה, ובאופן כללי החיבור לטבע עושה רק טוב.

היות ומדובר בנושא רגיש מאוד, מושתק מאוד ואף מסוכן- רב הנסתר על הגלוי. כמובן שישנן טענות כנגד כל הנטען במאמר זה, אך כמות המידע שמתחבר יחד לתמונה ברורה למדי לא משאיר הרבה ספק. כמו נושא ה"חיסונים" השנוי במחלוקת כבדה, גם נושא זה כנראה שיישאר לוט בערפל עוד זמן רב, אם בכלל אי פעם נתוודע לכל האמת בצורה שקופה וברורה.


[i] מאמר מאת N. P. Zalyubovskaya Khar’kov ו- Sera imeni Mechnikov, מכון המחקר המדעי למיקרוביולוגיה וחיסונים- , Kiev Vrabchenoye Delo מס’ 3, 1977, עמודים 116-119 (ברוסית).

כותבת המאמר, שושי הרשקו, הינה תחקירנית, פעילה חברתית וסופרת. ספרה "התעוררות המונית- Mass Awakening" חושף את האג'נדה לדילול אוכלוסין במלואה.
מוזמנים לעקוב אחריה בטלגרם.
באתר שלה (שרובו באנגלית) יש הרבה מאוד חומרים ומידע נוסף.

התמונה הראשית: אנטנות בפרדס חנה, צילום: רוני גאמר

שתפו:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

מעבר בין כתבות

2 תגובות

  1. מאמר מצוין.
    מחקר מעמיק ויסודי.
    תודה רבה לחוקרת הרצינית.
    ושאלוהים ישמור עלינו.
    עופר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מודעה

כתבות נוספות:

קטגוריות

הצטרפו אלינו

היו הראשונים לקבל את העדכונים הכי חמים

יכול לעניין אותך גם:

תרומה עם Paypal

PAYBOX

העברה בנקאית

רוני גאמר
בנק לאומי 10
סניף 857
חשבון: 4829580

IL810108570000004829580 :Iban

דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights