21 פברואר ,2024

קורונה- מגפה או הונאה?

דויד רונת פורש את מה שידוע לו על מה שהתרחש בארץ ובעולם במהלך השנתיים וחצי האחרונות. בתמציתיות ובנגיעה קלה במניפה הרחבה מתקבלת תמונה שיכולה להבהיר את המצב למי שטרם התעורר להונאה שהיוותה את יריית הפתיחה לתכנית בת עשר השנים של האו"ם והפורום הכלכלי העולמי.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

האם המשבר שחווינו בארץ ובעולם היה מהונדס?

בשיחות שלי עם אנשים, אני נתקל בחילוקי דעות רבים, שלא לומר בלבול, איך להסתכל על הקורונה. האם זו מחלה איומה ונוראה, ומגפת קץ האנושות, או אולי אחת ההונאות הגדולות בתולדות האנושות? האם כל הגזירות שננקטו נגד הקורונה (סגרים, בידודים, תו ירוק, וכו') היו מוצדקים? האם החיסונים נגד קורונה באמת יעילים ובטוחים ומבטיחים את סוף המגיפה? או שמדובר בתכשיר ניסיוני שיש לו לעתים תופעות לוואי קשות המסכנות את המתחסן?

מספר עובדות, ומספר שאלות:

רוב האנשים שנדבקו בקורונה, החלימו ממנה תוך זמן קצר. כל האנשים שאני הכרתי שנדבקו בקורונה, החלימו תוך כשבוע. חלקם עם סימפטומים יותר קלים, חלקם עם סימפטומים יותר קשים, אך כולם החלימו. מה עם אלה שחלו קשה? מה עם אלה שנזקקים לאשפוז, למכשיר הנשמה, או למכשיר אקמו? אינני מזלזל חלילה בעובדה שהיו גם חולים קשים. את החולים הקשים, לעניות דעתי  הזניחה מערכת הבריאות ובפועל דרדרה את מצבם הנפשי והגופני. ניתן היה לרפא את רובם ככולם עם תרופות פשוטות וזולות, כמו איברמקטין או מספר צירופי תרופות ו/ או ויטמינים וצמחי מרפא המוכרים כפרוטוקולי זלנקו. אלה תרופות יחסית זולות שקיימות שנים רבות הרבה לפני מגפת הקורונה, אך המערכת משום מה העדיפה לא לתת את הטיפולים האלה, ואף לצאת כנגדם, לזלזל בהם ולמנוע את הטיפול מחולים רבים.

התקשורת גויסה לפמפם כל יום אוירה של פחד, בין היתר על ידי פרסום סטטיסטיקות מוטעות ומטעות לגבי מספר החולים היומי. פרסום יום יומי של מספר ה"חולים האסימפטומטיים", ופרסום מספר המתים, כאשר חלק גדול מהמתים לא מתו כלל כתוצאה מהקורונה, אלא היו אנשים עם מלות רקע אחרות שנמצאו חיוביים בבדיקת קורונה (לא אמינה ולא יעילה בפני עצמה). חולים אלה נפטרו ממחלות אחרות, אך דווח כאילו נפטרו מקורונה, ולמעשה נוצר מצג שווא, על מנת לגרום לפאניקה, ולגרום לנו לחשוב שמדובר במגיפת קץ האנושות. אותה התקשורת נמנעה מלספר לנו שעל כל מת מקורונה זכה בית החולים בו הוא מת למענק נדיב של כ 220 אלף שקלים.

הופעות יום יומיות בתקשורת של ראש הממשלה, במיוחד בתחילת המגיפה, סגרים, הטפה לריחוק חברתי, סגירת בתי ספר. הכל כדי ליצור אוירה של פחד. אחרי כמעט שנה של הפחדות, הגיעה הבשורה שהייתה אמורה לגאול אותנו: החיסונים. אחרי שמנעו מאתנו קבלת חלופות זולות יותר ובטוחות יותר. גם פה משום מה לא סיפרו לנו שעל מנת שהחיסון יקבל אישור חירום (שהוא עדיין נמצא תחת אישור זה בלבד) צריך שלא תהיה תרופה כלשהי שמטפלת באותה מחלה. מכאן ברור למה העלימו מהמדפים את התרופות והגחיכו את הטיפולים שבאמת עובדים.

שלטי מחאה. צילום: רוני גאמר

איך אפשר לבטוח במוצר שפותח כל כך מהר?

אני עבדתי בתעשיית התרופות בשלב מסוים בחיי. אני יודע שלוקח לפחות 5 או 10 שנים לפתח תרופה. גם הליך בדיקות הבטיחות, ורישום התרופה ב- FDA או במוסד המקביל במדינה הרלוונטית הוא תהליך ארוך ויקר. איך זה קרה שהפעם החיסון אושר (אישור חירום בלבד) כל כך מהר? לא רק שהחיסון אושר מהר, אלא שגם הופעל מכבש לחצים כלפי כל מי שהטיל ספק, כלפי מי שחשב "אולי החיסון הזה בעייתי, אולי יש לו תופעות לוואי ארוכות טווח שאינן ידועות?" השתיקו, הוזילו, קראו בשמות ואף שללו רישיונות לאנשי מקצוע שלא תמכו בטיפול הניסיוני, וגם לא מעט אנשי מקצוע שהתנגדו נחרצות מצאו את מותם בנסיבות מפתיעות או מסתוריות בתקופה זו.

באמצעות הנדסת תודעה, גרמו וגורמים לאנשים לחשוב שמי שאיננו מעוניין להתחסן, מסכן את האנשים סביבו. אנשים שעשו למשל טיולים אחרי צבא למדינות כמו תאילנד, התחסנו נגד מלריה. האם אותם מטיילים דרשו מכל תושבי תאילנד להתחסן נגד מלריה, כי מי שלא מחוסן מסכן אותם? אם אתה מחוסן, ואתה סומך על החיסון, אין לך מה לפחד מאנשים אחרים, בין אם הם מחוסנים, ובין אם לאו. בפועל קרה דבר אחר: הפנו אצבע מאשימה כלפי מי שלא צרך את התרכיב הניסיוני כמפיצי מחלות שיש לבודד כי הם מסכנים את אלה שכן צרכו את התכשיר שלכאורה אמור להגן עליהם.

גם אם בהתחלה התקבל רושם שהחיסונים לקורונה לא מזיקים וכן מגינים, תוך זמן קצר התגלו יותר ויותר אנשים שסבלו מתופעות לוואי קשות. אפילו משרד הבריאות הציג מחקר רשמי שהצביע על דלקת בשריר הלב או בקרום הלב (מיוקרדיטיס ופריקרדיטיס). למרות זאת, אנשים שדיווחו לרופאים שלהם על תופעות לוואי שונות בוטלו ונאמר להם שאין קשר בין החיסון, לבין התופעות הקשות שחוו לאחר מכן. ישנו למעשה קשר שתיקה, וקיימות עדויות לכך שנאסר על רופאים להודות שיש קשר כזה. כל רופא או איש מקצוע שהביע עמדה שונה מהעמדה הרשמית של משרד הבריאות, הושתק, ודבריו תויגו כ"פייק ניוז". יתרה מזאת: משרד הבריאות המשיך לשווק את הזריקות כזריקות יעילות ובטוחות, וכל פעם הוריד את רף הגיל של האנשים הזכאים לחיסון ללא מחקרים תומכים המצדיקים זאת. התקבלו החלטות על בוסטרים בלי לבדוק לעומק את נחיצותם. למשל, נקבע שאדם שהחלים מקורונה ועברה חצי שנה ממועד ההחלמה, חייב לקחת בוסטר כדי להיות זכאי לתו ירוק. בנוסך לכל זה החוזה שנחתם עם ספקית החיסונים פייזר, הינו סודי ומושחר בחלקו הגדול, דבר המעורר בעיני שאלות אתיות קשות.

מאז פרוץ המשבר אנחנו עדים לחקיקה גוברת והולכת של חוקים השוללים זכויות אדם בסיסיות. לדוגמא "חוק הסמכויות", זה שבהתחלה אנשי מחאת בלפור ואנשי האופוזיציה בתקופת ממשלת נתניהו, התנגדו לו נחרצות, אך עד מהרה, דעכה ההתנגדות בזרם המרכזי במחאת בלפור, ורק הזרם הרדיקלי יותר המשיך להתנגד. גם חברי כנסת שבהתחלה התנגדו כמו ניצן הורוביץ, יאיר לפיד ומרב מיכאלי כשעברו לקואליציית בנט לפיד תמכו בחוק, ואף קידמו אותו!

התו הירוק, מעבר לכך שאין לו מקום במדינה יהודית, אחרי כל מה שהעם היהודי עבר בגלות, שימש כאמצעי לחץ על אנשים להתחסן, ללא הסכמה מדעת, ובניגוד לקוד נירנברג. הסכמה מדעת זהו מסמך שחותם עליו מי שמקבל טיפול רפואי, ובו הוא מצהיר שקיבל מידע מלא מהרופא לגבי היעילות של הטיפול- הסיכונים, תופעות הלוואי, וכו', אף מחוסן לא קיבל מידע כזה לגבי תופעות הלוואי האפשריות. קוד נירנברג הוא קוד אתי שמסדיר את הנושא של ניסויים בבני אדם ונכתב ונחתם על ידי כל אומות העולם לאחר מלחמת העולם השנייה, כדי שמה שהתבצע שם לא יחזור שוב. מכיוון שלא היה עדיין מספיק מידע לגבי החיסון, מדובר בניסוי לכל דבר, מה שגם קיבל אישוש ממנכ"ל חברת פייזר בכבודו ובעצמו שהגדיר את מדינת ישראל כמדינת הניסוי, ולכן הדבר נעשה בניגוד בוטה לקוד נירנברג.

במהלך הזמן הלכו והתרבו מחקרים שהראו שהחיסון, אם אפשר בכלל לקרוא לו חיסון, אינו מספק את ההגנה המובטחת. ישנם מספר מחקרים שמראים שבמדינות שיש בהם אחוז מחוסנים גבוה יותר, רמת התחלואה איננה נמוכה יותר, לעתים להיפך. כמו כן, לטווח הארוך, ההגנה נחלשת, ונדרשים בוסטרים חוזרים ונשנים. במערכת איסוף המידע האמריקאית על תופעות לוואי מחיסונים המכונה VAERS ישנה קפיצה אסטרונומית בדיווחים מאז החל מבצע ההזרקות במדינה, יותר מכל שאר החיסונים הקודמים יחד, וגם ככה ידוע כי הדיווחים למערכת הם דיווחי חסר המייצגים כ 2-10% מכלל מקרי האמת. דו"ח פנימי של פייזר, שהחברה ביקשה לשמור בחיסיון ל- 75 שנה, אך בית המשפט בארצות הברית כפה עליה לפרסמו הצביע על 1251 תופעות לוואי אפשריות מהתכשיר. מסמך אחר הראה שאין הבדל בהדבקה בין מחוסנים ללא מחוסנים, כמו גם במחלה עצמה. בגילוי המסמכים שנכפה על החברה נחשף עוד מידע רב שעד אותו רגע נחשב כ"תיאוריית קונספירציה".

הקונספירטורים צדקו. צילום: רוני גאמר

למה המדינה כופה עלינו טיפול שאיננו יעיל, ואף יכול להזיק?

לדעתי, יש לכך שני הסברים:

ההסבר הפשוט הוא שחברות הפארמה מעוניינות ברווחים. הבריאות שלנו לא באמת מעניינות אותם. חברות אלה זיהו במגיפה הזו הזדמנות לשווק לנו תכשיר, שפותח במהירות שיא, ולא באמת מעניין אותם שהתכשיר יכול להזיק. לחברות האלה יש כסף רב והשפעה על הממשלות השונות בעולם, על הרופאים ועל התקשורת. והכי חשוב- אינן חשופות לתביעות כי יש עליהן הגנה משפטית מלאה בכל הנוגע לחיסונים.

ההסבר המורכב יותר שעלול להישמע גם יותר "קונספירטיבי", הוא שמדובר בחלק מתופעה שנקראת "סדר עולמי חדש". מדובר על התארגנות של קבוצת מיליארדרים המעוניינים לשנות דברים רבים בצורה שבה מתנהל העולם, כדי להשיג עוד יותר כוח ושליטה. אחד האנשים המשפיעים ביותר בסיפור הזה הוא יו"ר הפורום הכלכלי העולמי- מר קלאוס שוואב. הפורום מארגן את הועידה השנתית בדאבוס, ויש לו ולעומד בראשו השפעה רבה על מנהיגים רבים ברחבי העולם, וגם על הקונצרנים הענקיים. את התכנית שלו הוא מפרט בספרו "האיפוס הגדול", שבו הוא מסביר כי יגרום לקריסת כלכלת מדינות העולם, ובכך יגרום לכל המדינות להיות תלויות בו. בין השאר הפורום ארגן את אירוע 201 שהאו"ם וארגון הבריאות העולמי היו שותפים בו, כחודשיים לפני שהתגלה החולה הראשון, ובמהלכו התבצע תרגיל שהציג תרחיש דומה עד זהה להתנהלות העולם אך כחודשיים לאחר מכן.

זה נשמע כמו תאוריית קונספירציה מטורפת, נכון? האמת היא שהרבה דברים שנכתבו בתחילת המגיפה ברשתות החברתיות, ונשמעו כמו תאוריות קונספירציה, התגשמו בסופו של דבר. כך שלא מן הנמנע שגם זה. אנו רואים בשנה-שנתיים האחרונות את התהליכים מתרחשים מול עינינו- משברי רעב במדינות רבות, מלחמה באוקראינה, צמצום מזומנים ברחבי העולם ה"מתקדם", החלפת ממשלות ויצירת כאוס ותהליכים רבים נוספים ההולכים יד ביד עם אג'נדה 21 עליה חתומות רוב מדינות העולם עוד מתחילת שנות ה 90. אג'נדה שלכאורה קוראת לשיתוף פעולה בינלאומי כנגד "משבר האקלים", אך בפועל משמשת כתכנית עבודה מוסדרת לכל התהליכים המתרחשים מול עינינו בימים אלה.

אז האם מדובר במגפה מסוכנת או בהונאת המאה? אולי רק הזמן יגיד ויחשוף את האמת המוחלטת. אני לכל הפחות נוטה להאמין לכך שמדובר בתכנית מוסדרת שהמגפה היא רק יריית הפתיחה שלה.

דויד רונת

בן 52 מנס ציונה. נשוי, עובד במכבי שירותי בריאות בתפקיד פקידותי.

שתפו:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

מעבר בין כתבות

תגובה אחת

  1. כל הכבוד, דויד רונת.
    סיכום מבריק.
    אכן זה חלק מאג'נדה 21. דיברתי בספר שלי שכתבתי אותו ב-2017 על "החיסונים" כמכשיר בידי האוליגרכים ששולטים בעולם לדילול אוכלוסין. מסתירים את הפגיעות מ"חיסון" הפוליו שילדים בריאים לחלוטין הפכו להיות משותקים אחריו. יש כאלו גם בארץ. ואחוז האוטיזם בילדים עלה עשרות מונים מאז שנות ה-80 של המאה הקודמת כשחברות הפארמה שמייצרות את הזריקות קיבלו הגנה מלאה מפני תביעות ומי שמשלם במקרה תביעה בבית דין מיוחד בארה"ב, משלם המסים הוא זה שמשלם את הפיצויים להורים ולילדים הנפגעים.
    קרוב לחצי מיליון ילדים נפגעו מ"חיסון" הסייויואק בישראל הקטנה לבד. זה אחוז עצום.
    כמה רופאים שמצאו קשר בין הזרקת "החיסונים" לסרטן נרצחו… סליחה ביצעו התאבדות בעזרה אדיבה …. 100 בארה"ב לפי הידוע לי….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מודעה

כתבות נוספות:

קטגוריות

הצטרפו אלינו

היו הראשונים לקבל את העדכונים הכי חמים

יכול לעניין אותך גם:

תרומה עם Paypal

PAYBOX

העברה בנקאית

רוני גאמר
בנק לאומי 10
סניף 857
חשבון: 4829580

IL810108570000004829580 :Iban

דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights