25 אפריל ,2024

שלושת הנראטיבים

סיכום שלושת הנראטיבים המרכזיים המספרים את סיפורה של מגפת הקורונה בשנתיים האחרונות. הסיפור המקובל על רוב בני האדם, המיינסטרים של הקונספירטורים שקיבל עכשיו אישוש מחשיפת המידע בארה"ב, והקיצוני שדורש יותר סובלנות אבל סה"כ לא בלתי אפשרי.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

לכבוד ההפוגה ולקראת הגל הבא שמאיימים עלינו שמגיע, אני רוצה לעשות רגע סדר בנראטיבים שהובילו את כולנו לטרללת (המילה נבחרה למילת השנה, מה, לא נשתמש בה?) שבה היינו במהלך השנתיים האחרונות. אחלק את זה לשלושת הנראטיבים המרכזיים שמספרים בגדול את הסיפור- זה הנפוץ, המרכזי המיינסטרימי הממסדי ובעיני גם השקרי; השני שהמדיה המרכזית לא מדברת עליו אבל אפשר לומר שהוא המיינסטרים של הקונספירציות וכבר יש לו הבלחות למדיה המרכזית; והשלישי, הקונספירטורי ההזוי הלא אפשרי וה"אחי אתה צריך אשפוז" שבעיני נראה לי סך הכל הגיוני. כל המידע שמועבר פה מבוסס על מידע שנחשפתי אליו בתקופה הזו ומנוסח בדרכי שלי כדעה. את רוב המידע ניתן למצוא בתחקיר עצמאי ובעיקר במסמכי המידע שנחשפו לאחרונה בארה"ב, אך משום מה לא מדוברים כלל בתקשורת העולמית.

הנראטיב הראשון- המקובל

סיני אחד הלך לשוק בווהאן וקנה עטלף לצהריים. בעטלף היה וירוס קורונה רגיל שאנחנו מכירים שעבר מוטציה למשהו חדש שאנחנו לא מכירים. כשעבר לסיני התבשל לו הוירוס כשבועיים עד שהסיני התחיל להשתעל ובסוף כנראה גם מת, ככל הנראה על המדרכה ברחוב. בדרך הוא הספיק להדביק מלא סינים א-סימפטומטים שהדביקו אחרים שהדביקו אחרים ותיק תק היתה מגפה בווהאן ומיד סגרו אותה הרמטית כולל לנעול אנשים בבתים עם הלחמות של הדלתות שלהם. בכל זאת איכשהו הוירוס החמקמק הזה הצליח לצאת מגבולות ווהאן, התפזר לו ברחבי סין ומשם עבר לבריטניה, דרום אפריקה, ברזיל ולכל העולם.

לארץ ישראל הוא עשה עליה בסוף פברואר תחילת מרץ וביקר קודם כל בפיראט האדום ובמשחק כדורגל. עד מהרה הוירוס המסוכן הזה הגיע לכל קצוות תבל והיה צריך להיסגר בבתים ולהימנע ממפגש עם בני אנוש אחרים, לחסום את דרכי הנשימה שלנו אפילו ברחובות ולהביא לקריסה של כל העסקים הקטנים והבינוניים. בתוך שנה שכללו טכנולוגיה חדישה שמעולם לא נוסתה על בני אדם שמצילה אותנו מאותו וירוס נורא שבינתיים ממשיך להתפתח לו לוריאנטים שונים. אבל כדי שהחיסון הזה באמת יעבוד חייבים שכולם כולל כולם יקחו אותו, ומי שלא לוקח מסכן את כל העדר. בתוך שנה התרכיב הוזרק לרוב תושבי המדינה לפחות פעם אחת, ולחלק מהם הזריקו כבר ארבע זריקות. לצערנו זה עדיין לא מצליח למנוע את המחלה ו/ או את התמותה ממנה וזה כמובן באשמת חסרי הסולידריות.

בינתיים יש עליה מדאיגה במחלות הלב ובמוות פתאומי וחסר הכנה מוקדמת של הרבה אנשים צעירים, לא ברורה הסיבה. מזל שמבעוד מועד פיזרו דיפיברילטורים בכל רחבי הארץ, ובמיוחד בגני שעשועים. איזה צירוף מקרים משמח. ברגעים אלו ממש נראה כי אנחנו אחרי הגל החמישי של המגפה, ישנה רגיעה מסוימת, אבל כמובן דואגים להפחיד אותנו שהנה אוטוטו זה יחזור. כמובן שכל החולי, החולשה, הפציעות, מחלות הלב, העומס החריג בבתי החולים וצפירות האמבולנסים הבלתי פוסקות, כולם כמובן ללא יוצא מן הכלל לא קשורים בשום צורה לחיסון שהציל את האנושות.

הנראטיב השני- המיינסטרים הקונספירטורי

באוניברסיטת דרום קרוליינה התבצע מחקר שעסק ב virus enhancement- הגברת וירוס, כלומר הפיכת וירוס לא מסוכן לכלי נשק ביולוגי. על המחקר פיקח מנהל המכון הלאומי לאלרגיה ולמחלות מדבקות, ד"ר אנתוני פאוצ'י, לימים ה"פרוייקטור" האמריקאי. בשלב מסוים המחקר הגיע למצב כזה שהמשך עבודה עליו על אדמת ארצות הברית הדמוקרטית יהיה לא חוקי. לכן המחקר עבר דירה לעיירה קטנה שכוחת אל באסיה, הידועה בשם ווהאן. בווהאן יש מעבדה ענקית המתמחה במחקרים מהסוג הזה. במימון אמריקאי המחקר המשיך באותה עיירה קטנה עד שאותו וירוס, שזוכה להירשם כפטנט על שמו של ביל גייטס בכבודו ובעצמו, הצליח להתחמק מהמעבדה, או לחלופין הופץ בכוונה תחילה, והתפרצות של מגפה החלה בווהאן. לצערנו ככל הנראה חלק גדול מהמדענים הסינים שעבדו במעבדה מצאו את מותם המפתיע בצורה זו או אחרת, אז לא באמת נדע מה קרה שם.

למזלנו העולם היה מוכן לזה. אך חודש לפני שהתגלה החולה הראשון, הפורום הכלכלי העולמי, והעומד בראשו מאז 1971, קלאוס שוואב, יזם תרגיל התכוננות לקראת מגפת קורונה שלפי סיפור המקרה שלהם מתפרצת בחזירים באפריקה. את התרגיל המכונה אירוע 201 מימנה קרן ביל ומלינדה גייטס והיא נעשתה במסגרת האו"ם בשיתוף כל הארגונים העולמיים הרלבנטיים. כשבועיים לפני פרוץ המגפה שינה ארגון הבריאות העולמי את הגדרות המגפה כך שאלה יתאימו בצורה מופלאה לזו שלפתע הגיחה משום מקום.

אירוע 201 תמונה לקוחה מאתר: https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/photos.html

באותו זמן במקום אחר, ד"ר רוברט מאלון וחבריו המדענים שעבדו שנים על טכנולוגיית ה Mrna ללא הצלחה רבה, זכו לפריצת דרך. בשום שלב לא הצליחו לעבור את הניסויים בבעלי חיים בלי שכל בעלי החיים ימותו להם. לאחר שני סבבים של ניסיונות הגיעה לה המגפה ויחד איתה אישור חירום מיוחד לעבור לניסויים בבני אדם. המדענים היקרים מיהרו לחסל את כל בעלי החיים שהשתתפו בניסיון השלישי ועברו לחסן   כ 44 אלף מתנדבים. חצי מהם קיבלו פלצבו, אבל מספר חודשים לאחר מכן גילו להם שהם קיבלו פלצבו והציעו להם את התרכיב הנסיוני. הרוב המוחלט בחר לקח אותו, מה שכמובן משבש לחלוטין את המחקר לטווח הארוך. המחקר נעשה ברובו בבריטניה, בדרום אפריקה ובברזיל, המדינות מהם יצאו הוריאנטים הראשונים. בתוצאות הביניים הרשמיות של המחקר נראה בבירור שאין הבדל בשום פרמטר בין קבוצת המחוסנים לקבוצת הפלצבו.

למרות לא מעט בעיות נוספות סביב המחקר של פייזר זכתה זו להיות החברה הראשונה שמקבלת אישור חירום לעבור לשלב השלישי בניסוי המכונה "הפצה המונית". פייזר כאמור שיתפה פעולה עם חברה גרמנית צנועה בשם ביונטק- שהם למעשה יצרני התרכיב. בזכות העקשנות של ראש הממשלה היקר שלנו, ישראל נבחרה להיות מדינת הניסוי הרשמית, מיד הגיעו לכאן 36 מיליון זריקות ואלו החלו להרוג מהרגע הראשון. לאחר שבשנת המגפה 2020 לא היתה תמותת יתר, הנה הגיע לו ינואר הנורא, רגע אחרי תחילת ההזרקות, והתמותה קפצה לה. תמונה שחזרה על עצמה בכל מדינה בה התחילו הזריקות.

ון דן בוש הזהיר כי חיסון במהלך התפרצות מגפה רק יוביל להתפתחות מוטציות אלימות יותר כי הוירוס ילמד את ההגנות ויחפש להשתכלל. וריאנטים נוספים אכן המשיכו להגיע כפי שאמר. המצב של המגפה נראה שרק הלך והחמיר ככל שמבצע החיסונים התרחב. כלומר, הניסוי עוד לא תם- עדיין מנסים לחזק את הוירוס, והפעם זה באמצעות הזרקת כלל האנושות בתרכיב נסיוני שעוזר לוירוס המהונדס להתפתח. ואכן גייטס היקר, קלאוס, ושאר החברים שלהם דואגים להפחיד אותנו כי מגיפה נוראית הרבה יותר מהקורונה עוד הולכת להגיע.

ישנה תופעה שבנרטיב המקובל אין מדברים בה בכלל, אף שדובר בה עוד במחקר המקורי של פייזר. היא מכונה "השלה"- Shedding, כלומר הם שקיבלו את תרכיב ה Mrna ומייצרים חלבוני ספייק, למעשה בשלב מסוים גם משילים אותו, הוא מתפרץ מהגוף שלהם ועובר גם לאנשים אחרים כולל ללא מחוסנים. חלבון הספייק שהוכח בעצמו כפתוגן בשל נטייתו להיקשר לתאים ובכך ליצור תחלואות רבות גורם גם אצל לא מחוסנים לתופעות לוואי שלפני כן הופיעו במיוחד אצל מחוסנים. כלומר המחוסנים עצמם מפיצים מחלות ללא ידיעתם.

הנראטיב השלישי- "אחי, עזוב, תחזור אלינו"

השפעת הספרדית בתחילת המאה ה 20 פרצה לאחר הקמת תשתית הרדיו ברחבי העולם. נדמה כי כל המגפות המרכזיות במאה ה 20 הגיעו בסמיכות להתפתחות טכנולוגית שהשפיעה על השדה האלקטרו מגנטי של כל העולם. ווהאן היא העיירה הראשונה בעולם שנפרשה בה תשתית אנטנות ה 5g. באמצעות הפחדות במדיה ובשיתוף פעולה מרשים לכל הדעות, בחסות מגפה משתוללת סגרו את האנשים בבתים כדי שאלה לא יפריעו להקמת תשתית אנטנות ה 5g ברחבי הארץ והעולם למטרות הפעלת מערכת זיהוי הפנים והשליטה בכל המצלמות שמפוזרות עכשיו בכל פינה.

אנטנה ברמת הגולן
צילום: רוני גאמר

בשלושה גלים של סגרים, ביעילות לא אופיינית לישראל, פוזרו כל חמישה קילומטרים אנטנות גדולות, ובערים הצפופות אנטנות קטנות יותר כל כ 200 מטרים. כאשר המערכת מופעלת זה גורם לכאבי ראש לאנשים הרגישים לזה, ויכול אף לפתח תסמיני מחלה שונים כולל אלה של הקורונה. זה קורה באמצעות תדר, קרינה, או מה שזה לא יהיה שפוגע בתאים וכשאלה מתפרקים נפלטים להם אקסוזומים, שאותם טועים הרופאים לחשוב כוירוסים. התרכיב, שכמובן אין שום קשר בינו לבין חיסון נגד וירוס שמעולם לא בודד וקיומו לא הוכח, מחדיר לגוף חומרים שפוגעים בו כגרפן אוקסייד, ויש בו גם מתכות וננוטכנולוגיה שאיכשהו מתקשרת בינה לבין עצמה ויתכן שגם עם האנטנות. למעשה המחוסנים עצמם הופכים לסוג של מַשְדֶרִים שמגבירים את התדר של האנטנות מה שמוביל לעוד יותר תחלואה. בחיסון עצמו יש גם מאפיינים של איידס בכך שהוא למעשה פוגע במערכת החיסונית של מי שבחר להזריק והופך אותו לחלש יותר, ופגיע הרבה יותר. כשהשידור הבלתי פוסק מתוך גופו של המחוסן פוגע גם בסובבים אותו.

אז מה האמת?

לסיכומו של עניין אני כמובן לא יודע מה היא האמת. בתקופה שבה הפייק ניוז תוקף אותנו מכל עבר והאמון הבסיסי במערכת אפסי עד לא קיים, הכל מבחינתי אפשרי. לאחר שנתיים ששיקרו לי, הסיתו נגדי, הפחידו אותי, ותקפו אותי מכל עבר אני כבר לא אופתע מכלום. כן, גם לא מהנדסת אקלים שלא נגעתי בה בכלל ומשפיעה על התחלואה, ההשפעות הכלכליות, הנפשיות, תכנית האיפוס הגדול, אג'נדה 21 טראנס הומניזם ושאר הנראטיבים הגדולים השזורים זה בזה. מי יודע, אני אפילו פתוח לאפשרות שהעולם אכן אינו כדור מרחף בחלל רִיק אינסופי. בדרך כלל האמת נמצאת איפשהו באמצע. יתכן שבחלק מהרעיונות הנ"ל נסחפתי, יתכן שאני מדייק בכל מילה, באמת שאני לא יודע. אולי שלושת הנראטיבים האלה מצליחים איכשהו לחיות זה לצד זה. מי יודע אם אי פעם נדע בוודאות את האמת האחת והיחידה והמוחלטת. אם יש כזו בכלל. אבל אני, וכנראה עוד כמה אנשים שלא מוכנים לקבל תכתיבים ואקסיומות, נמשיך לחקור, לברר, לחפש ולרדוף את האמת.

 

תמונת השער נלקחה במאהל המחאה ליד כנסת ישראל על ידי רוני גאמר.

שתפו:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

מעבר בין כתבות

4 תגובות

  1. כתבה מעניינת מתונה ומעוררת חשיבה, המזכירה עידנים נשכחים של חופש מחשבה, פלורליזם, חופש ביטוי וחופש עיתונות. פורסת את מנעד הנרטיבים הקיימים ומאפשרת לקורא לגבש דעה עצמאית ולא כופה עליו לקבל נרטיב המשרת אינטרס של גורם משוחד או מפוחד כזה או אחר.

    1. תודה רבה על התגובה המרגשת. זו בסופו של דבר המטרה שלנו פה בלבריאות- דיון חופשי והקשבה הדדית

  2. איפה הנרטיב הרביעי?
    המטרה של החיסונים היא דילול האוכלוסיה לפי תוכנית אג'נדה 21 של האו"ם.
    הפצת מגפה והפחדה ואז ליצור חיסון שכאילו מונע אך תפקידו לפגוע בילודה (לפעמים גם פוגע במחוסן). חלק קיבלו דמו כדי שלא כולם ייפגעו מיידית ואז נבין.

    1. המאמר לא עסק במטרות אלא בסיפורים עצמם של מה שקרה. מסכים איתך שזו אכן המטרה, אבל זה לא נראטיב רביעי- זה חלק מהשני ו/או השלישי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מודעה

כתבות נוספות:

קטגוריות

הצטרפו אלינו

היו הראשונים לקבל את העדכונים הכי חמים

יכול לעניין אותך גם:

תרומה עם Paypal

PAYBOX

העברה בנקאית

רוני גאמר
בנק לאומי 10
סניף 857
חשבון: 4829580

IL810108570000004829580 :Iban

דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights