10 דצמבר ,2023

חדשות האמת

מה שהחל כשיעור בהנדסת תודעה לעם במהלך כמה פוסטים של שי זילברמן הפך לתכנית שנותנת תמונה כנה של מה שמוצג לנו בחדשות הישנות. בפירוק חכם ויסודי מציג שי את השיטות, הטריקים והשטיקים, ופורם את היפנוט הנדסת התודעה הממסדית. זה לא סתם עוד חדשות, זה חדשות האמת.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

הנדסת תודעה הפוכה בהנחיית שי זילברמן

תוכנית 1

טלוויזיה היא מכשיר תעמולה, לזה היא נוצרה. הטלוויזיה נועדה לייצר טרנס היפונטי מעצם המהות שלה. ולמה זה קורה? כי היא נקודת פוקוס יחידה כמו שמהפנט נותן לך נקודה להתמקד בה (בסגנון הקלאסי זה היה שעון או מטוטלת או עט) והאור שבוקע ממנה בהיר והתמונות מרצדות מה שמושך את תשומת הלב (50 הרץ מרצד בתודעה שלנו גם אם אנחנו מרגישים שזה תמונה חלקה).

כבני אדם יש לנו יותר סיכוי להאמין למשהו שאנחנו שומעים מאשר קוראים, אז אם תביאו למישהו טבלאות ומספרים ונתונים מול כתבות עם תמונה האדם יתעלם מהטבלאות, ואם תביאו שידור רדיו מול טקסט הוא יעדיף שמיעה על פני קריאה, ואם תביאו טלויזיה מול רדיו הטלויזיה לוקחת.

אבל הם תוקפים אותנו מכל הכיוונים ככה שלא ניתן לכאורה לברוח מהם, ושימו לב שהם מדברים מהר. זה בולט במיוחד בפרסומות. לא רק בגלל שהם צריכים להספיק לדחוס הרבה מידע לזמן קצר אלא שכאשר מדברים מהר המוח האנליטי פחות מסוגל למיין ולווסת את הדברים. כשאנחנו מופצצים במידע ויזואלי ושמיעתי המוח האנליטי מתבלבל, כי יש לנו בין 5-9 (בממוצע 7) ביטים של מידע בכל זמן נתון שאנחנו יכולים לעבד. המוח האנליטי (בקורטקס הקדמי) מעבד את המידע ומסנן מה שרלוונטי ומה שלא, אבל אם נותנים לו יותר מדי דברים הוא פשוט קורס ומתמקד במה שהוא יכול וכל שאר המידע עובר פנימה ללא מודע והופך לחלק מהמידע שקיים אצלנו ויוצר שינוי.

בפוסטים בפייסבוק טענתי שצריך לזרוק את הטלוויזיה כמצב תודעתי, כי זה גם היוטיוב, וגם העיתונים, וגם הסלולרי וכל המסכים שהממסד מציב לנו בצמתים וברחבי העיר… זה כל הפצצת המידע המיותר והשקרי שתוקף אותנו בכל מקום. כן, אתם תתנגדו לי, תגידו אבל יש לי סרטים וסדרות שאני אוהב/ת, שאני לא כמו כולם ולי יש יכולת "על טבעית" לנתח את המידע ולבחור מה להאמין ומה לא…

אתם לא.

אתם כמו כולם ואף אחד מאיתנו לא שונה, גם אני אם יפציצו אותי בעודף מידע לא אוכל להתמודד עם הכל, לכן אני דוגל בשיטת הטיפול בריסוק – מרסקים את המכשירים והערוצים של הנדסת התודעה החוצה מהחיים שלנו ובונים משהו חדש שדרכו אנחנו מסננים דברים בקצב שהתודעה שלנו יכולה להתמודד איתו. ותמיד להעדיף דברים בכתב על פני וידאו כדי שנוכל לנתח ולחשוב. אז מה אנחנו יכולים לעשות?

(הנה הפיתרון שחיכיתם לו)

כמפיק וידאו מקצועי אני מכיר את הנושא מקרוב ויודע איך זה עובד מתוך המערכת (הנה יצרתי פה התניית מקור סמכות) ולכן אני טוען שצריך לייצר וידאו שנראה ממסדי, כמו משדר חדשות, וידאו שמרגיש מקצועי ו"חדשותי" עם דיבור מסודר ומאורגן (עדיף עם טלפרומפטר), לתת לאנשים את התחושה שהמידע שאנחנו מעבירים עומד בדרישות ההיפנוזה של הנדסת התודעה, להפגיז בתמונות, בצבעים, ולשבור ככה מבפנים את הנדסת התודעה.

להלן דוגמא קטנה 👇

תכנית 2

כל דבר שמניח שינוי גורם לשינוי. במציאות שלנו דברים עובדים במעגליות מושלמת, כאשר התוצאה של משהו יכולה להיות הסיבה של הסיבה שלה שבתורה בעצם הופכת לתוצאה שלה.

מבולבלים?

ההסבר במשדר החדשות החדש.

תכנית 3

והפעם, ברצינות…

בתכניתנו הפעם:

שקרים לעומת חצי אמת

עוגנים היפנוטיים

מספרי סיפורים

דגשים בשפה

אשליית הסמכות

תוכנית 4

התוכנית הרביעית של חדשות האמת מארחת לראיון בלעדי וחשוב מאין כמוהו את עו"ד יוסי ביטון שמסביר לנו על קפסולת הזמן הייחודית שאנחנו חיים בה ועל שעת הכושר שיש לנו עכשיו ועלינו לנצל כדי לתקן את העיוות ההיסטורי הגדול ביותר בתולדות המדינה והעם.

תכנית 5

התוכנית החמישית של "חדשות האמת", ובה הרבה מידע חשוב, שאולי חלקכם לא ידעתם:

1. הנדסת התודעה של דברים חדשים

2. ויטמין D וגילוי השקרים שאמרו לנו עליו

3. הכלים שאתם חייבים שיהיו לכם לגילוי האמת

4. הכללים החדשים של יוטיוב ומה זה אומר באמת

צפייה מלמדת ומעניינת.

תכנית 6

מהי היפנוזה ומהי לא היפנוזה, והאם גם אתם בעצם חווים טרנס היפנוטי בלי שתשימו לב לכך? ואיך זה משפיע עליכם? הגיע הזמן שכולם יידעו איך היפנוזה עובדת, על מי ואיך לשים לב להתניות שלה. הבינה המלאכותית משתלטת על העולם, האם זה רע או גרוע? ומה הקשר בין הבינה המלאכותית ומחשבון הכיס של שנות השמונים? ועוד נבחן, האם כל השכלולים הטכנולוגיים שאנחנו רואים סביבנו יותר ויותר באמת נחוצים לנו בשביל לחיות חיים טובים ונוחים? האם באמת השתפרו לנו החיים מכל הטכנולוגיה?

צפייה מלמדת ומעניינת.

מבזקי אמת

תכנית 7

מה באמת קורה בחודש האחרון? מי מנהל את העניינים פה באמת? לאן כל זה מוביל אותנו ואת העולם? ומה אנחנו יכולים לעשות בנדון?

על כל השאלות האלה תקבלו תשובות מפורטות מדייויד אייק, שהתארח בתוכנית השביעית של "חדשות האמת", ונתן את הראיון המטלטל והמפכח ביותר שתוכלו לשמוע, מומלץ לצפות פעמיים ואפילו שלוש, בכל פעם תבינו משהו נוסף.

שתפו:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

מעבר בין כתבות

תגובה אחת

  1. שי זילברמן עושה עבודת קודש בטיהור הדעת (טוב ורע) מהנדסת התודעה, חשיפת ועבודת האמת (הדיפת העבודה הזרה של השקר ופולחן השלטון והשליטה) ((::::::::::::

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מודעה

כתבות נוספות:

קטגוריות

הצטרפו אלינו

היו הראשונים לקבל את העדכונים הכי חמים

יכול לעניין אותך גם:

תרומה עם Paypal

PAYBOX

העברה בנקאית

רוני גאמר
בנק לאומי 10
סניף 857
חשבון: 4829580

IL810108570000004829580 :Iban

דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights